Vysavače na okna Leifheit

Vysavače na okna Leifheit vynikají vysokou kvalitou použitých materiálů a vynikajícím výkonem. Poradí si s klasickými i střešními okny, zrcadly, ale můžete je použít i na sprchové kouty a tomu podobné plochy.

Všechny vysavače Leifheit

Ostatně existuje něco lepšího, než možnost umývat okna aniž by na nich byla hromada zaschlých kapek a šmouh? Použití těchto vysavačů je rychlé a jednoduché. Mají skvělý výkon, dobře se s nimi manipuluje, fungují bezproblémově a okna jsou perfektně suchá, aniž by na nich byla kapka či šmouha.

Jsou to velmi moderní a inovativní přístroje, které usnadní úklid domácnosti, ale může pomoci také profesionálům. Jsou vyvíjeny tak, aby byl úklid co nejjednodušší a maximálně rychlý.

Elektrické odsávání vody a velký otvor do nádrže na vodu se postará, že zmizí veškerá voda a na oknech nezůstanou žádné skvrny. Naopak se bude vše krásně lesknout. Vysavače na okna Leifheit jsou plně kompatibilní se systémem CLICK.

O značce Leifheit

Značka Leifheit vznikla v roce 1959 v německém Nassau. Na začátku se sice věnovali prodeji čističů na koberce, ale v současnosti je špičkou mezi pomocníky na úklid, zejména pak vysavače na okna jsou velmi populární, stejně jako například mopy. Ovšem nejoblíbenější je jednoznačně sušák na prádlo. U nás působí značka Leifheit působí od roku 2008.

Vysavače na okna Leifheit můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.cz, Mall.cz a Expert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (100 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Máme ho doma a je to parádní pomocník. Okna jsou hned hotová a pěkně suchá, nemusím řešit otírání kapek, díky čemuž si pak ještě udělám na skle další šmouhy, takhle je všechna voda pryč a já mám o polovinu méně práce. Opravdu mohu takového pomocníka s radostí doporučit, protože je super.

Přidat komentář

Recenzer
Logo