Žehličky Rowenta

Žehličky Rowenta se pyšní kvalitou, elegancí a moderními technologiemi. Nabídka je pestrá, takže si vybere opravdu každý. Potěší například unikátní patentovaná technologie žehlicí plochy Microsteam400 3De, která zvyšuje výkon žehličky, díky perfektně distribuované páře, navíc zajistí optimální spotřebu elektrické energie, která je nižší až o 30 %.

Všechny žehličky Rowenta

Samozřejmě, že tuto technologii dostávají do výbavy jen vybrané modely. Některé žehličky disponují integrovaným elektronickým generátorem páry. Tento generátor je schopen zvýšit průnik páry až o 50 %.

Funkce Steam Force se postará o perfektně vyžehlená prádlo ve velmi krátkém čase. Díky této inovativní technologii je do vnitřní části vláken vháněno více než 3 % páry. Velkou výhodou žehliček Rowenta je rovněž použití těch nejlepších možných materiálů při jejich výrobě.

O značce Rowenta

Historie značky se začala psát již v roce 1884, kdy byla založena společnost Weintraud & Co GmbH. Jejím zakladatelem byl Robert Weintraud, průmyslník, který pocházel z Offenbachu.

Tato společnost původně vyráběla potřeby do kanceláře, pro kuřáky, ale také hodiny a lampy. Teprve až v roce 1909 dochází k založení značky Rowenta. Název je vlastně akronymem, tedy je složen z částí jména svého zakladatele.

Jestli si na něčem dává tato společnost záležet, pak je to unikátní a do posledního detailu propracovaný design, spolu se špičkovou kvalitou každého jednotlivého výrobku. Rowenta je sice známá zejména díky vysavačům, ale zasahuje do mnoha kategorií výrobků, mezi nimiž jsou právě i žehličky Rowenta.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (91 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Žehličku od Rowenty mám už dlouho a funguje skvěle. Není zbytečně těžká, dobře žehlí a má moc pěkný design.

Přidat komentář

Recenzer
Logo