Žehličky Tefal

Žehličky Tefal se stanou nepostradatelným pomocníkem každé domácnosti, kde je žehlení pravidelnou záležitostí. Jsou schopné se dokonale přizpůsobit všem vašim požadavkům, krásně kloužou po povrchu látky a nezaleknou se ani jemných kousků oblečení či velkého ložního povlečení a jiných bytových textilií.

Nabídka obsahuje nejen běžné napařovací žehličky, ale i mnohé inovativní modely. Hodně zajímavým modelem je bezdrátová žehlička, kterou stačí snadno a rychle dobít. Nechybí ani parní stanice, díky nimž lze všechno prádlo zpracovat na profesionální úrovni.

Všechny žehličky Tefal

Co je na žehličkách Tefal nejlepší, je unikátní povrch žehlicí plochy s vynikající hladkostí. Efektivita jejich používání se díky tomu značně zvyšuje a vy se nemusíte obávat žádných šmouh nebo snad dokonce nežádoucích záhybů. Výhodou je možnost regulace teploty plochy i výkonu páry. Třešničkou na pomyslném dortu je jednoznačně moderní a velmi elegantní design, kdy jsou detaily propracované do posledního puntíku.

Parní výkon jen tak něco nepřekoná a kluzná plocha Durilium Airglide vám zpříjemní každé žehlení. Systém odvápnění Calc Collector značně prodlužuje životnost žehličky, takže vám vydrží daleko déle než běžné modely od jiných výrobců.

Napařovací žehličky Tefal

Jsou zárukou velkého výkonu a pohodlného žehlení. Na výběr je spousta zajímavých modelů, přičemž každý jednotlivý z nich je něčím charakteristický a unikátní.

Zvolit můžete ty nejobyčejnější žehličky Tefal, které jsou určeny pro nenáročné uživatele na běžné žehlení, ale i výkonnější modely schopné si poradit i s těmi nejnáročnějšími kousky prádla, až po modely s automatickým vypínáním.
Naprostou inovací je pak bezdrátová žehlička, která vám umožňuje naprostou volnost během celého procesu žehlení.

Parní generátory Tefal

Žehličky Tefal s parním generátorem jsou zárukou dlouhotrvajícího parního výkonu i hladkého klouzání žehličky díky ploše Durilium Airglide. Je nejen krásně hladká, ale také velmi odolná, dokonce i vůči poškrábání.

Nechybí u nich ani unikátní odvápňovací systém s Calc Collectorem, s jehož pomocí se značně prodlouží životnost parního generátoru. Vysoký parní výkon umožňuje parním generátorům zvládat vertikální způsob napařování, což oceníte zejména u choulostivých druhů prádla, případně na jeho osvěžení.

Napařovače oděvů Tefal

Do kategorie žehliček Tefal patří i napařovače oděvu, který se řadí mezi malé, ale velmi šikovné pomocníky s jejichž pomocí je možné narovnat jakýkoliv záhyb na vašem oblečení bez nutnosti vytahovat žehlicí prkno. Hodí se na choulostivější druhy prádla, jako jsou košile, večerní šaty, obleky a tomu podobné kousky.

O značce Tefal

Značka Tefal vznikla v roce 1954 a na svém počátku byla průkopníkem při výrobě pánví. Jak šel čas, začal se sortiment značně rozšiřovat, aniž by docházelo ke snížení kvality, na které si společnost zakládá.

Pokrok jde kupředu opravdu mílovými kroky a neustále se tak objevují další inovace. Právě žehličky Tefal patří mezi velmi inovativní produkty, zejména nyní, když spatřila světlo světa bezdrátová žehlička. Značka Tefal má rozhodně velký potenciál, který neustále zdokonaluje.

Žehličky Tefal můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz, Alza.czExpert.cz

Podobný článek, co by vás mohl zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo