Žehličky Tefal

Žehličky Tefal se stanou nepostradatelným pomocníkem každé domácnosti, kde je žehlení pravidelnou záležitostí. Jsou schopné se dokonale přizpůsobit všem vašim požadavkům, krásně kloužou po povrchu látky a nezaleknou se ani jemných kousků oblečení či velkého ložního povlečení a jiných bytových textilií.

Nabídka obsahuje nejen běžné napařovací žehličky, ale i mnohé inovativní modely. Hodně zajímavým modelem je bezdrátová žehlička, kterou stačí snadno a rychle dobít. Nechybí ani parní stanice, díky nimž lze všechno prádlo zpracovat na profesionální úrovni.

Všechny žehličky Tefal

Nejlepší žehličky Tefal

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. Tefal FV 9845 93 % 2 185 Kč Zobrazit Alza.cz
2. TEFAL FV 1710E0 89 % 649 Kč Zobrazit Mall.cz
3. TEFAL FV 6520E0 88 % 1 639 Kč Zobrazit Alza.cz
4. Tefal FV 5697 E1 87 % 1 846 Kč Zobrazit Expert.cz
5. Tefal FV 5696 E1 85 % 1 775 Kč Zobrazit Mall.cz

Co je na žehličkách Tefal nejlepší, je unikátní povrch žehlicí plochy s vynikající hladkostí. Efektivita jejich používání se díky tomu značně zvyšuje a vy se nemusíte obávat žádných šmouh nebo snad dokonce nežádoucích záhybů. Výhodou je možnost regulace teploty plochy i výkonu páry. Třešničkou na pomyslném dortu je jednoznačně moderní a velmi elegantní design, kdy jsou detaily propracované do posledního puntíku.

Parní výkon jen tak něco nepřekoná a kluzná plocha Durilium Airglide vám zpříjemní každé žehlení. Systém odvápnění Calc Collector značně prodlužuje životnost žehličky, takže vám vydrží daleko déle než běžné modely od jiných výrobců.

Napařovací žehličky Tefal

Jsou zárukou velkého výkonu a pohodlného žehlení. Na výběr je spousta zajímavých modelů, přičemž každý jednotlivý z nich je něčím charakteristický a unikátní.

Zvolit můžete ty nejobyčejnější žehličky Tefal, které jsou určeny pro nenáročné uživatele na běžné žehlení, ale i výkonnější modely schopné si poradit i s těmi nejnáročnějšími kousky prádla, až po modely s automatickým vypínáním.
Naprostou inovací je pak bezdrátová žehlička, která vám umožňuje naprostou volnost během celého procesu žehlení.

Parní generátory Tefal

Žehličky Tefal s parním generátorem jsou zárukou dlouhotrvajícího parního výkonu i hladkého klouzání žehličky díky ploše Durilium Airglide. Je nejen krásně hladká, ale také velmi odolná, dokonce i vůči poškrábání.

Nechybí u nich ani unikátní odvápňovací systém s Calc Collectorem, s jehož pomocí se značně prodlouží životnost parního generátoru. Vysoký parní výkon umožňuje parním generátorům zvládat vertikální způsob napařování, což oceníte zejména u choulostivých druhů prádla, případně na jeho osvěžení.

Napařovače oděvů Tefal

Do kategorie žehliček Tefal patří i napařovače oděvu, který se řadí mezi malé, ale velmi šikovné pomocníky s jejichž pomocí je možné narovnat jakýkoliv záhyb na vašem oblečení bez nutnosti vytahovat žehlicí prkno. Hodí se na choulostivější druhy prádla, jako jsou košile, večerní šaty, obleky a tomu podobné kousky.

O značce Tefal

Značka Tefal vznikla v roce 1954 a na svém počátku byla průkopníkem při výrobě pánví. Jak šel čas, začal se sortiment značně rozšiřovat, aniž by docházelo ke snížení kvality, na které si společnost zakládá.

Pokrok jde kupředu opravdu mílovými kroky a neustále se tak objevují další inovace. Právě žehličky Tefal patří mezi velmi inovativní produkty, zejména nyní, když spatřila světlo světa bezdrátová žehlička. Značka Tefal má rozhodně velký potenciál, který neustále zdokonaluje.

Žehličky Tefal můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz, Alza.czExpert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Žehličku Tefal mám už dlouhá léta a je senzační, přestože už hodně pamatuje, neztrácí na kvalitě a žehlí stále perfektně. Pokud jednou doslouží, určitě budu znovu volit stejnou značku, protože jsem s ní byla velmi spokojená.

Přidat komentář

Recenzer
Logo