Žehličky Philips

Žehličky Philips patří k velmi oblíbeným pomocníkům, kteří se pyšní vynikající kvalitou a elegantním designem. Dosahují perfektních výsledků a jsou vysoce efektivní při odstraňování všech záhybů. Těch nejlepších výsledků je dosaženo díky výkonnému trvalému výstupu páry.

Všechny žehličky Philips

Technologie OptimalTemp vám u vybraných modelů zajistí, že hravě vyžehlíte jakoukoliv tkaninu, ať už bavlnu, hedvábí nebo cokoliv jiného, bez sebemenšího rizika spálení a tím znehodnocení tkaniny. Výhodou této technologie je, že již není nutné měnit nastavení teploty.

Žehličky Philips disponují kvalitní nepřilnavou žehlicí plochou, která zajišťuje jednoduchý skluz po každé tkanině, aniž by došlo k jejímu poškrábání. Systém Drip-stop brání úniku tekutiny z žehličky. Nemusíte se tak obávat, že se na tkaninách budou tvořit nežádoucí skvrny od kapek vody. Je tak možné žehlit bez problémů při jakékoliv teplotě.

Žehličky mají velmi efektivní a praktickou ochranu před usazováním vodního kamene, čímž se značně prodlužuje životnost jejich životnost a nedochází ke snižování výkonu, ten se naopak díky tomu zvyšuje.

O značce Philips

Značka Philips vznikla roku 1891 a na samém začátku produkoval lampy a různé elektronické produkty. Postupem času se sortiment začal rozšiřovat, až doputoval do současnosti, kdy jsou produkty této značky nepostradatelnou součástí našeho trhu se spotřebiči. Mezi nimi nechybí nejen žehličky Philips, ale také například kávovary či televize, stejně jako mnoho dalších spotřebičů.

Žehličky Philips můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.cz, Mall.cz a Expert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (110 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo