Amazon Prime Video cena

V dnešní digitální době je výběr streamovacích služeb opravdu široký. Zatímco některé služby se pyšní exkluzivním obsahem, jiné se snaží zaujmout cenovou dostupností. Amazon Prime Video je jednou z těch, která se snaží nabídnout to nejlepší z obou světů – a to za velice přívětivou cenu. Kolik stojí služba Amazon Prime Video? A co když si nejste jisti, zda je tato služba pro vás? Vše o ceně Amazon Prime Video a dostupných tarifech předplatného se dozvíte v následujícím článku.

Amazon Prime Video

Zkušební verze zdarma

Amazon Prime Video se odlišuje od konkurence nejen cenovou dostupností, ale také nabídkou 7denního zkušebního období zcela zdarma. Tento týden zdarma je v průmyslu streamovacích služeb v poslední době poměrně výjimečný a poskytuje uživatelům dostatečný časový prostor k tomu, aby si službu důkladně vyzkoušeli.

Můžete procházet celým katalogem, testovat různé funkce a zjistit, zda je obsah dostatečně bohatý a kvalitní, aby odpovídal vašim potřebám a zájmům. Je to také skvělá příležitost zjistit, jak dobře služba funguje na různých zařízeních, která vlastníte. Tento zkušební týden je zkrátka ideální pro každého, kdo je na rozpacích, zda do služby investovat či nikoliv.

Opět platí, že předplatné se obnovuje automaticky, a tedy pokud jej sami nezrušíte, bude vám automaticky každý měsíc strženo z karty. Vzhledem k tomu, že platební údaje je nutné zadat již při registraci a spuštění zkušební verze, je nutné na tuto skutečnost myslet a v případě, že se nerozhodnete předplatné prodloužit, včas jej zrušit. To můžete udělat v sekci „Nastavení účtu“, kde najdete možnost „Ukončit členství“.

Vyzkoušet Amazon Prime Video

Možnosti předplatného

Amazon Prime Video nabízí v současné době pouze jeden jediný tarif. Měsíční předplatné vás bude stát pouze 79 Kč a získáte za něj plný přístup k celému obsahu platformy. Tato cena je výrazně nižší ve srovnání s konkurenčními streamovacími službami, což dává Prime Video značnou konkurenční výhodu.

Za tuto částku získáte nejen neomezený přístup k bohatému katalogu filmů a seriálů na Prime Video, ale také flexibilitu v podobě offline režimu. To znamená, že si můžete vybrané tituly stáhnout přímo do svého telefonu nebo tabletu a sledovat je kdykoliv, i když zrovna nebudete online.

Prime Video vám umožňuje sledovat obsah až na třech různých zařízeních současně. Takže ať už preferujete velkou obrazovku televizoru a pohodlí vašeho domova nebo potřebujete zkrátit čas na cestách s mobilním telefonem či tabletem, Prime Video vám bude k dispozici. Obsah sice možná není tak bohatý, jako u konkurenčních služeb, ale ostatní dostupné funkce dělají z Prime Video zajímavou volbu pro ty, kteří chtějí kvalitní zábavu na dosah ruky, a to za velmi přijatelnou cenu.

Shrnutí

S cenou 79 korun za měsíc je Prime Video v České republice jednou z nejdostupnějších streamovacích služeb, což ji poskytuje konkurenční výhodu ve srovnání s dražšími konkurenty jako je Netflix a HBO GO.

Co se týče obsahu, služba nabízí poměrně širokou paletu kvalitních filmů a seriálů, včetně několika výtvorů z vlastní produkce. Na druhou stranu, lokalizace pro českého diváka je poněkud omezená. Většina titulů bohužel nepodporuje české titulky, a v nabídce chybí české filmy a seriály.

Podobný článek, co by vás mohl zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (92 hodnocení)
​​

Petra Lovecká

Petra Lovecká

Když jsem objevila kouzlo copywritingu a pochopila, že se můžu psaním živit, byla to pro mě jasná volba. Má slova nejsou jen prázdná místa na papíře, ale odraz mé duše, mých zkušeností a mé vášně. Ráda cestuju a sbírám inspiraci, ale psaní je to, co mě opravdu naplňuje. A když zrovna nepíšu? Najdete mě s knihou v ruce, v kavárně s přáteli nebo na cestách, na které vyrážím nejraději se svým psem.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo