HBO Go

Streamovací služba/platforma HBO Go je ideální příležitostí, jak mít přístup k vysoce kvalitním filmům, seriálům, dokumentům, ale i pořadům určeným pro naše nejmenší. Sledovat můžete kdekoliv, kdykoliv a to 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.

HBO Go

Logo – HBO Go

Stačí vám k tomu jednoduchá registrace a poté přihlášení do vašeho účtu. Mrkneme se společně, jak se k této službě dostat, jak jí aktivovat, jestli je zde šance na sledování zdarma, na jakých zařízeních jí využívat a co vlastně uvidíte.

Vyzkoušet HBO Go

Představení služby

Když se řekne HBO Go, většině se vybaví placené televizní kanály, které je možné sledovat prostřednictvím jednotlivých operátorů poskytujících služby TV, ale také internetové připojení.

Právě dostačující rychlost internetového připojení umožňuje využívat tuto službu u partnerských operátorů a využít tak neomezený přístup k obsáhlé databázi nejen z produkce HBO. Nezáleží na tom, jestli sledujete na stolním počítači, notebooku, chytrém telefonu, tabletu nebo přímo na televizi, která disponuje připojením k internetu. Své filmy si zkrátka užijete všude kde vás jen napadne.

Samozřejmě, že to nejsou jen filmy, ale i oblíbené seriály, různé dokumenty a mnohé ostatní pořady. Jsou tu populární blockbustery, komedie, dobrodružné, akční, romantické a nechybí ani záznamy z různých natáčení.

Co se týká obsahu videotéky, tak tu je komplet vše, co by vás mohlo zajímat. Nejde jen o produkci HBO, ale i tvorbu společností se zvučnými jmény, jako třeba AMC, BBC, Hulu, FX či Starz. Někdy je nutné počítat s tím, že HBO seriály jsou v nabídce jen v určitém časovém úseku, na což jste jako aktivní uživatel upozorněn.

HBO Go filmy jsou nadupané žhavými filmovými novinkami, ať už české či zahraniční produkce, a to jak s českým dabingem, tak v původním znění s titulky. HBO Go seriály si vychutnáte už jen tím, že jejich premiéru sledujete současně s premiérou v USA.

No a nechybí ani HBO Go kids pro naše nejmenší, kteří si mohou vychutnat nejen legendární či nové filmové pohádky, ale i oddělení s produkcí studia Walt Disney a spousty dalších.

Videotéka je pravidelně aktualizována a vždy v ní tak najdete nejnovější premiéry filmů a seriálů. Snadno tak můžete mrknout na nový pořad a nemusíte hlídat čas, v kolik přesně se máte dívat. Pokud jde o filmy, najdete tu všechny žánry, ať už romantiku, sci-fi, komedie, drama, nebo také horory.

Jednotlivé tituly si můžete filtrovat podle data, kdy byly zadány do databáze, na základě žánru, ale i podle oblíbenosti či pozice, kterou má titul ve filmové databázi IMDb.

Co se týká oblíbených titulů, tak tu nechybí filmy plné magie o čaroději Harry Potterovi, ani speciální dokument o setkání jeho protagonistů pod 20 letech. Jsou tu rodinné filmy jako Hledá se Nemo, Kniha džunglí či Addamsova rodina.

Z produkce Walta Disneye je zde třeba Rebelka, Lví král, Auta a Příšerky s.r.o., případně i Úžasňákovi. Mezi klasikou se skrývají Dannyho parťáci, Ďábel nosí Pradu, Tygr a drak, nebo také Království nebeské.
Zřejmě největší pozornost mají samozřejmě seriály.

Osvědčeným lákadlem jsou staří dobří Přátelé, Hra o trůny, Průměrňákovi, Sex ve městě a v neposlední řadě i Teorie velkého třesku. Ovšem i novinky stojí za zmínku, například seriál Černobyl je naprostá pecka a získal si mnoho fanoušků.

Kromě normálního předplatného napřímo, je zde možnost aktivace před jednoho z partnerských operátorů, jako je třeba Vodafone (dříve UPC), 02 Tv, Skylink a mnohé další. Pokud jste klientem některého z operátorů, stačí se jen přihlásit pod stejnými přihlašovacími údaji, jaké používáte u svého účtu v rámci operátora.

Cena

Předplatné si může pořídit každý, kdo je starší 18 let a má trvalý pobyt v České republice, Maďarsku, Rumunsku, Slovensku, Chorvatsku, Srbsku, Slovinsku, Makedonii, Bosně, Bulharsku či Černé Hoře. Zároveň s tím musíte být vlastníkem platné kreditní karty a bankovního účtu. V zemi, kde provedete registraci, bude předplatné zaregistrováno a aktivováno.

HBO Go nemá v nabídce žádnou dobu na vyzkoušení zdarma. Jednoduše se musíte zaregistrovat, zaplatit poplatek ve výši 159 korun a teprve poté máte vše přístupné. Poplatek se platí měsíčně, přičemž máte na výběr z několika způsobů platby. Nabízí se kreditní karta, debetní karta nebo Pay Pal. Platba je strhávána pravidelně, a to vždy ke stejnému datu, jako tomu bylo s první platbou.

Jak předplatné zrušit?

Pokud nezapomeneme, je zrušení předplatného hračka. Stačí se jen přihlásit do svého účtu, kliknout na ikonu Nastavení, poté na Správu předplatného. Dále je potřeba kliknutí na Stránky pro zrušení předplatného, a nakonec poslední klik na Zrušení předplatného. Tento postup je jednoduchý a dá se uskutečnit pouze na chytrém telefonu nebo v počítačovém prohlížeči.

Výhody a nevýhody

Největší výhodou je obsáhlý archiv seriálů, filmů, dokumentů a mnoha dalších. Obsah je pravidelně aktualizován, vše je navíc v HD rozlišení.

Značná část produkce je v českém dabingu, přičemž téměř u všeho jsou titulky. Všechny nové tituly jsou k dispozici ve stejnou dobu jako premiéra v USA, nanejvýš druhý den.

Oproti konkurenci je výhodou i nižší měsíční poplatek, a hlavně možnost kdykoliv zrušit předplatné. Díky aplikaci je HBO Go snadno dostupné na různých platformách. Výhodou je i to, že lze vysílání v jednu chvíli sledovat hned na 2 zařízeních najednou.

V případě nevýhod hovoří uživatelé hlavně o tom, že snadno zapomenou, že vůbec nějakou takovou službu mají, a tak za ní platí, aniž to tuší. To pak zjistí na výpisu ke kartě nebo účtu. Největší nevýhodou je to, že na pořady se můžete podívat, ale stahování je nemožné. No a pokud nemáte dostatečně rychlé připojení, nebo vůbec připojení k internetu, tak si moc pořadů neprohlédnete.

Hodnocení

Dá se říci, že online videotéka HBO Go je díky dostupnosti na mnoha zařízeních ideálním parťákem nejen na domácí sledování. Klidně si pěkný film můžete pustit během dovolené, nebo třeba venku na procházce, když se posadíte v parku a chcete si užít klidné odpoledne na vzduchu, ale zároveň shlédnout nějaký pěkný pořad.

Praktická aplikace, velký výběr titulů, snadná dostupnost a příznivý měsíční poplatek, to vše lze považovat za značné pozitivum. Když k tomu ještě přidáte kvalitní video i zvuk, máte o zábavu postaráno. Za nás rozhodně oba palce nahoru.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.9/5 (83 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

8 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. U nás doma běží HBO Go pravidelně, protože tam jsou skvělé filmy. Jsem za tuto službu moc rád, zvlášť když jsem vlastně neustále doma na home office. Skvěle to poslouží jako zvukové pozadí při práci na počítači.

  2. Využíváme každý den a je to super služba. Cena je také přijatelná, nabídka filmů i ostatních pořadů bohatá, není si na co stěžovat.

  3. Mám předplaceno a zatím sem spokojený. Filmů i všeho ostatního je tam dost, tak jen doufám, že se nebude i tato služba zdražovat, jako všechno ostatní.

  4. HBO Go jsem si předplatila, protože mám ráda filmy a slouží mi jako zvuková clona při home office. Nabídka je opravdu bohatá a poplatek přijatelný.

  5. Já sice televizi nestíhám, ale moje děti HBO GO milují kvůli pohádkám. Vydrží na ně koukat klidně celý víkend.

  6. HBO Go jsem si oblíbil kvůli bohaté nabídce filmů, hlavně pro děti, protože když nic na naše potomky nezabírá, posadím je k pohádkám a je aspoň na chvíli klid. Za mě rozhodně parádní služba, které se budu držet.

  7. Jsem neustále na cestách, takže sem uvítal možnost využívat HBO Go všude tam, kde je člověk online, což je v podstatě všude. Hlavně tedy tam, kde třeba vůbec není přístup k televizi.

  8. Tuhle službu používám velmi dlouho a nemůžu si jí vynachválit. HBO GO doporučuji všem! :))

Přidat komentář

Recenzer
Logo