Autosedačky Cybex

Autosedačky Cybex jsou navrženy tak, aby perfektně ladily s dynamickým a mnohdy chaotickým životem ve městě. Na první pohled u nich zaujme dokonalý moderní design plný inovativních doplňků, ale také špičková bezpečnost, vysoká kvalita a do puntíku promyšlená funkčnost.

Tyto autosedačky zajistí, aby každá cesta s vašim dítětem proběhla bez jakéhokoliv problému a v bezpečně. Dítě bude sedět pohodlně, bez stresování a vy budete vědět, že je v bezpečí. Ostatně autosedačky Cybex již posbíraly více než 350 různých ocenění v rámci spotřebitelských testů v celosvětovém měřítku.

Všechny autosedačky Cybex

Autosedačky Cybex pro miminka

První cestování probíhá v tzv. vajíčku, se kterými bude vaše miminko v bezpečí během jeho prvních cest autem. U těchto autosedaček je běžná integrovaná lineární ochrana při bočním nárazu. Autosedačky se dají také umístit proti směru jízdy.

S miminkem se dá bez problémů manipulovat díky otočnému mechanismu, který se dokáže otočit o 360°. Výhodou je i to, že se dá z každé sedačky sundat potah a jednoduše jej vyprat v pračce, vysušit a znovu povléknout, což je dobré, když se dítěti stane nějaká nečekaná příhoda, například nevolnost z jízdy atd.

  1. Autosedačky Cybex (0–13 kg) – jsou skvělé od novorozence až do 2 let věku.
  2. Autosedačky Cybex (0–18 kg) – tuto sedačku budete moci pro dítko používat až do věku 4 let.

Autosedačky Cybex vhodné na celé dětství

Vajíčka nevydrží vašemu potomkovi dlouho, takže je dobré se poohlédnout i po dalších typech. Dokonce i autosedačky vhodné pro celé období dětství nabízí špičkovou kvalitu, bezpečí a dokonalé pohodlí.

Můžete je podle potřeby polohovat a upravovat, jak to bude nejlépe vyhovovat. Dobře zvolená autosedačka v podstatě bude růst s vašim dítětem, až dokud nedosáhne věku odpovídajícímu staršímu školákovi. Nechybí ani autosedačky s tzv. isofixem. Ten umožňuje, aby byla zcela bezpečně připevněna k sedačce vašeho vozu.

  1. Autosedačky Cybex (9–36 kg) – vhodné pro děti do 9 měsíců.
  2. Autosedačky Cybex (15–25 kg) – skvělá volba, pokud je vašemu potomkovi mezi 3 až 7 roky.
  3. Autosedačky Cybex (15–36 kg) – praktická volba pro odrostlejší dítka.
  4. Autosedačky Cybex (22–36 kg) – tento druh už je dobrý pro mladší i starší školáky.

Praktické příslušenství

Pokud jde o autosedačky Cybex, ty mají ještě další pozitivum a tím je příslušenství, které k nim můžete snadno pořídit. K dispozici jsou kvalitní pláštěnky, chladivé letní potahy, ale i držák pití a podobně. Co potěší je i to, že základny určené pro autosedačky jsou ve většině případů plně kompatibilní ještě s jiným modelem, vždy minimálně s jedním.

O značce Cybex

Značka Cybex vznikla v roce 2005 v Německu a založil jí Martin Poš, který následně svou společnost prodal čínské skupině GoodBaby. Je špičkou v oboru autosedaček, ale nabízí také dětské nosiče a kočárky.

Produkty této značky je možné vybírat ze tří různých kategorií. K dispozici je Silver, Gold a Platinum. V každé kategorii autosedaček najdete produkty s konkrétními vlastnostmi, které budou splňovat veškeré vaše požadavky. Ne nadarmo se značka Cybex díky tomu pyšní hned devíti oceněními Red Dot Desighn Awards.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (41 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Já jsem se hned na první pohled zamilovala do autosedačky Cybex Cloud Z2 i-Size 2023 Soho Grey. Má moc hezký tvar, pěknou barvu, provedení je praktické a kvalita vynikající. Rozhodně je to autosedačka, která plní účel, ke kterému byla určena a vůbec člověku nevadí, že zaplatí skoro šest tisíc, hlavně, když je váš potomek v pořádku.

  2. S mojí paní jsme přivítali na světě našeho prvního potomka teprve nedávno, ale už teď jsme připraveni i na cestování s ním. Objednal jsem autosedačku Cybex Solution X-Fix 2022 Gray Rabbit a vypadá parádně. Má velmi dobrou kvalitu, pěkné zpracování a perfektně pasuje na zadní sedačku, takže velká spokojenost.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo