Autosedačky Cybex

Autosedačky Cybex jsou navrženy tak, aby perfektně ladily s dynamickým a mnohdy chaotickým životem ve městě. Na první pohled u nich zaujme dokonalý moderní design plný inovativních doplňků, ale také špičková bezpečnost, vysoká kvalita a do puntíku promyšlená funkčnost.

Tyto autosedačky zajistí, aby každá cesta s vašim dítětem proběhla bez jakéhokoliv problému a v bezpečně. Dítě bude sedět pohodlně, bez stresování a vy budete vědět, že je v bezpečí. Ostatně autosedačky Cybex již posbíraly více než 350 různých ocenění v rámci spotřebitelských testů v celosvětovém měřítku.

Všechny autosedačky Cybex

Autosedačky Cybex pro miminka

První cestování probíhá v tzv. vajíčku, se kterými bude vaše miminko v bezpečí během jeho prvních cest autem. U těchto autosedaček je běžná integrovaná lineární ochrana při bočním nárazu. Autosedačky se dají také umístit proti směru jízdy.

S miminkem se dá bez problémů manipulovat díky otočnému mechanismu, který se dokáže otočit o 360°. Výhodou je i to, že se dá z každé sedačky sundat potah a jednoduše jej vyprat v pračce, vysušit a znovu povléknout, což je dobré, když se dítěti stane nějaká nečekaná příhoda, například nevolnost z jízdy atd.

  1. Autosedačky Cybex (0–13 kg) – jsou skvělé od novorozence až do 2 let věku.
  2. Autosedačky Cybex (0–18 kg) – tuto sedačku budete moci pro dítko používat až do věku 4 let.

Autosedačky Cybex vhodné na celé dětství

Vajíčka nevydrží vašemu potomkovi dlouho, takže je dobré se poohlédnout i po dalších typech. Dokonce i autosedačky vhodné pro celé období dětství nabízí špičkovou kvalitu, bezpečí a dokonalé pohodlí.

Můžete je podle potřeby polohovat a upravovat, jak to bude nejlépe vyhovovat. Dobře zvolená autosedačka v podstatě bude růst s vašim dítětem, až dokud nedosáhne věku odpovídajícímu staršímu školákovi. Nechybí ani autosedačky s tzv. isofixem. Ten umožňuje, aby byla zcela bezpečně připevněna k sedačce vašeho vozu.

  1. Autosedačky Cybex (9–36 kg) – vhodné pro děti do 9 měsíců.
  2. Autosedačky Cybex (15–25 kg) – skvělá volba, pokud je vašemu potomkovi mezi 3 až 7 roky.
  3. Autosedačky Cybex (15–36 kg) – praktická volba pro odrostlejší dítka.
  4. Autosedačky Cybex (22–36 kg) – tento druh už je dobrý pro mladší i starší školáky.

Praktické příslušenství

Pokud jde o autosedačky Cybex, ty mají ještě další pozitivum a tím je příslušenství, které k nim můžete snadno pořídit. K dispozici jsou kvalitní pláštěnky, chladivé letní potahy, ale i držák pití a podobně. Co potěší je i to, že základny určené pro autosedačky jsou ve většině případů plně kompatibilní ještě s jiným modelem, vždy minimálně s jedním.

O značce Cybex

Značka Cybex vznikla v roce 2005 v Německu a založil jí Martin Poš, který následně svou společnost prodal čínské skupině GoodBaby. Je špičkou v oboru autosedaček, ale nabízí také dětské nosiče a kočárky.

Produkty této značky je možné vybírat ze tří různých kategorií. K dispozici je Silver, Gold a Platinum. V každé kategorii autosedaček najdete produkty s konkrétními vlastnostmi, které budou splňovat veškeré vaše požadavky. Ne nadarmo se značka Cybex díky tomu pyšní hned devíti oceněními Red Dot Desighn Awards.

Autosedačky Cybex můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.czMall.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (41 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Já jsem se hned na první pohled zamilovala do autosedačky Cybex Cloud Z2 i-Size 2023 Soho Grey. Má moc hezký tvar, pěknou barvu, provedení je praktické a kvalita vynikající. Rozhodně je to autosedačka, která plní účel, ke kterému byla určena a vůbec člověku nevadí, že zaplatí skoro šest tisíc, hlavně, když je váš potomek v pořádku.

  2. S mojí paní jsme přivítali na světě našeho prvního potomka teprve nedávno, ale už teď jsme připraveni i na cestování s ním. Objednal jsem autosedačku Cybex Solution X-Fix 2022 Gray Rabbit a vypadá parádně. Má velmi dobrou kvalitu, pěkné zpracování a perfektně pasuje na zadní sedačku, takže velká spokojenost.

Přidat komentář

Recenzer
Logo