Autosedačky Kinderkraft

Autosedačky Kinderkraft je jednou z mnoha značek, kterým záleží na zabezpečení našich dětí během jejich cestování v autě. Maximálně zabezpečené dítě, by mělo být vždy na prvním místě. Tyto autosedačky se pyšní vysokou spolehlivostí, za což získaly mnohé certifikáty i dobré recenze.

Každou chvíli se pochlubí novým zajímavým a hlavně praktickým modelem, jehož hlavním cílem je usnadnit rodičům starosti v péči o jejich potomstvo a zajistit co největší bezpečí každého dítěte, bez ohledu na věk.

Všechny autosedačky Kinderkraft

Bezpečnost a pohodlí na cestách

Všechny autosedačky Kinderkraft jsou vyvíjeny tak, aby bylo každému dítěti poskytnuto maximální bezpečí a nejvyšší komfort během cestování. Ostatně každý řidič, který chce převážet ve svém vozidle malé dítě, musí mít v povinné výbavě i dětskou autosedačku.

Autosedačky jsou vždy rozděleny do kategorií, přičemž každá představuje danou hmotnost dítěte pro zvolenou skupinu. Například model MYWAY získal zlatou cenu Mothe & Baby Award 2021, zatímco model ONETO3 dosáhl velmi přívětivých výsledků v testech ADAC, OAMTC a Stiftung Warentest.

Je dobré zmínit, že Kinderkraft autosedačky jsou vždy vyzbrojeny moderními bezpečnostními systémy. Ty zajistí, aby bylo možné dětem do 18 kg snadno změnit polohu po směru či proti směru, ochránit krční část, hlavu, ramena i trup, a to i ve chvíli, kdy dojde k bočnímu nárazu.
Přehled autosedaček Kinderkraft

 • Autosedačka Kinderkraft 0–36 kg: ideální pro děti od narození až do 12 let. Tuto autosedačku je možné upravovat, díky čemuž je dobrá i pro starší děti.
 • Autosedačka Kinderkraft 9–36 kg: určena jak pro menší, tak mírně odrostlé děti. Výhodou je, že vydrží delší dobu.
 • Autosedačka Kinderkraft 15–25 kg: vhodná pro děti od 3 do 7 let. Dá se říci, že tento druh autosedaček není vyhledáván moc často, naopak se dnes tento typ nahrazuje variantami, které se dají využít dlouhodobě.
 • Autosedačka 15–36 kg: je dobrá hlavně pro děti od 3 do 12 let. S ohledem na to, že její součástí není samostatný bezpečnostní pás, který by zabezpečil dítě, je lepší nechat tyto sedačky spíše pro větší děti.
 • Kinderkraft Autosedačka 22–36 kg: je dobrá pro starší děti ve věku od 6 do 12 let.

Rozdělení autosedaček podle BESIP

Dětské autosedačky se v podstatě rozdělují do pěti základních skupin, a to podle váhy dítěte.

 1. Skupina 0 – pro děti do hmotnosti 10 kg (zhruba do 1 roku věku).
 2. Skupina 0+ – pro děti s hmotností do 13 kg.
 3. Skupina I – pro děti o hmotnosti od 9 do 18 kg (cca pro děti do 4 let).
 4. Skupina II – pro děti o hmotnosti 15 až 25 kg (tyto autosedačky jsou ve většině případů bez bezpečnostních popruhů).
 5. Skupina III – pro děti od 22 do 36 kg (v mnoha případech je to jen samotný sedák).

O značce Kinderkraft

Dá se říci, že je to značka, která je dosud v plenkách. Na trhu působí od roku 2011, ale není ještě moc známá. Základní filozofií této polské společnosti je klást co největší důraz na maximální bezpečnost. Samozřejmostí je, že každý jednotlivý produkt, který má dorazit na trh, musí splňovat veškeré evropské bezpečnostní normy.

Po celou dobu své existence navrhuje Kinderkraft takové výrobky, které berou ohled na komfort dítěte, inovativní prvky i charakteristický design. Dětské produkty drží krok s potřebami moderní rodiny, přičemž převládají neutrální barevné odstíny, jako je třeba šedá, ale také zcela minimalistické linie.

Podobné články, co by vás mohli zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (42 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

3 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Já rozhodně nedám na autosedačky Kinderkraft dopustit. Máme tři prcky a pro všechny jsme koupili stejnou značku. Jsou kvalitní a skvěle zpracované.

 2. Pro děti používáme jedině autosedačky Kinderkraft, protože nám zcela vyhovují. Mají vynikající kvalitu, jsou spolehlivé a hlavně pohodlné.

 3. Autosedačky Kinderkraft mají velmi dobrou kvalitu a dobře pasují. Zatím jsem s nimi neměla žádný problém.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo