Samsung Galaxy Watch 5

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 5 jsou ideálním parťákem pro každého, kdo chce mít přehled o spánkové či sportovní aktivitě, ale i dalších důležitých parametrech svého života. Můžete tak ohlídat své srdce, tělesný tuk, naplánovat svůj výlet s Google Maps, ale také například přehrávat videa na svých oblíbených Youtube kanálech.

KLADY
 • Elegantní design
 • Aplikace
 • Nízká hmotnost
 • Přesné měření tepu i tlaku
 • Jednoduché ovládání
 • Rychlý systém
 • Odolnost
 • Přehledný displej
 • Kompletně v češtině
 • Různé barvy
 • Jemný řemínek

ZÁPORY
 • Bílý pásek se ihned zašpiní
 • Vysoká pořizovací cena

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vzhled

Na první pohled zajmou Samsung Galaxy Watch 5 sklíčkem ze safírového krystalu, díky čemuž je až o 60 % odolnější než předchozí model. Jsou chráněny před cákající vodou i škrábanci. K dispozici je jak moderní, tak vintage design s možností zvolit analogovou eleganci či tu digitální, ale i retro styl.

Vyberte si takový vzhled ciferníku, který bude odpovídat nejen vaší náladě, ale i aktuální aktivitě. Stylů je zde opravdu hodně, stačí jen zvolit ten správný. Tyto chytré hodinky je možné pořídit v několika barevných provedeních, ať už Graphite, Sapphire, Silver, nebo také Pink Gold.

Co se týká velikosti, tu je možné zvolit mezi 40 mm pro dámskou verzi a 45 mm pro pánské provedení. Zajímavou změnou je mechanická otočná luneta, která zcela zmizela a nahradila jí dotyková alternativa.

Poté stačí přejíždět prstem na okraji displeje. Tělo je z opískovaného hliníku a je zpracováno tak, že vypadá nejen elegantně, ale zároveň sportovně. Pokud jde o pásky, ty jsou velmi jemné a vůči pokožce skutečně šetrné. Spona je vyrobena z hliníku a řemínek je možné provléknout pod řemínek, takže nikde nevlaje. U menších modelů je velikost řemínku S/M, u těch větších pak M/L.

Funkce

Samsung Galaxy Watch 5 disponují vylepšenou technologií sledování spánkové aktivity. Snadno tak získáte přehled o jednotlivých fázích spánku a získat potřebné informace o celkovém průběhu spaní, k čemuž slouží osm zvířecích symbolů.

Výkonné senzory monitorují měření EKG, srdeční rytmus i tep. Bioelektrická impedanční analýzy spočítá, kolik procent tuku se nachází ve vašem těle či jaká je hmotnost kosterního svalstva. Optický snímač srdečního tepu zase zjistí váš tep a krevní tlak.

Kromě toho se dá použít jako gyroskop, barometr, oxymetr, kompas a GPS. Pokud sportujete, bez ohledu na to, jestli je to běh, cyklistika, plavání, veslování nebo třeba jen obyčejná chůze.
Máte možnost použít funkce jako detekce zahájení aktivity, krokoměr, tepovou frekvenci i zónu, virtuálního trenéra, výpočet spálených kalorií, kolik pater jste vystoupali nebo i vzdálenost a jiné.

Ze zdravotních funkcí pak nechybí detekce chrápání, monitoring spánku, měření krevního tlaku, saturace kyslíku v krvi i úrovně stresu, EKG či pro ženy praktické sledování menstruačního cyklu. Vodotěsnost mají Samsung Galaxy Watch 5 do 5 ATM, tedy do 50 m. Maximální výdrž baterie je 40 hodin.

Příslušenství

Co se týká příslušenství, jde možné zakoupit Powerbanku pro bezstarostné nabíjení kdekoliv na cestách. Samozřejmostí jsou rovněž vyměnitelné řemínky v různých barvách.

Parametry

Výrobce: Samsung
Provedení: chytré hodinky
Typ displeje: super AMOLED
Úhlopříčka displeje: 1.19 palce
Frekvence procesoru: 1.18 GHz
Velikost uložiště: 16 GB
Hmotnost: 28.7 g
Produktová řada: Samsung Galaxy Watch 5
Hybridní hodinky: ne
Slot pro SIM: ne
Výškoměr: ne
eSIM: ano
Voděodolnost: ano
Prachuvzdornost: ano
GPS: ano
GLONASS: ano
Gyroskop: ano
Snímač okolního osvětlení: ano
Snímač tepové frekvence: ano

Fotografie

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení
Chytré hodinky Samsung

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 5 mají rozhodně co nabídnout, takže si zaslouží palec nahoru. Barevná pestrost, spousta užitečných funkcí a dobrá funkčnost patří mezi zásadní přednosti. Jediným mráčkem nad jejich dokonalostí, je jednoznačně pořizovací cena pohybující se v rozmezí od cca 6 000 do 10 000. Právě cena spoustu lidí od koupě odradí. Každopádně si zaslouží vaši pozornost.

Design
9
Ovládání
9
Údržba
9
Klady
 • přesné měření tepu i tlaku
 • jednoduché ovládání
 • v českém jazyce
 • pěkný design
Zápory
 • vysoká pořizovací cena
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit jej můžete např. v obchodě Samsung.com.

Nejprodávanější chytré hodinky

Podobné články, co by vás mohli zajímat

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo