Raben je holandská společnost, která nabízí komplexní logistické služby na míru. Raben Group se na trhu osvědčil jako spolehlivý partner a dnes má pobočky a sklady po celé Evropě. Je úspěšný nejen díky kvalitním službám pro zákazníky, ale také díky odvážným investicím a inovacím, které se snaží během provozu využívat.

raben

Logo – Raben

Představení dopravce

Společnost Raben byla založena v roce 1931 jako přepravní společnost. Záhy se začali specializovat na vývoz textilu do zahraničí. Později se k tomu přidali i větší logistické zakázky a společnost začala expandovat i do dalších koutů Evropy. V současnosti působí v 12 zemích, kde vlastní gigantické skladové plochy. V České republice Raben působí od roku 2008.

Přehled služeb

Raben se zabývá smluvní logistikou, silniční přepravou, zahraniční i tuzemskou, celovozovou a kombinovanou přepravou, a dokonce logistikou čerstvých produktů – potravin. Raben zákazníkům nabízí co nejmenší možné náklady na přepravu a další služby, které šetří peněženku. Kromě toho se na společnost můžete spolehnout i co se týče kompletního řešení celního řízení.

Ačkoliv je Raben evropský gigant, v jeho čele stojí už po tři generace stále ta samá rodina. Společnost vyzdvihuje své zaměstnance jako páteř společnosti. Mezi hustou sítí lokalit operují nejen řidiči, ale i lidé v kancelářích. Společně tato pevná struktura odborníku pracuje rychle a efektivně. Díky tomu Raben stále roste a ročně má miliardové obraty.

Sledování zásilek

Pro klienty je připravena platforma My Raben. Na té se dovíte všechny informace o vaší zakázce. Zboží lze sledovat i pomocí online trackingu na základě sledovacího čísla.

Zajímavé odkazy

Kontakty

Hodnocení

8.5 Celkové hodnocení
Logistická přepravní společnost

8.5Naše hodnocení
Rychlost doručení
8.5
Jednání se zákazníkem
8.5
2.7Hodnocení čtenářů
Rychlost doručení
3.2
Jednání se zákazníkem
2.2
Klady
 • široká nabídka služeb
 • pobočky a sklady po celé Evropě
Zápory
 • průměrný zákaznický servis
 • občas není dodržen termín doručení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

24 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. 1
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  20

  FIRMA MI NEOZNÁMILA ŽE NEBERE KARTY TAK JSEM NEMOHL ZÁSILKU PŘEVZÍT. ŘEKLI MI ŽE ZÁSILKU DORUČÍ V NÁHRADNÍM TERMÍNU , TEN MI NÁSLEDNĚ ZASLALI. V 6.55 HOD MI SMSkou OZNÁMILI ŽE PŘIJEDOU OD 8.00 – 17.00 HOD. MUSEL JSEM SI VZÍT NARYCHLO DOVOLENOU ALE NIKDO NEPŘIJEL.

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. Reply
  Romana Ždánská 5.12.2023 v 17:31
  2.25
  Rychlost doručení
  80
  Jednání se zákazníkem
  10

  Absolutní katastrofa. Nejenže nejsou schopni sdělit ani den předem čas doručení, takže člověku blokují celý den, ale i v době doručování čas neustále mění a posouvají. Zcela nezodpovědný obchodní partner, už si nikdy neobjednám zboží, které bude doručovat Raben.

  Klady: Rychlost doručení. Ale ta je k ničemu, když mám blokovaný celý den.
  Zápory: Nejsou schopni sdělit předem čas doručení, v den doručení čas posouvají. Absolutně se nedá na informaci od nich spolehnout.
  Přínosný(1) Nepomohl(0)You have already voted this
 3. 0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  Nejhorší společnost, kterou jsem zažila. Komunikace se zákazníkem příšerná, nedodržují termíny, neinformují o dodání. Nikomu nedoporučuji!!!

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 4. Reply
  Inteizol s.r.o 22.9.2023 v 13:01

  Škoda komentovat.

 5. Velká nespokojenost s komunikací

 6. 0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Absolutně nespolehlivá a diletantská přepravní společnost. Během týdne nejsou schopni doručit zásilku. Bordel na depu, lžou a v systému mají neskutečný bordel.

  Klady: Žádné
  Zápory: Několikrát nedodržen termín dodání. Na informacích nemluví pravdu. V systému sledování neuvádí pravdivé informace. Telefony berou jen jak se jim zachce.
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 7. Raben jsem si oblíbila už kvůli jejich hlasování pro čapí oázu, na kterou budou přispívat. Jinak jsem jejich služby využila již několikrát a vždy maximální spokojenost.

 8. Znovu určitě NEvyužiju nikdy

 9. Měli jsme objednaný nábytek, který nakonec sice Raben dovezl, ale se zpožděním. Řidič byl v pohodě a zboží nepoškozené.

 10. Nedoporučuji , dnes my měla být doručena zakázka a šofér nebyl schopen vyřešit jeho problém s vraceni 120 kc ,tak se rozhodl zakázku nedorucit. Nechapu jak si tohle může někdo dovolit. Již ho u nás na firmě nechci ani vidět.

  • To je tvůj problém,že nedokážeš dát prachy na ruku přesně,částku víš X dní dopředu.Řidič není pojízdná banka a raben ho kapitálem nevybavuje.
   Vyber si přiště jinde a neotravuj kňouro :)

1 2

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo