Raben

Raben je holandská společnost, která nabízí komplexní logistické služby na míru. Raben Group se na trhu osvědčil jako spolehlivý partner a dnes má pobočky a sklady po celé Evropě. Je úspěšný nejen díky kvalitním službám pro zákazníky, ale také díky odvážným investicím a inovacím, které se snaží během provozu využívat.

raben

Logo – Raben

Představení dopravce

Společnost Raben byla založena v roce 1931 jako přepravní společnost. Záhy se začali specializovat na vývoz textilu do zahraničí. Později se k tomu přidali i větší logistické zakázky a společnost začala expandovat i do dalších koutů Evropy. V současnosti působí v 12 zemích, kde vlastní gigantické skladové plochy. V České republice Raben působí od roku 2008.

Přehled služeb

Raben se zabývá smluvní logistikou, silniční přepravou, zahraniční i tuzemskou, celovozovou a kombinovanou přepravou, a dokonce logistikou čerstvých produktů – potravin. Raben zákazníkům nabízí co nejmenší možné náklady na přepravu a další služby, které šetří peněženku. Kromě toho se na společnost můžete spolehnout i co se týče kompletního řešení celního řízení.

Ačkoliv je Raben evropský gigant, v jeho čele stojí už po tři generace stále ta samá rodina. Společnost vyzdvihuje své zaměstnance jako páteř společnosti. Mezi hustou sítí lokalit operují nejen řidiči, ale i lidé v kancelářích. Společně tato pevná struktura odborníku pracuje rychle a efektivně. Díky tomu Raben stále roste a ročně má miliardové obraty.

Sledování zásilek

Pro klienty je připravena platforma My Raben. Na té se dovíte všechny informace o vaší zakázce. Zboží lze sledovat i pomocí online trackingu na základě sledovacího čísla.

Zajímavé odkazy

Kontakty

Hodnocení

8.5 Celkové hodnocení
Logistická přepravní společnost

8.5Naše hodnocení
Rychlost doručení
8.5
Jednání se zákazníkem
8.5
2.7Hodnocení čtenářů
Rychlost doručení
3.2
Jednání se zákazníkem
2.2
Klady
 • široká nabídka služeb
 • pobočky a sklady po celé Evropě
Zápory
 • průměrný zákaznický servis
 • občas není dodržen termín doručení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

20 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Velká nespokojenost s komunikací

 2. 0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Absolutně nespolehlivá a diletantská přepravní společnost. Během týdne nejsou schopni doručit zásilku. Bordel na depu, lžou a v systému mají neskutečný bordel.

  Klady: Žádné
  Zápory: Několikrát nedodržen termín dodání. Na informacích nemluví pravdu. V systému sledování neuvádí pravdivé informace. Telefony berou jen jak se jim zachce.
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 3. Raben jsem si oblíbila už kvůli jejich hlasování pro čapí oázu, na kterou budou přispívat. Jinak jsem jejich služby využila již několikrát a vždy maximální spokojenost.

 4. Znovu určitě NEvyužiju nikdy

 5. Měli jsme objednaný nábytek, který nakonec sice Raben dovezl, ale se zpožděním. Řidič byl v pohodě a zboží nepoškozené.

 6. Nedoporučuji , dnes my měla být doručena zakázka a šofér nebyl schopen vyřešit jeho problém s vraceni 120 kc ,tak se rozhodl zakázku nedorucit. Nechapu jak si tohle může někdo dovolit. Již ho u nás na firmě nechci ani vidět.

  • To je tvůj problém,že nedokážeš dát prachy na ruku přesně,částku víš X dní dopředu.Řidič není pojízdná banka a raben ho kapitálem nevybavuje.
   Vyber si přiště jinde a neotravuj kňouro :)

 7. Doručení zásilky v topu!

 8. Reply
  Ing.Jan Schubert 24.4.2022 v 12:03

  Nebrat, arogantní jednání řidiče, přišlo mi, že firmu řídí on

 9. nedoporucuji,v pondeli si meli prevzit zasilku od e-shopu s v utery dorucit a nic. volam tam a oni ze ju doruci ve stredu ze ju jeste neprevzali ve stredu tam volam a pani zas ze ju neprevzali. volam ve ctvrtek na e-shop tam mi rekli ze jim zasilku predali uz v pondeli…. volam jim zase (mezitim mi to nekolikrat vytipli,)kde teda je ta zasilka a najednou se nasla a uz je v brne ALE doruci mi ju az pristi tyden v utery!!!! takze doprava za 1600kc s takovym jednanim….. nakonec sme si pro tu zasilku jeli sami do brna. vyzvedli sme si ju a dosel mi mail ze moji zasilku budou mezi 8-17h dorucovat…. no coment…. nedoporucuju… nejhorsi preprava se kterou sem mela tu cest.

 10. Reply
  Tomáš Piler 21.1.2022 v 14:15

  Měli mi doručit kamna – sporák. Vzal jsem si na daný ten dovolenou. Přejel jsem na místo určení 150km a sehnal 4 dělníky na přenos. Celý den jsem čekali. Nejen že nepřijeli, ale ani nikdo nezavolal.
  Velmi neseriózní jednání, kterým navíc způsobily i velké náklady (dovolená, dělníci, cesta,…) …

1 2

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo