DSV je přepravní a logistickou společností, která denně poskytuje služby tisícům firem. Nezáleží na tom, jestli jste malá či obří firma, DSV zajistí, že všechny dodavatelské řetězce budou do puntíku splňovat všechny podmínky pro vysokou kvalitu i udržitelný růst.

O to vše se postarají kvalifikovaní pracovníci s odbornými znalostmi, stabilní vztahy s přepravci i moderní skladové prostory. Pokrytí je dostačující v globálním měřítku, neboť DSV působí v 80 zemích.

DSV

Představení dopravce

Společnost DSV vznikla roku 1976, kdy se spojilo devět nezávislých přepravních společností a Leif Tullberg. Postupně posilovala, měnila se, až se z ní stala globální společnost, která si udržuje zásadní postavení v oblasti přepravy. Po několika fúzích a převzetí klíčových společností, se změnilo zaměření služeb i produktů, a bylo možné udělat další krok a tím byl vstup na mezinárodní přepravní trh.

Byla posílena globální síť, takže vedle služeb silniční přepravy v rámci Evropy, Pobaltí, Skandinávie a Velké Británie, bylo možné zajišťovat komplexní služby v letecké nákladní přepravě i zámořskou přepravu pro trhy v Pacifiku, Asii i USA. Od roku 2019 se po fúzi s Panalpina Welttransport zařadila na čtvrtou příčku mezi dopravními a logistickými společnostmi v celosvětovém měřítku.

Přehled služeb

DSV zajišťuje leteckou, námořní a silniční přepravu. Nechybí také železniční nákladní přeprava i projektová přeprava, kterou vám společnost připraví na míru i pro nadrozměrné zásilky s nestandardní velikostí.

Provozuje na 400 skladů, která nabízí kapacitu přes 6 000 000 metrů čtverečních a zajišťují procesy v podobě příjmu a kontroly zboží, skladovacích procesů, výdeje zboží, ale také management dopravy (např. správy objednávek, jejich plánování, monitoring a další).

Školený personál zajišťuje i manipulaci se zbožím, ať už jsou to opravy, štítkování zboží, kontrola kvality, testování, balení a přebalovaní, ale i mnoho dalších. Lhostejná není společnosti DSV ani udržitelnost při poskytování kvalitních služeb.

Sledování zásilek

Samozřejmostí je možnost sledování zásilek pomocí služby online tracking. Od chvíle, kdy je vytvořena objednávka a zásilka se vydá na cestu, jí můžete sledovat, až dokud nedorazí na místo, kam byla určena. Pro tento účel najdete na stránkách společnosti DSV záložku Track & Trace, kde zadáte číslo své zásilky a dáte vyhledat.

Zajímavé odkazy

Kontakty

  • Telefon: +4543203040 (oficiální linka, která nemusí být použitelná pro všechny země).
  • Kariera
  • Pracovní příležitosti
  • Centrála společnosti: DSV, Hovedgaden 630, Hedehusene, Denmark, 2640

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Přepravní a logistická společnost

Společnost DSV má velmi kladné hodnocení, za což vděčí opravdu pestré nabídce služeb. Zákaznickou podporu můžete kontaktovat kvůli čemukoliv a vždy s vámi špičkově proškolený personál bude hledat to nejvhodnější řešení, aby vám pomohl. Na výběr je mnoho druhů přepravy, takže se nemusíte bát poslat prakticky cokoliv, bez ohledu na váhu a velikost. Za nás dáváme rozhodně palec nahoru, ale i tak není na škodu mrknout i na další podobné společnosti, například Dascher, jehož recenzi na našich stránkách také najdete.

Rychlost doručení
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Klady
  • komunikace
  • přehledný web
  • široká nabídka služeb
  • možnost měnit termín doručení
Zápory
  • občas není dodržen termín pro doručení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo