DB Schenker

DB Schenker je německá společnost, která se zabývá poskytováním logistických řešení. Poskytuje služby zaměřené na dodavatelské řetězce – průmyslové a obchodní společnosti, které jsou zapojeny do globálního obchodu.

1x1.trans - DB Schenker

Logo DB SCHENKER

Představení dopravce

Firma DB Schenker je považována za jedno z největších jmen v oblasti logistických služeb. Společnost vznikla již v roce 1872 v rakouské Vídni. Zakladatel Gottfried Schenker se zpočátku zaměřil pouze na železniční přepravu. Schenker & Co se posléze stala součástí Deutsche Bahn – německé železniční společnosti. A tak vznikl název DB Schenker. Časem společnost přidávala další přepravní možnosti a logistické služby, až se z ní stal globální gigant.

zpět k obsahu ↑

Přehled služeb

Pro průmysl a obchod poskytuje pozemní, námořní, leteckou a nákladní přepravu, smluvní logistické služby a řízení dodavatelských řetězců. Pobočky a sklady má všude po světě, je tedy schopna zajistit spolehlivou přepravu naprosto kamkoliv. DB Schenker nabízí spektrum komplexních logistických služeb – výrobní, distribuční, servisní, reverzní a speciální logistická řešení pro internetové obchody. Zákazníci mohou rovněž využít monitoring námořních zásilek Smartbox, projektovou, nebo projektovou, veletržní a sportovní logistiku.

zpět k obsahu ↑

Sledování zásilek

DB Schenker se spoléhá na moderní technologie a inovativní postupy. Sledování zásilek pomocí online trackingu je to nejmenší, co mají klienti k dispozici. Kromě logistické přepravy je známý také jako štědrý sponzor, který se podílí na pořádání světových sportovních a kulturních akcí. Celosvětově má DB Schenker 2100 poboček a zaměstnává na 100 tisíc lidí. V Čechách ji najdete na centrále v Praze, kterou můžete kdykoliv kontaktovat.

zpět k obsahu ↑

Zajímavé odkazy

zpět k obsahu ↑

Kontakty

Telefon: +420 311 711 111

Email: info@dbschenker.cz

Sídlo společnosti: SCHENKER spol. s r.o., K Vypichu 731, 252 16 Nučice

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

8 Hodnocení
Logistická přepravní společnost

8Naše hodnocení
Rychlost doručení
8
Jednání se zákazníkem
8
2.7Hodnocení uživatelů
Rychlost doručení
3.2
Jednání se zákazníkem
2.3
KLADY
 • rychlost doručení
 • široká nabídka služeb
ZÁPORY
 • občas není dodržen termín doručení
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

2 komentářů
Zobrazit vše Nejpřínosnější Nejlepší Nejhorší Napsat hodnocení
 1. Reagovat
  Erika 26.11.2021 v 19:06
  4.75
  Rychlost doručení
  90
  Jednání se zákazníkem
  100

  Ve firmě DB Schenker využíváme už několik let. Mohu doporučit.

  (0) (0)You have already voted this
 2. Reagovat
  Jonáš 20.10.2021 v 19:07

  Výhoda, že podporuje ADR přepravu. Nemohli bychom bez nich fungovat.

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz