DB Schenker

DB Schenker je německá společnost, která se zabývá poskytováním logistických řešení. Poskytuje služby zaměřené na dodavatelské řetězce – průmyslové a obchodní společnosti, které jsou zapojeny do globálního obchodu.

1x1.trans - DB Schenker

Logo DB SCHENKER

Představení dopravce

Firma DB Schenker je považována za jedno z největších jmen v oblasti logistických služeb. Společnost vznikla již v roce 1872 v rakouské Vídni. Zakladatel Gottfried Schenker se zpočátku zaměřil pouze na železniční přepravu. Schenker & Co se posléze stala součástí Deutsche Bahn – německé železniční společnosti. A tak vznikl název DB Schenker. Časem společnost přidávala další přepravní možnosti a logistické služby, až se z ní stal globální gigant.

zpět k obsahu ↑

Přehled služeb

Pro průmysl a obchod poskytuje pozemní, námořní, leteckou a nákladní přepravu, smluvní logistické služby a řízení dodavatelských řetězců. Pobočky a sklady má všude po světě, je tedy schopna zajistit spolehlivou přepravu naprosto kamkoliv. DB Schenker nabízí spektrum komplexních logistických služeb – výrobní, distribuční, servisní, reverzní a speciální logistická řešení pro internetové obchody. Zákazníci mohou rovněž využít monitoring námořních zásilek Smartbox, projektovou, nebo projektovou, veletržní a sportovní logistiku.

zpět k obsahu ↑

Sledování zásilek

DB Schenker se spoléhá na moderní technologie a inovativní postupy. Sledování zásilek pomocí online trackingu je to nejmenší, co mají klienti k dispozici. Kromě logistické přepravy je známý také jako štědrý sponzor, který se podílí na pořádání světových sportovních a kulturních akcí. Celosvětově má DB Schenker 2100 poboček a zaměstnává na 100 tisíc lidí. V Čechách ji najdete na centrále v Praze, kterou můžete kdykoliv kontaktovat.

zpět k obsahu ↑

Zajímavé odkazy

zpět k obsahu ↑

Kontakty

Telefon: +420 311 711 111

Email: info@dbschenker.cz

Sídlo společnosti: SCHENKER spol. s r.o., K Vypichu 731, 252 16 Nučice

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

8 Hodnocení
Logistická přepravní společnost

Rychlost doručení
8
Jednání se zákazníkem
8
KLADY
 • rychlost doručení
 • široká nabídka služeb
ZÁPORY
 • občas není dodržen termín doručení
Napsat hodnocení

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz