TOP produkt

TESLA EliteCook K70

Usnadněte si vaření s multifunkčním tlakovým hrncem TESLA EliteCook K70, který zvládne uvařit prakticky cokoliv. Rychlé vaření je v dnešní době základem, protože každý neustále někam spěchá a snaží se mít vše co nejdřív hotové.

KLADY
 • Nerezová nádoba
 • Úspora času a energie při přípravě pokrmů
 • České popisky
 • Možnost odloženého startu
 • Tlakové vaření
ZÁPORY
 • Příliš stručný návod

S tímto všestranným a velmi praktickým pomocníkem zvládnete vaření snadno a bez námahy. Můžete připravit těstoviny, vývar, domácí jogurt, masové pokrmy i guláše, ale také různé přílohy a mnoho dalšího.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vzhled

TESLA EliteCook K70 zaujme elegantním nerezovým designem s prvky černé. V kuchyni se rozhodně bude vyjímat. Vnitřní hrnec je z prémiové nerezové oceli a dá se dokonce vložit do myčky nádobí.

Celkový moderní design podtrhává také velký LCD displej, který je modře podsvícený, takže na něj vidíte i když je místnost osvětlená jen minimálně. Co je super jsou české názvy na jednotlivých tlačítkách, co jsou umístěná na přední části multifunkčního hrnce.

Funkce

Pro začátek je dobré zmínit přednastavené automatické programy (je jich 30), díky nimž můžeme připravovat guláše, těstoviny, přílohy a další chutná jídla zcela bez problémů. Kapacita hrnce je 6 litrů a perfektně se tak hodí pro domácnost s 2 až 6 osobami.

Oproti klasickému vaření je až o 70 % rychlejší. Nabízí se 2 úrovně tlaku a to nízký či vysoký. Tlak i čas je možné nastavovat manuálně. Ovládání probíhá prostřednictvím panelu na přední straně hrnce. Tlačítka v češtině jsou velkým plusem.

Výhodou je možnost odloženého startu až o 24 hodin či bezpečnostní pojistka. Samozřejmostí je systém uzamykání krytu, díky čemuž nehrozí, že by se začal v hrnci tvořit tlak bez toho, že by byl bezpečně uzavřen. Příkon hrnce TESLA EliteCook K70 je 1 000 W. Nechybí ani funkce udržení teploty.

Příslušenství

Mezi příslušenstvím je rozhodně odpojitelný napájecí kabel a také nerezový držák pro vaření v páře. Součástí balení je i barevná kuchařka, kde najdete spoustu zajímavých recept i s postupem přípravy daného pokrmu. Možné je i dokoupení druhé vnitřní varné nádoby.

Parametry

Výrobce: Tesla
Zařazení: Multifunkční hrnec
Hmotnost: 5 kg
Příkon: 1000 W
Objem: 6 l
Počet programů: 30
Materiál nádoby: Nerez
Délka kabelu: 1,20 m
Automatické vypnutí: Ano
Displej: Ano
WiFi: Ne

Fotografie

TESLA EliteCook K70

TESLA EliteCook K70

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

9.5 Celkové hodnocení

Multifunkční hrnec TESLA EliteCook K70 rozhodně stojí za pozornost. Už jen kapacita nádoby je velkým pozitivem. Možnost odloženého startu i programová nabídka udělá radost nejedné hospodyňce. Tlakové vaření i funkce pomalého hrnce zaručuje, že vám stačí jediný spotřebiče na běžné vaření. Katastrofou není ani pořizovací cena, která se pohybuje v rozmezí od 2 900 do 3 400 korun, takže si jej může dovolit opravdu každý, kdo si chce usnadnit přípravu pokrmů a ušetřit trochu času v kuchyni. Za nás oba palce nahoru.

Design
9.5
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
Klady
 • pěkný design
 • mnoho funkcí
 • české popisky
 • odložený start
 • snadné ovládání
 • poměr cena/výkon
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit jej můžete např. v obchodě Spořílek.

Nejprodávanější elektrické hrnce

Podobný článek, co by vás mohl zajímat

4.8/5 (17 hodnocení)

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

7 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Koupil jsem ho manželce k Vánocům a od té doby ho používá každý den. Vaří v něm snad úplně všechno a je fakt, že oproti sporáku jsme ušetřili spoustu energie.

 2. Skvěle se s ním pracuje a jídlo je hotové velmi rychle. Jsem nadšená, už jen kvůli dostatečnému objemu a nerezové nádobě.

 3. Předtím jsem měla značku CrockPot, ale tahle Tesla je opravdu super. Dobře vaří a jídlo je opravdu vkusné.

  • Dobrý den. Je to prosím i horkovzdušna fritézy? Nějak jsem to nepochopila. Děkuji

 4. Používám na vaření pravidelně a jsem spokojený. Naházím do něj všechny ingredience, nastavím a o víc se nestarám.

 5. Skvělý pomocník, který ušetří spoustu drahocenného času při vaření. Parádní je i objem 6 litrů, což je pro mě výhoda, protože vařím pro velkou rodinu.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo