TOP produkt

TESLA EliteCook K70

Usnadněte si vaření s multifunkčním tlakovým hrncem TESLA EliteCook K70, který zvládne uvařit prakticky cokoliv. Rychlé vaření je v dnešní době základem, protože každý neustále někam spěchá a snaží se mít vše co nejdřív hotové.

S tímto všestranným a velmi praktickým pomocníkem zvládnete vaření snadno a bez námahy. Můžete připravit těstoviny, vývar, domácí jogurt, masové pokrmy i guláše, ale také různé přílohy a mnoho dalšího.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Výhody:

 • Nerezová nádoba
 • Úspora času a energie při přípravě pokrmů
 • České popisky
 • Možnost odloženého startu
 • Tlakové vaření

Nevýhody:

 • Příliš stručný návod

Vzhled

TESLA EliteCook K70 zaujme elegantním nerezovým designem s prvky černé. V kuchyni se rozhodně bude vyjímat. Vnitřní hrnec je z prémiové nerezové oceli a dá se dokonce vložit do myčky nádobí.

Celkový moderní design podtrhává také velký LCD displej, který je modře podsvícený, takže na něj vidíte i když je místnost osvětlená jen minimálně. Co je super jsou české názvy na jednotlivých tlačítkách, co jsou umístěná na přední části multifunkčního hrnce.

zpět k obsahu ↑

Funkce

Pro začátek je dobré zmínit přednastavené automatické programy (je jich 30), díky nimž můžeme připravovat guláše, těstoviny, přílohy a další chutná jídla zcela bez problémů. Kapacita hrnce je 6 litrů a perfektně se tak hodí pro domácnost s 2 až 6 osobami.

Oproti klasickému vaření je až o 70 % rychlejší. Nabízí se 2 úrovně tlaku a to nízký či vysoký. Tlak i čas je možné nastavovat manuálně. Ovládání probíhá prostřednictvím panelu na přední straně hrnce. Tlačítka v češtině jsou velkým plusem.

Výhodou je možnost odloženého startu až o 24 hodin či bezpečnostní pojistka. Samozřejmostí je systém uzamykání krytu, díky čemuž nehrozí, že by se začal v hrnci tvořit tlak bez toho, že by byl bezpečně uzavřen. Příkon hrnce TESLA EliteCook K70 je 1 000 W. Nechybí ani funkce udržení teploty.

zpět k obsahu ↑

Příslušenství

Mezi příslušenstvím je rozhodně odpojitelný napájecí kabel a také nerezový držák pro vaření v páře. Součástí balení je i barevná kuchařka, kde najdete spoustu zajímavých recept i s postupem přípravy daného pokrmu. Možné je i dokoupení druhé vnitřní varné nádoby.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Tesla
Zařazení:Multifunkční hrnec
Hmotnost:5 kg
Příkon:1000 W
Objem:6 l
Počet programů:30
Materiál nádoby:Nerez
Délka kabelu:1,20 m
Automatické vypnutí:Ano
Displej:Ano
WiFi:Ne

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - TESLA EliteCook K70

TESLA EliteCook K70

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9.5 Hodnocení

Multifunkční hrnec TESLA EliteCook K70 rozhodně stojí za pozornost. Už jen kapacita nádoby je velkým pozitivem. Možnost odloženého startu i programová nabídka udělá radost nejedné hospodyňce. Tlakové vaření i funkce pomalého hrnce zaručuje, že vám stačí jediný spotřebiče na běžné vaření. Katastrofou není ani pořizovací cena, která se pohybuje v rozmezí od 2 900 do 3 400 korun, takže si jej může dovolit opravdu každý, kdo si chce usnadnit přípravu pokrmů a ušetřit trochu času v kuchyni. Za nás oba palce nahoru.

Design
9.5
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
KLADY
 • pěkný design
 • mnoho funkcí
 • české popisky
 • odložený start
 • snadné ovládání
 • poměr cena/výkon
Napsat hodnocení

Nakoupit jej můžete např. v obchodě Spořílek.

Nejprodávanější elektrické hrnce

Podobný článek, co by vás mohl zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz