Spořílek.cz

Spořílek je internetový obchod, který se specializuje na prodej elektrospotřebičů pro domácnost. Firma si zakládá na dostupnosti širokého sortimentu zboží, které má na skladě a okamžitě připravené k odeslání. Kromě kvalitního zboží a rychlé dopravy je Spořílek oblíbený díky profesionálnímu přístupu a péči o zákazníky. Na svém blogu pro vás také pravidelně publikují rady, tipy a recenze, které vám usnadní výběr.

Sporilek

Logo – Spořílek.cz

Představení e-shopu

Firma vznikla v roce 1999, kdy firma ELVO Hlinsko s.r.o. založila kamennou prodejnu s elektrospotřebiči. Ta funguje dodnes. V roce 2004 vstoupili i do světa online a založili eshop Spořílek.cz. V konkurenčním boji je Spořílek úspěšný díky spolehlivosti, kvalitě výrobků, atraktivním cenám a profesionálnímu přístupu k zákazníkům.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

Obchod nabízí bílou techniku včetně velkého výběru praček a sušiček, ledniček a myček. Pořídíte zde i vestavěné varianty spotřebičů, které dokonale zapadnou do interiéru. Je možné objednat sety na míru. Kromě toho zde najdete také televize, vysavače, pračky, telefony a široký sortiment pro domácnost. Nesmíme zapomenout zmínit ani oddělení se zahradním nábytkem, kde můžete pořídit pěkné kousky na vaši zahradu za přijatelné ceny. Firma se pyšní tisíci výrobky, a proto je opravdu z čeho vybírat. Pokud hledáte slevu, pak doporučujeme nahlédnout do sekce II. jakosti.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Doprava je na Spořílkovi zdarma při nákupu nad 2000 Kč. Kromě toho nabízí využití komfortních příplatkových služeb jako výnos do patra, pojištění zásilky, instalace nebo odvoz starého spotřebiče. Osobní odběr je možná v kamenné prodejně v Hlinsku, zde ale možno platit pouze kartou. Kromě toho můžete využít služby nasmlouvaných přepravců. Platit lze online kartou, bankovním převodem, na dobírku a nebo na fakturu.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód
 • Na e-shopu Spořílek.cz, je doprava zdarma
 • Získáte dopravu zdarma při nákupu nad 2000 Kč
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Bankovní převodem
 • Platební karta
 • Dobírka
 • Na splátky
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

9.5 Hodnocení
Prodejce elektroniky

Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
KLADY
 • ochota a komunikace
 • příznivé ceny
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
Napsat hodnocení

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz