Elektrické kartáčky Oral B

Elektrické kartáčky Oral B, pomáhají se zlepšením ústní hygieny díky speciálně tvarovaným hlavicím. Vynikají špičkovou kvalitou, precizní pečlivostí i dokonalými pohyby. Čištění zubů je daleko efektivnější než s běžnými kartáčky na zuby.

Nabídka obsahuje základní modely určené pro běžnou péči, ale i pokročilejší režimy. Ty umí nejen vyčistit zuby, ale disponují rovněž programem pro citlivé zuby, bělení či leštění. Díky mechanickému tlakovému senzoru je optimalizován přítlak během čištění zubů, čímž jsou chráněny nejen zuby, ale i dásně.

Elektrické kartáčky Oral B jsou schopné odstranit až o 100 % větší množství zubního plaku, než klasický kartáček. To je také důvod, proč jsou kartáčky Oral B oblíbené i mezi zubními lékaři, kteří je pravidelně doporučují.

Všechny elektrické kartáčky Oral B

Rotační zubní kartáčky Oral B

Elektrické kartáčky Oral B s oscilačně-rotační technologií, mají prokazatelně efektivnější schopnost vybělit zuby, než tomu je u běžných kartáčků. Kulatá hlava se dokáže přizpůsobit všem zubům a zajistit maximální péči. Tyto kartáčky fungují na principu pulzace, která svým působením narušuje povlak a zub řádně vyčistí.

Sonické elektrické kartáčky Oral B

Každý sonický kartáček využívá pulzační pohyby, čímž je optimálně vyčištěna zubní sklovina. Výhodou je maximální šetrnost k samotné zubní sklovině, stejně jako k dásním. Hlavice sonických kartáčků je podobná manuálnímu kartáčku.

Když budete sonický kartáček vybírat, je lepší sáhnout po kartáčku s kontrolou tlaku. Pokud bude tlak vaší ruky příliš velký, kartáček vás zvukovým signálem upozorní, že až příliš moc tlačíte.

O značce Oral-B

Značka Oral-B vznikla v roce 2006 a je součástí společnosti Procter & Gamble. Tato americká značka se specializuje na různé produkty pro ústní hygienu. Kromě manuálních a elektrických zubních kartáčků, najdete v sortimentu ústní sprchy, ústní centra, ale rovněž pomůcky pro čištění mezizubních prostor.

Elektrické kartáčky Oral B můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.cz, Mall.cz a Expert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (120 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Já jsem si pořídil Oral-B iO Series 10 Cosmic Black a maximální spokojenost. Dobře čistí, zuby vypadají super, je šetrný a skvěle padne do ruky.

  2. Zubní kartáček od Oral-B mám a jsem s ním moc spokojená. Dobře čistí a zuby jsou krásně čisté. Koupila jsem stejný také manželovi a nemůže si ho vynachválit.

Přidat komentář

Recenzer
Logo