Elektrické kartáčky Philips

Elektrické kartáčky Philips mají velmi vysokou kvalitu a moderní design. Zajišťují efektivní, komplexní, ale zároveň maximálně šetrnou péči o zuby, stejně jako o dásně. Pokud jde o čištění zubů, řadí se značka Philips mezi naprostou špičku.

Díky inovativní technologii Sonicare máte záruku, že zuby budou dokonale čisté a dásně zdravé. Na vývoji těchto kartáčků se podílejí odborníci a dentisté z celého světa. Čištění je až dvacetkrát efektivnější než s obyčejným manuálním kartáčkem.

Všechny kartáčky Philips

Principem těchto kartáčků je velmi šetrný stírací pohyb, což je v současnosti vůbec nejzdravější a nejlepší způsob, jak si správně čistit zuby i dásně. Elektrické kartáčky Philips se dostanou i na hůře dostupná místa a okysličí je, takže jsou vaše ústa opravdu dokonale čistá.

Kartáčky umí snímat optimální styl jakým si zuby čistíte, navíc máte k dispozici několik režimů pro čištění. Intenzita čištění je automaticky přizpůsobena vašim potřebám prostřednictvím tlakového senzoru. K tomu přispívá již zmiňovaná sonická technologie, která zuby zbaví nežádoucího plaku a postará se o dásně.

Režim Clean je perfektní volbou, pokud o své zuby opravdu pečujete každý den. Pigmentové skvrny pomáhá odstranit režim White+, zatímco pečlivé čištění zubů a péči o dásně má na starost Gum Health. Osvěžení zubů a důkladně pročištění dásní i prostoru mezi zuby zajistí Deep Clean. Pokud má někdo opravdu citlivé zuby i dásně, pro toho je určen režim Sensitive.

Můžete si rovněž stáhnout aplikaci Philips Sonicare, kde najdete různé rady a pokyny pro co nejvhodnější způsob čištění zubů a doporučení od odborníků. Elektrické kartáčky Philips umožňují výměnu speciální kartáčkové hlavice podle potřeby. Nechybí hlavice TonguCare+, s jejíž pomocí dokonale vyčistíte také svůj jazyk.

O značce Philips

Značka Philips vznikla roku 1891 a na samém začátku produkoval lampy a různé elektronické produkty. Postupem času se sortiment začal rozšiřovat, až doputoval do současnosti, kdy jsou produkty této značky nepostradatelnou součástí našeho trhu se spotřebiči. Dokonce zařadila i kategorii zdravotních přístrojů, kam patří právě elektrické zubní kartáčky.

Elektrické kartáčky Philips můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.cz, Mall.cz a Pilulka.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (70 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Koupila jsem si Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 HX6851/34 a jsem nadšená. Opravdu to je úplně jiné čištění než s klasickým kartáčkem, člověk cítí, že jsou ty zuby skutečně čisté, ale takovým jiným způsobem, než když jsem se čistila normálním kartáčkem. Dlouho jsem se elektrickému kartáčku bránila, ale nakonec jsem ráda, že jsem do něj šla.

Přidat komentář

Recenzer
Logo