Sonické kartáčky ETA

Sonické kartáčky ETA jsou velmi kvalitní, inovativní a maximálně šetrné. Díky nim si čištění zubů zamiluje opravdu každý. Fungují na principu tzv. sonických vibrací, což spočívá v tom, že jsou velmi vysokou rychlostí rozkmitány štětiny, čímž se utvoří účinná směs zubní pasty a vody.

Všechny sonické kartáčky ETA

Podobně jako u manuálních kartáčů se využívá stíravý pohyb, ale v kombinaci s cirkulací proudění tekutiny. Tím je čištění zubů efektivní, aniž by bylo potřeba vyvinout jakoukoliv námahu. Vynikající se technologie Sonetic Move+, která je o hodně šetrnější než běžný rotačně oscilační způsob očisty zubů.

Sonické kartáčky ETA jsou plně vyhovující i pro ty z vás, kdo máte citlivé zuby a dásně. Jejich jemné pohyby a efektivnost fungují i při největší citlivosti. Samozřejmostí jsou rovněž dětské elektrické kartáčky ETA.

O značce Eta

Tradiční česká značka ETA vznikla původně jako Elektrotechnická akciová společnost ESA. Během 2. světové války jí založil Jan Prošvic a na počátku se specializovala zejména na výrobu žehliček. V průběhu 60. let se pak přeměnila v dnes již nezapomenutelnou značku ETA.

Postupně se vypracovala na největší a nejúspěšnější společnost u nás. Navíc se zbavila typického zaškatulkování, kdy byla pro veřejnost známá jen jako výrobce žehliček či vysavačů, a začala s výrobou kuchyňských spotřebičů, ale také produktů určených pro osobní péči a krásu. Právě kvalita a inovativní technologie jsou důvodem, proč jsou sonické kartáčky ETA tak oblíbené.

Sonické kartáčky ETA můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.cz, Mall.cz a Notino.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (120 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Vůbec jsem netušila, že Eta už dělá i elektrické zubní kartáčky, ale jsem za to ráda, protože tuto značku mám moc ráda. Objednala jsem si proto zubní kartáček Eta Sonetic 3707 90010 a je skvělý, opravdu si jej nemohu vynachválit a mohu tohoto šikulu jedině doporučit.

Přidat komentář

Recenzer
Logo