Sonické kartáčky Philips

Sonické kartáčky Philips nabízí vysokou kvalitu a špičkové zpracování. Ostatně na jejich vzniku se podílejí přední dentisté a ti nejlepší odborníci v oblasti zubní hygieny. Jsou charakteristické velmi šetrným stíracím pohybem, který je považován za vůbec nejzdravější a nejúčinnější způsob jak vyčistit zuby.

Všechny sonické kartáčky Philips

Sonický kartáček zvládne za 2 minuty mnohem více stěrů, než uděláte za celý měsíc s obyčejným manuálním kartáčkem. Jsou tak 20x efektivnější než běžný kartáček. Nastavit je možné různé režimy čištění, přičemž si můžete podle vlastního uvážení měnit kartáčkové hlavice. Ideální je výměna jednou za 3 měsíce.

Tyto kartáčky se hravě dostanou i na hůře dostupná místa, která zároveň i okysličí. Tlakový senzor se postará o to, aby kartáček automaticky přizpůsobil intenzitu čištění. Vysokofrekvenční stírání je maximálně šetrný, efektivní, ale účinný. Inovativní sonická technologie zbaví zuby nežádoucího plaku a pečuje o citlivé dásně.

Sonické kartáčky Philips mají k dispozici různé inovativní funkce, které pomáhají v péči o zuby i dásně. Režim Clean je ideální pro každodenní péči, zatímco White+ pomáhá s odstraněním pigmentových skvrn. Gum Health pečlivě vyčistí celou ústní dutinu a s šetrností pečuje o dásně. Deep Clean hloubkově osvěží a vyčistí zuby i dásně, čištění je opravdu velmi důkladné.
Režim Sensitive se postará o citlivé zuby i dásně. Co potěší, je možnost stažení praktické aplikace, kde můžete nalézt různé pokyny, instrukce a doporučení přímo související s čištěním zubů. Snadno můžete synchronizovat údaje a zaznamenat si vše potřebné.

V nabídce se nachází také dětské sonické kartáčky Philips, které poskytnou zábavu během čištění i dokonalou péči o chrup vašeho potomka.

O značce Philips

Značka Philips vznikla roku 1891 a na samém začátku produkoval lampy a různé elektronické produkty. Postupem času se sortiment začal rozšiřovat, až doputoval do současnosti, kdy jsou produkty této značky nepostradatelnou součástí našeho trhu se spotřebiči. Dokonce zařadila i kategorii zdravotních přístrojů, kam patří právě elektrické sonické kartáčky.

Sonické kartáčky Philips můžete nakoupit v těchto e-shopech: Philips.cz, Alza.cz a Benu.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (100 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo