Elektrokoloběžky Xiaomi

Koloběžky Xiaomi patří mezi populární značky tohoto typu dopravního prostředku, zejména díky tomu, že vyrábí ty nejoblíbenější druhy. Zejména do města jsou tyto koloběžky nejlepší, protože jsou skladné a mají skvělé vlastnosti vhodné právě pro městskou jízdu.

Všechny elektrokoloběžky Xiaomi

Nejlepší elektrokoloběžky Xiaomi

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. Xiaomi Electric Scooter 4 EU 100 % 8 789 Kč Zobrazit Smarty.cz
2. Xiaomi Mi Pro 2 94 % 11 143 Kč Zobrazit Alza.cz
3. Xiaomi Mi Electric Scooter 3 91 % 8 489 Kč Zobrazit Mall.cz
4. Xiaomi Scooter 4 Ultra EU 90 % 8 790 Kč Zobrazit Allegro.cz
5. Xiaomi Mi 4 Pro 89 % 13 498 Kč Zobrazit Mall.cz
6. Xiaomi Mi Essential 82 % 7 999 Kč Zobrazit Smarty.cz

Samozřejmě, že vedle modelů vhodných do města, můžete na trhu narazit i na takové koloběžky, které zvládnou i větší dojezd, navíc mnohé varianty hravě překonají i tzv. kočičí hlavy, což je v podstatě dlažba z křemenných kostek či říčních valounů, případně z různých balvanů.

Vzhledem k tomu, že je převážná část koloběžek skládacích, je to určitě velkou výhodou zejména pro cestování po městě. Snadno totiž lze koloběžku přenášet při cestě jakýmkoliv dopravním prostředkem v rámci MHD. Nikde nepřekáží, je lehká a kdekoliv se zase rozloží, odtud je možné znovu vyjet na cestu.

Dokonce i pro děti jsou tu krásné modely, které může využít i jezdec menšího vzrůstu. Nechybí ani koloběžky perfektně vybavené na výlety, protože mají větší kola s odpružením. Zvládají delší vzdálenosti a poradí si i s nepříliš rovným terénem.

Pokud jde o výkon, ten se u koloběžek Xiaomi pohybuje v rozmezí 250 až 300 W. Při jízdě mohou dosahovat rychlosti 20–25 km, což je pro koloběžky do města charakteristické. Nosnost je do 100 kg, což stačí pro běžné jezdce zcela bez problémů.

O značce Xiaomi

Značka Xiaomi byla založena roku 2010 v Číně. Tato čínská společnost je sice nejvíce známá díky mobilním telefonům, ale postupně se pustila i do jiných kategorií, mezi nimiž najdete i koloběžky, díky nimž jste zcela mobilní.

Elektrokoloběžky Xiaomi můžete nakoupit těchto e-shopech: Mall.cz a Alza.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (92 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

3 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Dcera chtěla nějakou elektrokoloběžku, na které bude vypadat stylově a jak ona pořád říká cool. Vybrala jsem pro ni Xiaomi Mi Electric Scooter 3, která mi hned na začátku padla do oka. Je kvalitní a opravdu se na ní podle dcery moc dobře jezdí, i když zatím ji ještě nezkoušela po sněhové nadílce.

  2. Od Xiaomi mám už mobilní telefon, s kterým jsem velmi spokojená, takže když jsem se rozhodla investovat do elektrokoloběžky, říkala jsem si, že zůstanu právě u této značky. No, udělala jsem dobře, protože na jízdu do práce nebo třeba do kina je to ideální vozítko. Všude se s ním dostanu, protáhnu se každou uličkou a ještě jsem na čerstvém vzduchu.

  3. Objednala jsem elektrokoloběžku Xiaomi Mi Pro 2 pro svou dceru, na takové to popojíždění po městě, aby neustále nemusela využívat MHD, kde se jí dělá špatně. Cena byla skoro dvanáct tisíc, ale rozhodně té investice nelituji, naopak jsem ráda, že jsem jí dceři koupila, ať nemusí běhat jen po svých.

Přidat komentář

Recenzer
Logo