Elektrokoloběžky Xiaomi

Koloběžky Xiaomi patří mezi populární značky tohoto typu dopravního prostředku, zejména díky tomu, že vyrábí ty nejoblíbenější druhy. Zejména do města jsou tyto koloběžky nejlepší, protože jsou skladné a mají skvělé vlastnosti vhodné právě pro městskou jízdu.

Všechny elektrokoloběžky Xiaomi

Samozřejmě, že vedle modelů vhodných do města, můžete na trhu narazit i na takové koloběžky, které zvládnou i větší dojezd, navíc mnohé varianty hravě překonají i tzv. kočičí hlavy, což je v podstatě dlažba z křemenných kostek či říčních valounů, případně z různých balvanů.

Vzhledem k tomu, že je převážná část koloběžek skládacích, je to určitě velkou výhodou zejména pro cestování po městě. Snadno totiž lze koloběžku přenášet při cestě jakýmkoliv dopravním prostředkem v rámci MHD. Nikde nepřekáží, je lehká a kdekoliv se zase rozloží, odtud je možné znovu vyjet na cestu.

Dokonce i pro děti jsou tu krásné modely, které může využít i jezdec menšího vzrůstu. Nechybí ani koloběžky perfektně vybavené na výlety, protože mají větší kola s odpružením. Zvládají delší vzdálenosti a poradí si i s nepříliš rovným terénem.

Pokud jde o výkon, ten se u koloběžek Xiaomi pohybuje v rozmezí 250 až 300 W. Při jízdě mohou dosahovat rychlosti 20–25 km, což je pro koloběžky do města charakteristické. Nosnost je do 100 kg, což stačí pro běžné jezdce zcela bez problémů.

O značce Xiaomi

Značka Xiaomi byla založena roku 2010 v Číně. Tato čínská společnost je sice nejvíce známá díky mobilním telefonům, ale postupně se pustila i do jiných kategorií, mezi nimiž najdete i koloběžky, díky nimž jste zcela mobilní.

Elektrokoloběžky Xiaomi můžete nakoupit těchto e-shopech: Mall.cz a Alza.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo