ePojištění

Internetový srovnávač pojištění, který nese příhodný název ePojištění pro své klienty působí již od od roku 2008 a stojí si za tvrzením, že je největším a zároveň nejvýznamnějším poskytovatelem online pojištění v České republice. Toto tvrzení jen potvrzuje vysoká měsíční návštěvnost srovnávače, který na jednom místě dokáže porovnat až 10 druhů pojištění od 16 pojišťoven a celkově spolupracuje s více než 40 společnostmi které poskytují hypoteční či spotřebitelské úvěry.

S ePojištění zkrátka dokážete během pár chvil srovnat pojištění domácnosti, půjček, životního pojištění, hypotečních úvěrů, cestovního pojištění a zejména pak hlavně povinné ručení včetně havarijního pojištění. V následující recenzi vám přiblížíme principy, na kterých srovnávač ePojištění funguje, zda opravdu poskytuje výhodné nabídky a jestli se i vám vyplatí mu důvěřovat.

ePojištění

Co je ePojištění?

Společnost ePojištění je členem skupiny Srovnejto.cz a měsíčně s jeho pomocí uzavírá pojištění více než tisíce klientů. Srovnávač ePojištění spolupracuje nejen s Allianz pojišťovnou, Českou podnikatelskou, Vienna Insurance Group, Generali, ČSOB, Direct, Axa, ERV, Hasičskou vzájemnou, Inter partner assistance, Kooperativou, dále pojišťovnou Maxima, VOZP, Slavia, UNION, UNIQA a Pillow. Výčet pojišťoven je tedy rozmanitý a na základě této skutečnosti může ePojištění poskytnout výhodnější pojistku než mnohdy samotná pojišťovna, pokud ji případně oslovíte samostatně.

Pro kalkulaci pojistky nemusíte opouštět teplo domova a rozhodně není nutné ztrácet drahocenný čas obvoláváním či obepisováním jednotlivých pojišťoven zvlášť. Vše je pro vás připravené přehledně a pohodlně na jednom místě. Stačí tak pouze navštívit oficiální webové stránky ePojištění, vybrat typ pojistky o který máte zájem a vepsat potřebné údaje do připraveného formuláře. Jako jeden z mála poskytovatelů srovnání pojištění u většiny pojistek k výslednému výčtu nabídek a kalkulaci cen nemusíte zadávat vaše telefonní číslo ani osobní e-mail. Personalizované výsledky s nabídkou máte před sebou maximálně během pár vteřin.

Některé druhy srovnání ovšem nedokážou bez předchozího kontaktu nabídnout konkrétní nabídku jako tomu je u například pojištění odpovědnosti a tam je třeba nejen zadat kontaktní informace, ale i počítat s telefonním kontaktem. Dokonce se že budete přesměrování na sesterskou webovou stránku Srovnejto.cz jako třeba v případě srovnání pojištění nemovitosti nebo úvěrových produktů, toto ovšem neshledáváme jako významnou překážku, která by vás měla zmást, odradit nebo dokonce zdržet.

V případě jakýchkoliv dotazů a otázek je klientům k dispozici telefonní kontakt se specialistou na druhém konci sluchátka, zároveň můžete využít formuláře v záhlaví internetových stránek a nechat se jednoduše kontaktovat společností ePojištění v hodinu a den který je pro vás vyhovující. Pokud je vám telefonování nepříjemné či rádi svůj dotaz raději řešíte online stačí specialisty kontaktovat prostřednictvím e-mailu. Veškeré služby jsou pro klienty zdarma a portál tak funguje na smluvních odměnách které má sjednané s poskytovateli pojištění, avšak tento fakt rozhodně neznamená, že vám bude přednostně nabízena pojistka u pojišťoven kde by mohla být odměna pro ePojištění potencionálně nejvyšší.

Přehled pojišťoven, se kterými ePojištění spolupracuje:

 • UNIQA pojišťovna
 • Inter Partner Assistance
 • Česká podnikatelská pojišťovna
 • ČSOB pojišťovna
 • Direct pojišťovna
 • Generali Česká pojišťovna
 • Hasičská vzájemná pojišťovna
 • Kooperativa pojišťovna
 • Maxima pojišťovna
 • Pillow pojišťovna
 • Pojišťovna VZP
 • Slavia pojišťovna
 • Union pojišťovna
 • ERV pojišťovna
 • MetLife
 • NN Životní pojišťovna
 • Allianz pojišťovna

Výhody ePojištění

Hlavní výhodou sjednání pojištění skrze ePojištění je bezesporu rychlost výpočtu kalkulací, které je zdarma a zcela nezávazné. Výhodné podmínky pro své klienty má portál ePojištění sjednané díky vzájemné spolupráci s poskytovateli pojištění, kteří zkrátka vědí, že mají vyšší šanci a pravděpodobnost vás oslovit svou lákavou nabídkou a uzavřít s vámi smlouvu, když budou nabízet své produkty skrze oblíbený srovnávač ePojištění.

Portál ePojištění koneckonců dokáže nabídnout porovnání opravdu úctyhodného počtu společností, pojistku zvládnete uzavřít z pohodlí domova a mnohdy nemusíte za sebou zanechávat ani telefonní číslo a obávat se v případně mnohdy otravných a nikdy nekončících telefonátů.

Shrnutí

Oblíbenost online srovnávače ePojištění potvrzují nejen dobré zkušenosti klientů, kteří skrze portál již uzavřeli svou vlastní výhodnou pojistku. Pokud zvažujete, zda si sjednáte či nezávazně necháte přepočítat stávající pojistku od povinného ručení, havarijního pojištění vozidla až po pojištění domácnosti, určitě bez obav vyzkoušejte ePojištění a třeba i vy natrefíte na ještě mnohem výhodnější balíček, než jste původně očekávali. Jak jsme již zmínili, nezabere vám to příliš mnoho času a je to zcela nezávazné, smlouvu není nutné uzavírat a vy tak můžete mít zkrátka jen lepší přehled o nabízených pojistkách.

Přejít na web

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (100 hodnocení)
​​

Andrea Kotorová

Andrea Kotorová

Ve svém profesním životě jsem se věnovala zejména marketingu a copywritingu. Když jsem vyměnila teplou kávu a pohodlnou židli v kanceláři za dvě děti, pleny a neustále poházené hračky, zjistila jsem, že ten kousek času který ještě mám, stále mohu vyplnit něčím užitečným nejen pro mne, ale i ostatní. Proto se dále a s radostí věnuji psaní profesních článků pro všechny, kteří je čtou.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo