Povinne-ruceni.com

Pokud potřebujete sjednat výhodné povinné ručení pro své motorové vozidlo možná vám přijde vhod využít pohodlných metod které dnešní doba přináší. Pro kalkulaci povinného ručení už dávno není nutné běžet od pojišťovny k pojišťovně. Pro všechny tyto případy vznikl i internetový srovnávací portál povinne-ruceni.com kde si během jedné minuty můžete porovnat dostupná povinná ručení, vybrat si to nejvýhodnější a zároveň zkusit ušetřit až 70 % výdajů.

Povinne-ruceni.com

Jak funguje povinne-ruceni.com?

Ke kalkulaci pojištění auta, motorky, nákladního automobilu nebo jiného užitkového vozidla od webového srovnávače povinne-ruceni.com stačí navštívit oficiální stránky portálu a prokliknout se přes úvodní banner ke spočítání povinného nebo havarijního pojištění. Poté stačí vyplnit registrační značku auta a v případech, kdy ji neznáte, lze údaje o vozidle vyplnit ručně. Následně prohlédnete ve vyskakovacím okénku údaje o vozidle, které uložíte a zvolíte druh provozu, zda se jedná o běžný provoz, veterána, taxi službu nebo vozidlo z autopůjčovny.

Přejít na na web

Poslední krok, který vás dělí od kalkulace pojistného je vyplnění osobních informací, mezi které spadá pouze váš věk, vaše poštovní směrovací a telefonní číslo. V tomto okamžiku obdržíte přehledný výčet nabídek od Allianz, UNIQA, UNIQA insurance group, Generali Česká pojišťovna, ČPP, ČSOB, Direct pojišťovna, Kooperativa, Pillow a Slavia.

Pokud si z porovnávaných pojišťoven vyberete tu, které svěříte svou novou pojistku, portál povinne-ruceni.com sjedná smlouvu do 10 minut a zelená karta zamíří během pár okamžiků na vaši emailovou adresu. Tím ovšem nabízené služby od povinne-ruceni.com rozhodně nekončí. Srovnávač vám může nabídnout i srovnání v doplňkovém havarijním pojištění či vám spočítá pojištění domácnosti srkze sesterský portál srovnator.cz.

Výhody

Do této recenze jsme nezahrnuli žádné nevýhody, které mohou z užití srovnávače pojištění povinne-ruceni.com plynout, neboť jednoduše žádné nenacházíme. Naopak obrovskou výhodou je i opora a kvalitní servis ze strany odborníků provozujících webový srovnávač. Kontaktní centrum je k dispozici po telefonu každý den kromě soboty, pobočka v Liberci je otevřena od pondělí do pátku, nebo je na oficiálních stránkách možnost zanechání kontaktu kde si můžete zadat čas kdy chcete, aby vás odborník z povinne-ruceni.com kontaktoval.

Pomoci se od povinne-ruceni.com dočkáte nejen při sjednání povinného ručení nebo havarijního pojištění. Portál nabízí i srovnání cen v případě pojištění auta do zahraničí či vám dokonce pomohou přejít od stávající pojišťovny k nové. A to všechno je naprosto zdarma.

Shrnutí

Portál povinne-ruceni.com pomáhá v odvětví pojištění již od roku 1999 a tím se řadí mezi historicky nejstarší portál o povinném ručení v České republice, není proto divu, že mu za celou dobu fungování věřilo již více než 100 tisíc spokojených zákazníků kteří své dobré zkušenosti rádi zveřejní například ve formě online recenzí. Nejen z tohoto důvodu je sjednání pojištění skrze portál povinne-ruceni.com naprosto neškodné ba naopak vám díky úzké spolupráci s 10 partnerskými pojišťovnami dokáže portál nabídnout opravdu výhodné nabídky.

Pro sjednání kvalitního a vyhovujícímu povinnému ručení už prostě není třeba odcházet z domu a v případě povinne-ruceni.com můžete navíc veškeré své dotazy směřovat na velmi ochotnou zákaznickou linku či najít odpověď v obsáhlé sekci nejčastěji kladených otázek.

Přejít na na web

Podobné články, co by vás mohli zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (60 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo