Top pojištění

Internetový portál Top-Pojištění.cz nabízí na jednom místě srovnání cestovního pojištění, povinného ručení, pojištění domácnosti a samozřejmě i havarijní pojištění. Pro své klienty proto jednoduše během pár minut dokáže analyzovat nejvhodnější produkty od 17 partnerů a svou novou, možná výhodnější pojistku zvládnete za cenu uzavřít během 5 minut. V následující recenzi se dozvíte, na jakém principu funguje online srovnávač Top-Pojištění.cz, jak lehce ho můžete použít a proč vám právě on dokáže nabídnout levnější pojistku.

Top pojištění

Jak funguje Top-Pojištění.cz?

Online srovnávač Top-Pojištění.cz poskytuje výpočty pojištění od 17 partnerských pojišťoven a tato skutečnost umožňuje rozsáhlý výtah kalkulací s možná co nejvýhodnějšími cenami pojistek, uzavřít tu nejlevnější a zároveň nejvýhodnější proto nebývá i pro náročnější klienty problém. Samotná kalkulace pojistky obnáší pouze přepis nutných informací jako například opis registrační značka automobilu či jiného užitkového vozidla, nebo v případě například cestovního pojištění napsat cíl vaší cesty, datum odjezdu a kolik osob bude pojištěných.

Výpis pojistek máte během malé chvíle před sebou a na vás je pouhý výběr té nejvýhodnější. Pokud potřebujete například zkontrolovat vámi uzavřenou pojistku, pak ji stačí ofotit nebo jednoduše přeposlat na kontaktní email. Pokud byste měli během celého procesu nějaké připomínky, nebo dotazy, je pro vás připravena klientská linka a na dotazy vám zaměstnanci zákaznické podpory samozřejmě kdykoliv rádi odpoví, kontakt koneckonců nemusí být telefonní, možná vám bude příjemnější například prostřednictvím online chatu.

Přejít na web

Výhody

Portál Top-Pojištění.cz nabízí své služby a dále slevy na pojistkách již od roku 2005, v žádném případě se proto nejedná o nováčka na trhu. Na svých webových stránkách Top-Pojištění dokonce slibuje úsporu až 50 % ve většině nabízených pojistek a my tuto skutečnost můžeme jedině potvrdit. Celková kalkulace pojistky je naprosto nezávazná a z nabídek si nemusíte vybrat, přesto ovšem raději počítejte že když do informací uvádíte své telefonní číslo a emailovou adresu, pravděpodobně se nevyhnete kontaktu se zaměstnancem z Top-Pojištění.cz nevyhnete, a to ať v případě uzavření, ale i nesjednání pojistné smlouvy, jednoduše pro jejich zpětnou vazbu.

Výhodou uzavření pojistky přes internetový srovnávač Top-Pojištění.cz ovšem zůstává mimořádná rychlost výčtu pojistek včetně jejich cen, a hlavně celý smysl pohodlného řešení sjednání pojištění. Dávno tedy není nutné odcházet z domu či jednotlivě kontaktovat pojišťovny. Mezi partnery Top-Pojištění.cz patří například pojišťovna Allianz, Axa, ČPP, ČSOB, Direct, Slavia, UNIQA, nebo i menší pojišťovna Pillow a nejspíše nám dáte za pravdu že obcházet, obvolávat či jinak kontaktovat všechny pojišťovny zvlášť by zabralo nejen celý den, ale nejspíš by nabídky posléze v tom množství byly zcela nepřehledné. Proto je existence věrohodného a ověřeného portálu pro klienty velice užitečná.

Shrnutí

Internetový srovnávač Top-Pojištění.cz dlouhodobě patří na pozici největšího online prodejce cestovního pojištění a s takovým jménem už může svým klientům pomáhat k dosažení nejlepších nabídek, neboť si pojišťovny zkrátka uvědomují, že mají větší pravděpodobnost s vámi uzavřít pojistnou smlouvu přes tento portál kde máte všechny nabídky přehledně na jednom místě než kdekoliv jinde. Právě z toho důvodu zkrátka dokáže Top-Pojištění.cz zařídit lepší cenu a vyjednat lepší podmínky, než když se například na pojišťovnu obrátíte z vlastní iniciativy sami.

Dobré zkušenosti klientů, kteří již přes portál Top-Pojištění.cz pojistky uzavřeli potvrzují i kladné recenze kterých má internetový srovnávač opravdu hojný počet. Pokud si chcete uzavřít novou pojistku na auto, nechat si nezávazně zaslat kalkulaci cestovního pojištění, pojištění domácnosti nebo doplňkového havarijního pojištění, s Top-Pojištění.cz nemůžete šlápnout vedle. Koneckonců v případě že vám nabídky nebudou vyhovovat, jednoduše pojistku není nutné uzavírat. Vše je pro vás a vaše maximální pohodlí připraveno na přehledných internetových stránkách a kalkulaci můžete samozřejmě provést kdykoliv se vám to hodí, třeba i o půlnoci.

Přejít na web

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.9/5 (107 hodnocení)
​​

Andrea Kotorová

Andrea Kotorová

Ve svém profesním životě jsem se věnovala zejména marketingu a copywritingu. Když jsem vyměnila teplou kávu a pohodlnou židli v kanceláři za dvě děti, pleny a neustále poházené hračky, zjistila jsem, že ten kousek času který ještě mám, stále mohu vyplnit něčím užitečným nejen pro mne, ale i ostatní. Proto se dále a s radostí věnuji psaní profesních článků pro všechny, kteří je čtou.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo