Grily Tefal

Grily Tefal se pyšní vysokou kvalitou, velmi elegantním designem a spoustou užitečných funkcí. Díky těmto grilům z vás budou experti na grilování různých pochoutek. Podle typu, který zvolíte, si můžete nastavit optimální čas grilování podle toho, jak velké či silné je maso, které do něj vložíte.

Všechny grily Tefal

Nejlepší grily Tefal

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. Tefal Optigrill+ XL GC722D34 97 % 4 390 Kč Zobrazit Tera.cz
2. Tefal Optigrill+ GC706D34 97 % 3 429 Kč Zobrazit Datart.cz
3. Tefal Optigrill Elite GC750D30 96 % 4 683 Kč Zobrazit Kulina.cz
4. Tefal GC305012 93 % 1 909 Kč Zobrazit Alza.cz
5. Tefal GC205012 91 % 1 899 Kč Zobrazit Mall.cz

Grily Tefal disponují také specializovanými automatickými programy pro přípravu konkrétních pokrmů, jako jsou mořské plody, steaky nebo oblíbené burgery. Vedle automatického nastavení, je možný také ruční režim na 4 různých stupních.

TOP řada grilů Tefal dostala do výbavy opravdu velkou grilovací plochu a 9 automatických programů. K dispozici jsou klasické elektrické stolní grily, barbecue grily a také kontaktní grily.

O značce Tefal

Značka Tefal vznikla v roce 1956 ve Francii. Dá se říci, že máme tuto populární značku spojenou především s výrobou pánví.
Ovšem pokrok šel i v této společnosti kupředu, a postupně se rozšiřoval sortiment do mnoha kategorií.

Grily Tefal jsou vítaným sortimentem zejména pro ty zákazníky, kteří nemají možnost pořídit si klasický velký gril na zahradu, ale jsou odkázání na grilování v kuchyni na kuchyňské lince.

Grily Tefal můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.cz, Mall.cz, Expert.cz a czc.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (60 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo