Grily Tefal

Grily Tefal se pyšní vysokou kvalitou, velmi elegantním designem a spoustou užitečných funkcí. Díky těmto grilům z vás budou experti na grilování různých pochoutek. Podle typu, který zvolíte, si můžete nastavit optimální čas grilování podle toho, jak velké či silné je maso, které do něj vložíte.

Všechny grily Tefal

Nejlepší grily Tefal

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. Tefal Optigrill+ XL GC722D34 97 % 4 390 Kč Zobrazit Tera.cz
2. Tefal Optigrill+ GC706D34 97 % 3 429 Kč Zobrazit Datart.cz
3. Tefal Optigrill Elite GC750D30 96 % 4 683 Kč Zobrazit Kulina.cz
4. Tefal GC305012 93 % 1 909 Kč Zobrazit Alza.cz
5. Tefal GC205012 91 % 1 899 Kč Zobrazit Mall.cz

Grily Tefal disponují také specializovanými automatickými programy pro přípravu konkrétních pokrmů, jako jsou mořské plody, steaky nebo oblíbené burgery. Vedle automatického nastavení, je možný také ruční režim na 4 různých stupních.

TOP řada grilů Tefal dostala do výbavy opravdu velkou grilovací plochu a 9 automatických programů. K dispozici jsou klasické elektrické stolní grily, barbecue grily a také kontaktní grily.

O značce Tefal

Značka Tefal vznikla v roce 1956 ve Francii. Dá se říci, že máme tuto populární značku spojenou především s výrobou pánví.
Ovšem pokrok šel i v této společnosti kupředu, a postupně se rozšiřoval sortiment do mnoha kategorií.

Grily Tefal jsou vítaným sortimentem zejména pro ty zákazníky, kteří nemají možnost pořídit si klasický velký gril na zahradu, ale jsou odkázání na grilování v kuchyni na kuchyňské lince.

Grily Tefal můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.cz, Mall.cz, Expert.cz a czc.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (60 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Koupila jsem gril Tefal na chalupu a jsem nadšená. Přestože tam máme klasický velký na dřevěné uhlí, tak tento používáme, když je ošklivé počasí a nechce se nám ven, i když máme u chalupy udělaný krásný velký grilovací koutek. Takhle postavíme gril na stůl v kuchyni, dáme na něj co nám chutná a grilujeme v teplíčku.

Přidat komentář

Recenzer
Logo