HBO Max

Streamovací služba HBO Max patří společnosti Warner Bros. Discovery, jednoho z největších mediálních konglomerátů na světě. Byť do České republiky dorazila tato služba teprve v březnu roku 2022, stihla si již získat širokou základnu uživatelů napříč všemi věkovými kategoriemi. A není divu. HBO Max nabízí široký výběr filmů nejrůznějších žánrů, seriálů, dokumentů a dalších pořadů včetně těch z vlastní originální produkce.

HBO Max

Největší výhodou této, i dalších streamovacích služeb, je fakt, že narozdíl od televizního vysílání máte v případě streamovacích služeb přístup ke svým oblíbeným pořadům kdykoliv a kdekoliv. Stačí vám k tomu chytrý telefon, tablet, notebook nebo televize umožňující připojení k internetu. Pojďme si nyní službu HBO Max blíže představit, podívat se na to, jak ji aktivovat, kolik vás to bude stát, jaké výhody a nevýhody s sebou tato služba přináší a na celkové hodnocení.

Vyzkoušet HBO Max

Představení služby

Těšit se můžete na opravdu široký výběr nejen žhavých novinek, ale také na ověřené klasiky, které zkrátka nikdy nezklamou. Najdete zde zejména filmy a seriály z produkce Warner Bros., DC, Cartoon Network, nebo z vlastní produkce HBO, i mnoho dalšího. Snímky jsou nabízeny jak s českým dabingem, tak v původním znění s titulky. Databáze je pravidelně aktualizována, a tak vám neuniknou ani novinky ze světa kinematografie.

Mezi největší trháky v sekci seriály patří jak klasiky, jako jsou Přátelé nebo dnes již notoricky známá Big Bang Theory, tak novější kousky, jako je velice úspěšný seriál Černobyl nebo Hra o trůny.

V sekci filmy se pak můžete těšit na všemožné žánry od komedií, přes drama a dokumenty, až po sci-fi a fantasy. Najdete zde osvědčené klasiky, jako je Matrix, Zachraňte vojína Ryana, série snímků o Harrym Potterovi, 2001: Vesmírná odysea nebo českým publikem oblíbené Pelíšky. Stejně tak si zde přijdou na chuť fanoušci horkých filmových novinek například od DC či Warner Bros.

Kromě výše zmíněného obsahu nabízí HBO Max také pořady pro nejmenší. Služba umožňuje vytvořit vašim ratolestem vlastní profil s rodičovskou kontrolou a věkovým omezením. Díky tomu můžete vaše děti nechat koukat na jejich oblíbené pořady bez obav z toho, že by se dostaly k nevhodnému obsahu. Z filmů a pořadů pro děti zde najdete animované rodinné filmy, jako je Kocour v botách, Šmoulové, Shrek či Madagaskar, české pohádky jako třeba Tři bratři nebo Anděl Páně, i krátké seriály s oblíbenými dětskými postavami, jako jsou například Pat a Mat, Hurvínek nebo Prasátko Pepa.

Cena

Cena za využívání HBO Max není nijak závratná. Měsíční předplatné můžete mít již za 199 Kč/měsíc. Pokud se rozhodnete předplatit si službu rovnou na celý rok, zaplatíte pouze 1 590 Kč/rok, čímž pádem ušetříte 798 Kč oproti tomu, kdybyste po celý rok platili měsíční předplatné.

Registrovat se lze buď přes aplikaci nebo přes web HBOMax.com. Někdy může být HBO Max součástí balíčku vašeho operátora či poskytovatele internetu nebo televizního připojení. V takovém případě se lze registrovat přes tlačítko “Registrace přes operátora”. Toto tlačítko najdete jak na webu, tak v aplikaci. Následně stačí postupovat dle instrukcí.

Jak zrušit předplatné?

Pokud chcete předplatné zrušit, je potřeba tak učinit ručně. V opačném případě se bude předplatné každý měsíc automaticky obnovovat. Zrušení předplatného je však velice snadné a lze jej uskutečnit kdykoliv.

V případě iPhonů a iPadů se stačí přihlásit skrze nastavení ke svému Apple ID a tam, v sekci předplatná, jednoduše kliknout na “zrušit předplatné”. V případě zařízení s Androidem předplatné zrušíte prostřednictvím svého profilu v aplikaci Play Store. V případě jakýchkoliv nejasností či specifických situacích navštivte stránky technické podpory HBO Max (https://help.hbomax.com/sk-cs).

Výhody a nevýhody

Výhod nabízí tato služba opravdu mnoho. V první řadě je to přístup k bohatému obsahu kdykoliv a odkudkoliv. Sledovat vaše oblíbené pořady je možné na mnoha různých zařízeních, v současnosti konkrétně na iPhonu a iPadu stejně, jako na telefonech a tabletech s Androidem, na televizi umožňují připojení k internetu, na konzolích PS4, PS5 a Xbox a na počítačích s operačním systémem Windows, Chrome či Mac.

Další nespornou výhodou je nejen to, že budete mít přístup k vašim oblíbeným pořadům s předstihem, ale také to, že je budete moci sledovat nejen on-line, ale také offline. Služba HBO Max totiž umožňuje si obsah stáhnout a shlédnout ho později, a to i bez připojení k internetu. To oceníte zejména na cestách a všude tam, kde je internetové připojení buďto pomalé nebo vůbec žádné.

Snad jedinými nevýhodami HBO Max jsou absence zkušební doby zdarma a skutečnost, že obsah lze sledovat pouze na 2 zařízeních současně. Také počítejte s omezenou nabídkou českého obsahu.

Závěr

HBO Max nabízí kvalitní obsah za rozumnou cenu. Kromě obsahu z dílen jiných produkcí zde lze sledovat také originální pořady natočené přímo pro platformu HBO Max, které jinde neuvidíte. Vhod přijde také možnost stáhnutí obsahu, který tak lze sledovat i offline, a to po dobu 30 dní. Pokud vás již služba omrzí, lze se s předplatného kdykoliv odhlásit. Při jakýchkoliv problémech se lze obrátit na technickou podporu, kde se vám dostane velice rychlé pomoci. V rámci streamovacích služeb si tak HBO Max stojí poměrně dobře.

Vyzkoušet HBO Max

Podobný článek, co by vás mohl zajímat


Zdroje: www.hbomax.com, www.alza.cz

Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (70 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo