HypoGo

Najít tu nejlepší hypotéku která by vám navíc sedla jako šaty šité na míru může být obzvlášť v dnešní době velký oříšek. Většina zákazníků uvažujících o čerpání hypotečního úvěru si tak často neví rady a hledá na svou vlastní pěst nekonečným brouzdáním po internetu či si alternativně zvolí možnost zaplatit si svého soukromého hypotečního poradce. Doba ovšem pokročila a v dnešním digitálním světě vás snad ani nepřekvapí že pro nejvýhodnější hypotéku nemusíte zrovna běžet rovnou do banky nebo se rozhodovat jen na základě zvučných reklamních sdělení.

Webový portál HypoGo se kromě bezúčelových půjček a životních pojištění pak zejména specializuje na hypoteční úvěry. Disponuje tak obsáhlou hypoteční kalkulačkou a slibuje nalezení nejvýhodnější nabídky na trhu. Jak moc je toto tvrzení pravdivé a zda společnost dostává svého slibu jsme se rozhodli zhodnotit v následujícím článku postaveném zejména na zkušenostech reálných zákazníků této platformy.

Hypogo

Jak HypoGo funguje?

HypoGo online srovnávač funguje na jednoduchém principu, a tak za vás zdarma na jednom místě dokáže srovnat nabídky od všech hypotečních bank v ČR bez nutnosti návštěvy, byť jen jedné z nich. Jak to vlastně celé probíhá není žádné tajemství. Služby online srovnávače neplatíte vy, jakožto zákazník, ale smluvní partner, se kterým případně uzavřete tu nejvýhodnější nabídku.

Neznamená to ovšem, že by se vám portál snažil podstrčit nejvýhodnější nabídku zrovna pro něj. Vy si pouze v přehledném uživatelském rozhraní zvolíte požadovaný typ úvěru a dále se o nejlepší nabídku postará jeden z mnoha školených hypotečních specialistů který vás bude nejdéle do 24 hodin od zadání poptávky kontaktovat prostřednictvím telefonu. Od té doby vám tento zcela zdarma poskytnutý poradce bude k dispozici pro všechny vaše případné dotazy a poradí vám nejen ohledně refinancování hypotečního úvěru, americké hypotéky nebo zcela hypotéky zcela nové. Na celý proces se podrobněji zaměříme v následujících řádcích.

Více o půjčce 

Hypoteční kalkulačka od HypoGo

K tomu abyste se dozvěděli, která nabídka je pro vás nejvýhodnější stačí otevřít již zmíněnou hypoteční kalkulačku a následně do ní vložit potřebné údaje. Pro začátek je dobré počítat s tím, že po vás kalkulačka pro nejpřesnější výsledek bude požadovat nejen obecné informace jako výši úvěru o který máte zájem.

V případě srovnávače HypoGo je proto dobré znát odpověď i na specifičtější otázky mezi které patří účel úvěru či zdroje příjmu domácnosti. Není se ovšem čeho obávat, tyto informace slouží pouze pro hypotečního specialistu, který v mezičase provede přesnou kalkulaci. Online srovnávač HypoGo je opravdu osobní a profesionální. Zaměřuje se výhradně na spokojenosti zákazníka, proto si dovoluje patřičný rozestup od zadané poptávky kalkulace předtím, než vás poprvé osloví s nezávaznou kalkulací a nabídkou. Vy tento čas můžete využít k vytyčení důležitých otázek které budete na svého specialistu mít, nebo shromážděních důležitých dokumentů, mezi které patří doložení příjmů od zaměstnavatele či daňové přiznání.

Na naprosto totožném principu si můžete nechat srovnat taktéž úrokové sazby amerických hypoték, či dokonce refinancovat stávající hypotéku, v tomto případě je nutné znát konec fixace původního úvěru a kolik peněz ještě zbývá doplatit.

Shrnutí

Webový srovnávač HypoGo je rozhodně služba kterou stojí za to vyzkoušet nejen z toho důvodu, že nestojí zhola nic. V dnešní uspěchané době rozhodně není naškodu nechat specifickou práci na specialistovi, obzvlášť pak, když vás to nestojí ani návštěvu banky.

Se srovnávačem HypoGo se podařilo ušetřit již stovkám lidí na neúprosných úrocích a my důvod úspěšnosti celého portálu můžeme shrnout zejména do jednoho důvodu a tím je osobní přístup k zákazníkům. Hypoteční specialista má v tomto případě jen jediné poslání a tím je pomoci vám při řešení problému a nalezení co nejoptimálnější nabídky se kterou vás může s klidným srdcem předat vybrané bance na několik dlouhých let. Pokud právě vy patříte mezi ty, kteří tápou ve světě hypotečních úvěrů, můžeme vám jedině doporučit tuto bezplatnou službu alespoň vyzkoušet.

Přejít na web 

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (50 hodnocení)
​​

Andrea Kotorová

Andrea Kotorová

Ve svém profesním životě jsem se věnovala zejména marketingu a copywritingu. Když jsem vyměnila teplou kávu a pohodlnou židli v kanceláři za dvě děti, pleny a neustále poházené hračky, zjistila jsem, že ten kousek času který ještě mám, stále mohu vyplnit něčím užitečným nejen pro mne, ale i ostatní. Proto se dále a s radostí věnuji psaní profesních článků pro všechny, kteří je čtou.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo