Hyponamíru

Za společností Hyponamíru stojí první český FinTech startup, který spojil sílu technologií a hypotečních specialistů za jediným jediným účelem. Tím je prostě a jednoduše zpříjemnit váš život v záležitostech se kterými se nelze setkávat každý den.

V dnešní době tak opravdu není nutné brát si v práci dovolenou a zasvětit pár dnů návštěvou všech bank pro ten nejvýhodnější hypoteční úvěr. Pokud i vás čeká v nejbližší době koupě nemovitosti, nebo zvažujete refinancování vaší stávající hypotéky, určitě se vám může vyplatit číst dál. Připravili jsme pro vás recenzi internetového portálu Hyponamíru, který slibuje, že spolu s ním dokážete v průměru ušetřit na hypotečním úvěru až 70 000 Kč.

Hyponamíru

Jak Hyponamíru funguje?

Pro své zákazníky má společnost Hyponamíru připravené přehledné a transparentní stránky, nezatěžují vás tedy žádnou reklamou ani velkým objemem informací které by nebyly relevantní. Hyponamíru dokáže nejen připravit nejvýhodnější hypotéku přímo na míru, v úvodu stránek se dozvíte, že si u společnosti můžete dokonce nechat online a zdarma ocenit nemovitost.

Ihned při vstupu na web jste tak bezpečně seznámeni se situací, že jste na správném místě, mezi profesionálními hypotečními specialisty. Na začátku vaší cesty za hypotečním úvěrem jste přesunutí na jednoduchou hypoteční kalkulačku, tam cesta začíná a my se s vámi podrobně podíváme na celý proces žádosti, schválení a následného čerpání hypotečního úvěru.

Přejít na Hyponamíru

Hypoteční kalkulačka

Hypoteční kalkulačka je přehledné prostředí, ve kterém je nutné vyplnit všechny potřebné údaje pro správný odhad hypotečního úvěru, výpočet můžete používat dle vaší libosti nejen z hlediska orientačních hodnot nového úvěru, lze na ní přepočítat taktéž stávající, tedy zvolit volbu refinancování. Přes hypoteční kalkulačku, ve které ze začátku vyplníte výši hypotéky, kolik peněz vkládáte ze svého a preferovanou dobu splácení se lze jednoduše dostat do vašeho hypotečního prostředí, stačí k tomu pouhé jedno stisknutí tlačítka.

Online proces s Hyponamíru

Přesunutí z hypoteční kalkulačky vás se zadanými údaji a hodnotami přesměruje do dalšího kroku, tedy do vašeho hypotečního prostředí, ve kterém je třeba zadat základní informace o vás, včetně vašeho příjmu. Po vyplnění potřebného vám algoritmus nabídne kýžené hypoteční úvěry od různých hypotečních institucí. Transparentně jsou zde zobrazeny veškeré parametry od RPSN, výše splátky až po celkovou částku, kterou v průběhu let uhradíte. V hypotečním prostředí uvidíte veškeré další poplatky, se kterými je nutné počítat, jako cena za vklad na katastr, poplatky za zpracování či vedení účtu. Jednání je tedy férové a výpočet prakticky okamžitý.

Jak tedy dosáhnout nejnižší úrokové sazby? Zcela jednoduše. Za celým kouzlem stojí sjednané výhody mezi hypotečními bankami a portálem Hyponamíru. Stačí pouze aktivovat svůj účet u hypotečního specialisty který vám bude společností nezávazně přidělen. Po aktivaci účtu stačí vybrat nejvýhodnější hypoteční úvěr a je skoro hotovo. Není se čeho obávat, pohybujete se v zcela bezpečném prostředí, do kterého bez obav můžete nahrát veškeré potřebné dokumenty včetně kopie občanského průkazu a daňového přiznání.

V tuto chvíli si celou vaši žádost přebírá hypoteční specialista, který dohlédne na vše potřebné a případně se s vámi spojí ohledně nesrovnalostí, vynechaných dokumentů, nebo aby zodpověděl vaše dotazy. Veškeré dokumenty máte k dispozici ve vašem hypotečním prostředí, do kterého následně váš specialista nahraje žádost o hypotéku. O podpis fyzického dokumentu se postará kurýr, který se dostaví na vámi zvolenou adresu, nebo lze dokonce u některých bank celý proces urychlit odesláním SMS zprávy. Následně jste prostřednictvím SMS informování o stavu vaší žádosti. O veškeré dokumenty, které by mohly být ještě potřeba se přihlásí váš specialista a vy je jednoduše doma pouze nahrajete do svého profilu.

Samotný podpis hypotečního úvěru funguje na stejném principu, je tedy možné provést ho v místě vašeho bydliště. Pokud je tento způsob pro vás nový či příliš neosobní, je možné dojít smlouvu podepsat osobně do banky. A tím celá záležitost končí, celý proces získání hypotéky může být s portálem Hyponamíru až o měsíc rychlejší, než je tomu obvykle a vy si můžete užívat vašeho vysněného bydlení o něco dřív.

Shrnutí

Online srovnávač hypotečních úvěrů Hyponamíru není nováčkem na trhu, není proto na místě se obávat. S klidem v duši se mu můžete svěřit do rukou a nechat ze vzájemné spolupráce plynout výhody které vám dle kladných recenzí reálných uživatelů opravdu dokážou ušetřit nemalé peníze. My vnímáme jako hlavní výhodu hlavně transparentnost stránek a férové jednání společnosti, žádné informace ani poplatky nejsou skryty a online prostředí je jednoznačně uživatelsky přívětivé. Pokud se právě rozhodujete, jaký hypoteční úvěr by pro vás mohl být ten nejvýhodnější, rozhodně vám můžeme doporučit vyzkoušet služby poskytované Hyponamíru. Není co ztratit, maximálně můžete něco ušetřit.

Přejít na web 

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (51 hodnocení)
​​

Andrea Kotorová

Andrea Kotorová

Ve svém profesním životě jsem se věnovala zejména marketingu a copywritingu. Když jsem vyměnila teplou kávu a pohodlnou židli v kanceláři za dvě děti, pleny a neustále poházené hračky, zjistila jsem, že ten kousek času který ještě mám, stále mohu vyplnit něčím užitečným nejen pro mne, ale i ostatní. Proto se dále a s radostí věnuji psaní profesních článků pro všechny, kteří je čtou.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo