Kola Kellys

Kola Kellys patří mezi kvalitní a velmi spolehlivé produkty, které mají své fanoušky nejen mezi začátečníky či pokročilými cyklisty, ale také u profesionálních závodníků. Základním kamenem při výrobě jsou inovace a špičkové technologie.

Všechny kola Kellys

Společnost se snaží držet tempo s pokrokem, aby každý model plně odpovídat aktuálním potřebám každého cyklisty. Díky tomu, že značka Kellys klade maximální důraz právě na technologický pokrok a inovaci, je schopna udržet krok s konkurencí a zajistit vysokou kvalitu.

K tomu napomáhá i úzká spolupráce s mnoha odborníky a sportovci. Každé kolo je tak dokonale vyladěné, plně funkční a připravené uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka. V nabídce jsou horská kola, krosová kola, gravel kola, dětská i elektrokola, každý si tu najde to své.

O značce

Značka Kellys je česká značka, která vznikla v roce 1991 a od počátku vyráběla vysoce kvalitní a moderní jízdní kola. Ta mají za ta léta velmi bohatou historii, ostatně provázelo ji mnoho úspěchů, například vznik prvního horského kola, které mělo celoodpružený rám. V současnosti patří značka Kellys k předním výrobcům vybavení pro cyklistiku v rámci Evropy.

Kola Kellys můžete nakoupit v těchto e-shopech: Kellys-bike.cz a Newbike.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (91 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Kola Kellys jsou skvělá, koupil jsem jedno pro dceru a je nadšená. Už je to dávno teenager, takže chtěla klasické dámské a nic dětského.

Přidat komentář

Recenzer
Logo