Kola Pells

Kola Pells jsou vhodná nejen pro aktivní sportovce či závodní cyklisty, ale pro každého, kdo hledá kolo pro dokonalý zážitek z každé jízdy. Mezi spokojenými zákazníky najdete různé závodní týmy, jednotlivce, kteří se snaží z kola vyždímat co nejvíc, pracující, co jezdí na kole do práce, ale i jezdci co kolo vytahují jen o víkendu.

Všechny kola Pells

Dá se říci, že kola Pells jsou ideální pro každého, bez ohledu na to, jestli chce jezdit kolem domu, do parku, na silnici, do školy, práce nebo rovnou vyrazit na závodní dráhu. Každý jednotlivý model je propracován do nejmenšího detailu.
Kola jsou velmi kvalitní, pohodlná, spolehlivá a dokonale rychlá. Společnost si dává záležet na tom, aby byl vzhled všech kol maximálně jednoduchý, čistý, ale přitom velmi příjemný, a hlavně dokázal držet krok se současnými moderními trendy a nevyšel z módy třeba hned za rok.

Za dobu svého působení už má výrobce množství spokojených zákazníků, a nutno podotknout, že nejen v rámci České republiky, ale i za hranicemi. Kola Pells jsou vyráběna u nás a testována v různých terénech i na silnicích. Pokud jde o typy kol, tak samozřejmostí jsou silniční a horská kola, dále gravel kola, elektrokola, ale i dětská kola.

O značce Pells

Značka Pells vznikla v roce 1991 v České republice. V roce 2000 se stala první firmou u nás, která začala využívat karbonové kompozity. O rok později dokonce společnost vyvinula úplně nejlehčí karbonová řídítka na světě, jejichž hmotnost byla pouhých 97 g.

Od té doby šel pokrok stále kupředu a značka Pells dokázala bez problémů udržet krok s konkurencí i s neustále se měnícími trendy, ale také inovacemi a stále tak nabízí jen ty nejlepší produkty ve vynikající kvalitě.

Kola Pells můžete nakoupit v e-shopu: Mojekolo.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

1 komentář
  1. Kola Pells jsem vůbec neznala, dokud si jeden takový model nedovlékl můj přítel domů. Je to prý jeho oblíbená značka a žádnou jinou nechce. Nevím, přijde mi jako každé jiné kolo, ale on si ho pořád opečovává a furt ho leští, skoro jako nové auto.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo