Kola Pells

Kola Pells jsou vhodná nejen pro aktivní sportovce či závodní cyklisty, ale pro každého, kdo hledá kolo pro dokonalý zážitek z každé jízdy. Mezi spokojenými zákazníky najdete různé závodní týmy, jednotlivce, kteří se snaží z kola vyždímat co nejvíc, pracující, co jezdí na kole do práce, ale i jezdci co kolo vytahují jen o víkendu.

Všechny kola Pells

Dá se říci, že kola Pells jsou ideální pro každého, bez ohledu na to, jestli chce jezdit kolem domu, do parku, na silnici, do školy, práce nebo rovnou vyrazit na závodní dráhu. Každý jednotlivý model je propracován do nejmenšího detailu.
Kola jsou velmi kvalitní, pohodlná, spolehlivá a dokonale rychlá. Společnost si dává záležet na tom, aby byl vzhled všech kol maximálně jednoduchý, čistý, ale přitom velmi příjemný, a hlavně dokázal držet krok se současnými moderními trendy a nevyšel z módy třeba hned za rok.

Za dobu svého působení už má výrobce množství spokojených zákazníků, a nutno podotknout, že nejen v rámci České republiky, ale i za hranicemi. Kola Pells jsou vyráběna u nás a testována v různých terénech i na silnicích. Pokud jde o typy kol, tak samozřejmostí jsou silniční a horská kola, dále gravel kola, elektrokola, ale i dětská kola.

O značce Pells

Značka Pells vznikla v roce 1991 v České republice. V roce 2000 se stala první firmou u nás, která začala využívat karbonové kompozity. O rok později dokonce společnost vyvinula úplně nejlehčí karbonová řídítka na světě, jejichž hmotnost byla pouhých 97 g.

Od té doby šel pokrok stále kupředu a značka Pells dokázala bez problémů udržet krok s konkurencí i s neustále se měnícími trendy, ale také inovacemi a stále tak nabízí jen ty nejlepší produkty ve vynikající kvalitě.

Kola Pells můžete nakoupit v e-shopu: Mojekolo.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (92 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

4 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Značku Pells mohu jedině doporučit, sám na ní již léta jezdím a zatím jsem byl vždy spokojený. Jsem moc rád, když je možné podpořit české výrobce, kteří si opravdu na svých produktech dávají záležet.

  2. Mám značku Pells fakt rád, protože nabízí kvalitní kola. Pořídil jsem si od nich horské kolo někdy loni a spokojenost. Nemám mu zatím co vytknout, šlape skvěle.

  3. Sháněla jsem cenově přijatelné, ale přesto dostatečně kvalitní kolo, které bych mohla používat na různé popojíždění, když jsem venku na chalupě. Nakonec jsem po dlouhém vybírání objednala Pells Crono Zero W 2022 a jsem za to ráda, protože se na něm jezdí fakt skvěle.

  4. Kola Pells jsem vůbec neznala, dokud si jeden takový model nedovlékl můj přítel domů. Je to prý jeho oblíbená značka a žádnou jinou nechce. Nevím, přijde mi jako každé jiné kolo, ale on si ho pořád opečovává a furt ho leští, skoro jako nové auto.

Přidat komentář

Recenzer
Logo