Kola Scott

Kola Scott se řadí mezi ta nejlepší v celosvětovém měřítku. V nabídce najdete prakticky všechny druhy kol, ať už horská, silniční, gravel kola, elektrokola, nebo cyklokrosová. Nechybí ani klasika v podobě městských či trekingových kol.

Všechny Kola Scott

Horská kola

Pokud máte rádi horská kola, ta od značky Scott jsou perfektní vstupenkou do světa off-roadu. Můžete s nimi závodit, užívat si výjezdy do kopců, stejně jako sjezdy, nebo jednoduše vyrazit na jakýkoliv náročnější terén.

Horská kola Scott jsou vyhledávaná i mnoha špičkovými sportovci, kteří se pyšní mnoha tituly i medailemi. Jezdit na nich mohou nejen profesionálové, ale i amatéři, nebo jednoduše všichni zapálení cyklisti. Je jen na vás, jestli upřednostňujete cross country, trail, enduro či elektro horská kola.

Silniční kola

Vynikají nízkou hmotností, která potěší zejména ve chvíli, kdy chcete s kolem stoupat. Silniční kola Scott mají špičkovou a dokonale vyladěnou aerodynamiku během rychlých přejezdů. Poskytují však i maximální komfort při delších trasách.
Všechny modely jsou navrhovány velmi precizně a je kladen velký důraz na jakýkoliv detail. V nabídce jsou lehká kola, aero kola, triatlonová, cyklokrosová i gravelová.

Gravelová kola

Mezi všemi koly, které značka Scott vyrábí, jsou právě gravelová kola tím vůbec nejlepším, nejrychlejším a nejzábavnějším, co můžete pořídit.

Zvládnete s nimi bez problémů drsnější a náročnější cesty. Nemusíte se bát vyrazit na staré lesní cesty, projet se po štěrkových pěšinách atd. Jednoduše získáte skvělého parťáka pro divoké cesty.

Městská kola

Tato kategorie je vhodná pro každého, kdo nechce jezdit po městě jen autem, ale vyjet si do práce, školy nebo třeba do oblíbené restaurace na kole. Všechna kola jsou vždy navržena tak, aby byla spolehlivá a jezdec měl maximální pohodlí. Výrobce si dává záležet na úžasném designu i špičkové geometrii.

Dámská kola

Pro značku Scott je typické, že si dává záležet nejen na designu, ale zejména na inovacích a technologiích. To platí i v případě dámských kol, která jsou vyrobena tak, aby do puntíku splňovala vše, co od nich jejich majitelka očekává. V nabídce najdete pro dámy silniční i horská kola, stejně tak gravel kola a nechybí ani elektrokola.

Dětská kola

Značka Scott myslí také na juniory, kteří se začínají učit jezdit na kole nebo už jsou naopak skvělými jezdci. Bez ohledu na věk, jsou v nabídce kola pro všechny, například pro malé děti o výšce 85-115 cm, dále pro větší děti s výškou 115-150 cm a další.

O značce Scott

Značka Scott vznikla v roce 1958 a od samého začátku se snažila co nejvíce posouvat kupředu. Na počátku bylo největším překvapením uvedení hliníkových lyžařských holí, což byla svého času parádní inovace. Postupně se společnost začala rozvíjet, až doputovala až do současnosti, kdy patří k vynikajícím výrobcům těch nejlepších kol známých po celém světě.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (110 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo