Kola Merida

Kola Merida jsou dílem velmi zkušeného výrobce, který po desítky let zdokonaloval své produkty a neustále rozšiřoval zkušenosti, díky nimž měl mnoho úspěchů. Všechny produkty mají dokonalou geometrii rámu.

Důvodem je použití opravdu špičkových materiálů, neustálý vývoj geometrie a vylepšování výrobních postupů. Každé kolo je velmi důkladně otestováno v laboratořích, ale rovněž v provozu, aby byla jistota, že bude pro zákazníka zajištěna ta nejvyšší kvalita s perfektními vlastnostmi.

Všechny kola Merida

Jsou používány originální a za ta léta dokonale ověřené technologie, s jejichž pomocí dosahují kola Merida dokonalých vlastností. Výhodou je i plná kompatibilita s moderními komponenty. Zákazník/uživatel má jistotu maximálního pohodlí, špičkového výkonu i bezpečnosti během každé jízdy.

Vedle kvalitní konstrukce, skvělé geometrie i vynikajících jízdních vlastností je zajištěn i moderní a velmi elegantní design. Značka Merida používá speciální metodu práškového nanášení laku, který je následně tzv. vypékán elektrickým proudem.
Díky tomu jsou všechny rámy vysoce odolné vůči odprýsknutí, poškrábání i nežádoucím změnám barvy. Kvalitní lakování odolá i velmi silným čisticím prostředkům, takže není problém udržovat kolo v neustálé čistotě.

Kola Merida jsou schopná povozit opravdu každého cyklistu. Zatímco u klasického kola se běžná nosnost rámu pohybuje kolem 120 kg, elektrokola zvládnou až 140 kilogramů. V nabídce najdete horská kola, silniční, dětská, gravel i crossová

O značce Merida

Značka Merida byla založena v roce 1972. Merida svého času neprodávala kola své značky, ale počátku vyráběla kola značek Scott, Specializet, GT, Mongoose či Trek.

Společnost se neustále vyvíjela, až nakonec spustila výrobu kol vlastní značky a získala si vynikající postavení zejména na německém trhu.

Odtud postupně expandovala i do dalších států Evropy, později také do Asie, latinské Ameriky či jižní Afriky. V současné době se značka Merida vyskytuje ve více než 70 zemích světa.

Kola Merida můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mojekola.cz a Merida-bike.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (91 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Značku Merida jsem si oblíbil loni na dovolené, když nám v místní půjčovně poskytli na výlety kola právě od tohoto výrobce. Jízdní vlastnosti jsou super, dobře se na nich jezdilo, takže jsem neváhal a hned si po návratu domů jedno objednal pro sebe i pro přítelkyni a od té doby na nich pravidelně jezdíme, někdy si ho beru dokonce jako dopravní prostředek i do práce.

Přidat komentář

Recenzer
Logo