Kočárky Cybex

Kočárky Cybex mají dlouhou historii a jsou dílem renomované společnosti, která si zakládá na vysoké kvalitě konstrukce, hezkém designu, mnoha vychytávkách i bezpečnosti. To, co je pro kočárky Cybex specifické, je špičková jakost všech použitých materiálů. ¨

Nabídka obsahuje klasické hluboké kočárky, sportovní i golfové (tzv. golfáče), přičemž nechybí ani dvojkombinace a trojkombinace. Každý jednotlivý produkt je vyvinut tak, aby splňoval veškeré bezpečnostní prvky a měl odpovídající poměr stability, odolnosti konstrukce a nízké hmotnosti.

Všechny kočárky Cybex

Kočárky Cybex jsou zárukou kvalitního zpracování a mnoha inovativních technologických řešení. Technologie e-Priam je skvělým systémem odpružení, díky kterému se dokáže kočárek snadno a rychle přizpůsobit jakémukoliv terénu.
SensorSafe propojí kočárek s vaším smartphonem a v případě potřeby budete předem varováni na možná bezpečnostní rizika. Pokud jde o materiály, na těch si dává značka Cybex skutečně záležet a každý vždy nejdříve musí projít velmi náročným procesem testování, aby splňoval veškeré požadavky.

Všechny materiály musí mít prokázaný původ a nejvyšší jakost, textilie mají certifikaci Öko-Tex a kovové prvky disponují odpovídajícími informačními listy. Vše musí být zdravotně nezávadné, aby byly splněny i ty nejnáročnější požadavky Evropské unie.

Ceny kočárků Cybex se pohybují zhruba od 5 000 korun, což jsou ty nejjednodušší. Kombinace se mohou cenově vyšplhat nejméně na 15 000 Kč, zatímco náročnější modely mohou stát klidně přes 45 000 korun. Jednotlivé modely jsou rozděleny do tří skupin – Silver, Gold a Platinum.

Kočárky Cybex Silver

Je vhodný pro nenáročné zákazníky, kdy konstrukce i kolečka mají špičkové provedení a kočárek jako taková má kvalitní bezpečností systém a robustní styl. Inovativních kousků se zde ovšem nedočkáte.

Kočárky Cybex Gold

Tato skupina je střední třídou v cenové kategorii mezi 10 000 až 20 000 korun. Patří sem i inovativní verze, které mají dost rozměrný zavazadlový prostor.

Kočárky Cybex Platinum

Jedná se o platinovou řadu výrobků, která představuje to úplně nejlepší, co můžete v kategorii kočárků pořídit. Samozřejmostí je vynikající kvalita všech materiálů. Všechny produkty splňují ta úplně nejpřísnější kritéria. Cenově začínají tyto modely cca na 20 000 korunách.

O značce Cybex

Společnost Cybex byla založena v roce 2000, která se již od svého počátku zaměřuje na vysokou kvalitu, design a maximální bezpečnost. Kromě toho jsou samozřejmostí veškeré potřebné certifikace a splnění těch nejnáročnějších norem a předpisů EU. Dětské kočárky Cybex a vůbec tuto značku jako takovou si oblíbili i celebrity.

Kočárky Cybex můžete nakoupit v e-shopu: Mall.cz

Podobný článek, co by vás mohl zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (60 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo