Kočárky Joolz

Kočárky Joolz patří na trhu s kočárky k naprosté špičce. Jejich velkou předností je dokonalá ergonomie, praktický tvar i kompaktní rozměry. Potěší rovněž jejich variabilita, nízká hmotnost, elegantní design, skvělá skladnost a v neposlední řadě i vynikající jízdní vlastnosti, díky nimž si kočárek poradí i s náročným terénem.

Všechny kočárky Joolz

Výrobce si dává záležet na tom, aby vám každý jednotlivý kočárek plně vyhovoval a dokázal se na 100 % přizpůsobit potřebám všech rodičů. Konstrukce je vždy navržena tak, aby vyhovovala potomkovi i rodiči. Kočárky Joolz v podstatě rostou s vašim dítětem, ať už zvolíte golfové kočárky, hluboké korby nebo sportovní kočárky.

Vždy máte jistotu, že vám bude kočárek plně k dispozici, bez ohledu na to, jestli vyrazíte na pochůzky po městě, procházku do parku nebo někam do náročnějšího terénu. Kočárky Joolz lze zakoupit v 25 zemích Evropy, Asie i Austrálie.

O značce Joolz

Značka Joolz vznikla v roce 2004 v Holandsku a již od počátku se zaměřuje na produkty pro děti. Špičkové kočárky a doplňky pořídíte vždy za velmi příznivé ceny.

Ostatně v roce 2015 si společnost zajistila ocenění „Best of the Best“ Red Dot Design Award a to díky kočárku Joolz Geo. Nutno podotknout, že značka Joolz si zakládá na tom, aby všechny výrobky braly maximální ohled na životní prostředí.

Kočárky Joolz můžete nakoupit v e-shopu: Mall.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (61 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Musím dát za pravdu Heurece, že naprostou topkou je JOOLZ Aer+ 2023 lovely taupe, který jsem pořídila pro našeho maličkého. Je to velmi pěkný kočárek ve vynikající kvalitě. Jsem s touto značkou moc spokojená, přestože jsem původně plánovala koupit kočárek od zcela jiného výrobce.

Přidat komentář

Recenzer
Logo