Kočárky Kinderkraft

Kočárky Kinderkraft jsou dílem polské společnosti, která produkuje moderní výrobky pro rodiče, kteří nejsou příliš nároční a jezdí většinou po městě. Pyšní se jednoduchým a velmi pěkným designem, moderním provedením, dobrou kvalitou a přijatelnými cenami.

Všechny čtyřkolky jsou vybaveny gumovými, pěnovými či nafukovacími koly. Jsou skládací, takže vám po složení zaberou jen minimální místo díky kompaktním rozměrům. Kočárky Kinderkraft představují moderní i lehké kočárky, kam patří terénní, kombinované i sportovní modely.

Všechny kočárky Kinderkraft

Hluboké kočárky Kinderkraft

Hluboké kočárky jsou vhodné od narození do 1 roku a pořídíte je buď jako 2v1 nebo 3v1, přičemž první variantu je možné proměnit z hluboké na odlehčenou verzi. V případě druhé varianty obsahuje set hlubokou gondolu, sportovní korbu a rovněž autosedačku.

Sportovní kočárky Kinderkraft

Pokud jde o sportovní kočárky Kinderkraft, jsou perfektní volbou při cestování, ale také na různé pochůzky a procházky. Všechny modely se pyšní lehkostí, snadným ovládáním a maximálním pohodlím. Sedadla nohou i zad jsou nastavitelná, nechybí odpružená kola a pohodlné ovládání. Jsou vhodné zhruba do 3 let, nejlépe od chvíle, kdy už dítě sedí samo.

Terénní kočárky Kinderkraft

V této kategorii jsou vysoce kvalitní výrobky s kvalitní a pevnou konstrukcí. Kočárky mají špičková celoodpružená a odolná kola, která jsou perfektní i do náročnějších terénů. Samozřejmostí je také ochrana před různými povětrnostními vlivy, takže si ohlídejte voděodolnou stříšku i UV ochranu a nezapomeňte ani na dokonale vyladěné polstrování. Díky tomu si každý výlet či procházku se svým potomkem užijete na výbornou.

O značce Kinderkraft

Značka Kinderkraft vznikla v roce 2011 a od té doby patří k oblíbeným výrobcům. Dává si záležet na špičkové kvalitě, maximální bezpečnosti a co nejpřijatelnějších cenách všech produktů. Moderní, barevně vyhovující a s všestranným využitím, přesně takové jsou dětské kočárky.

Kočárky Kinderkraft můžete nakoupit v e-shopu: Mall.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (60 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Značku Kinderkraft mám moc ráda, takže jsem neváhala a koupila nejen kočárek, ale také autosedačku. S kvalitou jsem velmi spokojená, provedení je také velmi praktické, takže si není vůbec na co stěžovat.

Přidat komentář

Recenzer
Logo