Kočárky Thule

Kočárky Thule jsou ideální volbou pro špičkovou jízdu v každém ročním období a v jakémkoliv terénu. K dispozici jsou kočárky pro novorozence, batolata, ale také například pro dvojčata. Pokud jste neustále aktivní a nevydržíte ani chvilku v klidu, pak jsou to kočárky přesně pro vás a vašeho potomka.

Tyto kočárky se totiž bez problémů přizpůsobí vašemu životnímu stylu, bez ohledu na to, jestli vyrazíte někam do terénu, nebo jen na běžnou vycházku po městě. Kočárky Thule se hodí pro každou příležitost.

Jsou dokonale stabilní, maximálně bezpečné a rozhodně je na ně 100 % spolehnutí. Samozřejmostí jsou i takové modely, které porostou s dítětem a kdykoliv budou schopné se přizpůsobit potřebám vašeho dítěte.

Všechny kočárky Thule

Nejlepší kočárky Thule

Tento žebříček představuje nejprodávanější produkty s nejvyšším hodnocením od zákazníků.

Pořadí Název Hodnocení  Cena od Porovnat ceny Koupit
1. Thule Urban Glide 2 Black / Cypress Green 2021 100 % 16 790 Kč Zobrazit Alza.cz
2. Thule Urban Glide 2 Dark Shadow 2021 99 % 16 990 Kč Zobrazit Mall.cz
3. Thule Urban Glide 2 Black on Black 2021 + korbička 97 % 20 990 Kč Zobrazit Feedo.cz

Městké kočárky Thule

Na první pohled zaujmou elegancí a všestranným využitím. Na trhu je najdete ve variantě pro jedno dítě i dvojčata. Co se týká designu a barev, tam je nabídka dostatečně bohatá, takže si vybere opravdu úplně každý.

Tento typ kočárků má nastavitelnou výšku řídítek, rozkládací stříšku s okénkem, ale také sedačku, kterou je možné otočit tak, aby dítě bylo zády nebo čelem k vám.

Výhodou je rovněž pohodlné sedátko s dostatečně velkou plochou, dlouhým opěradlem a podložkou pro pohodlí nohou. Sedačky jsou polohovatelné a dají se sklopit do tří různých poloh. Snadno tak dítěti můžete nastavit tu nejvhodnější polohu.

Sportovní kočárky Thule

Rodiče, kteří jsou sportovními nadšenci, určitě ocení sportovní kočárky, na které je opravdu spolehnutí. Hodí se do jakéhokoliv terénu i počasí. Kočárek se jednoduše ovládá prostřednictvím otočné ruční brzdy.

Nechybí dostatečně velká sedací plocha, kterou zajišťuje zcela bezpečné a maximálně pohodlné sedátko vybavené polstrovanými pětibodovými popruhy. Díky skládací konstrukci můžete kočárek bez problémů složit a uložit kamkoliv, kam bude třeba, navíc je odlehčená, takže se nenadřete.

K dispozici máte také velký úložný koš, který se zapíná na zip a má slušnou kapacitu. Každý jednotlivý model má vynikající stabilitu. Perfektní je, že mají sportovní kočárky kola do terénu, kdy přední kolo je otočné, a zadní kola jsou velká o velikosti 16″.

O značce Thule

Společnost Thule byla založena v roce 1942 ve Švédsku. Na počátku všeho byl nosič lyží, ale postupně se na trhu začaly objevovat nové produkty. Kočárky na sebe nenechaly dlouho čekat a svého uvedení se dočkaly roku 2014. Od té doby jsou neustále zdokonalovány a vy tak máte jistotu vysoké kvality, dokonalé bezpečnosti, elegantního designu a jednoduchého použití.

Kočářky Thule můžete nakoupit v e-shopu: Mall.cz

Podobné články, co by vás mohli zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (65 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo