Křovinořezy Husqvarna

Křovinořezy Husqvarna jsou oblíbené pro jejich vysokou kvalitu, efektivitu při práci a nízkou hmotnost, což usnadňuje nejen jejich přenášení, ale také ovládání. Disponují nejen mnoha praktickými funkcemi, ale i pestrou škálou příslušenství.
Každý jednotlivý model je vybaven unikátním motorem X-TORQ, díky čemuž se značně snižují emise výfukových plynů, a to až o neuvěřitelných 75 %. Zároveň s tím není tak vysoká spotřeba paliva, naopak je nižší až o 20 %.

Všechny křovinořezy Husqvarna

Vliv křovinořezů na životní prostředí je tak opravdu minimalizován. Křovinořezy Husqvarna mají ve většině případů vypínač s automatickým návratem do výchozí polohy. Jakmile tedy stroj vypnete, vypínat se automaticky přepne.

Díky dokonalému ergonomickému tvaru máte zaručenu velmi pohodlnou, a hlavně zcela vyváženou práci s každým křovinořezem Husqvarna. Rukojeť si nastavíte podle potřeby, navíc extra dlouhá hřídel zajistí, že se dostanete i na hůře dostupná místa.

Všechny modely vynikají praktičností a univerzálním použitím. Perfektních výsledků dosáhnete zejména díky strunové hlavě s vysokou účinností. Výhodou je možnost výměny používaných kotoučů, takže se dá lehce prořezávat, ale také se pustit do velmi těžké práce v náročnějším terénu.

Každý kotouč se dá vyměnit snadno, rychle a zcela bezpečně. Na výběr jsou akumulátorové křovinořezy Husqvarna, benzínové křovinořezy i profesionální křovinořezy, případně můžete pro práci v lese hledat v kategorii lesních křovinořezů.

O značce Husqvarna

Společnost Husqvarna vznikla v roce 1689 ve Švédsku a je to nejstarší průmyslová firma v celosvětovém meřítku.
Od svého vzniku patří k největším výrobcům v kategorii nářadí pro práci venku, ať už jde o údržbu trávníku, zahrady, parku nebo rovnou celého lesa. Křovinořezy Husqvarna jsou jen jedním z mnoha druhů nářadí, které můžete pod touto značkou na trhu najít.

Křovinořezy Husqvarna můžete nakoupit v e-shopu: Husqvarna.com

Podobné články, co by vás mohli zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (60 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo