Lednice Gorenje

Pokud hledáte lednici, která je výkonná, má atraktivní design a přitom tak moc nezatíží váš rozpočet, pak jsou lednice Gorenje ideální volbou. Jejich praktičnost, elegantní vzhled, efektivní fungování i technická vyspělost dokonale nahradí ledničku, která právě dosloužila. Lednice Gorenje zakoupíte už za méně než 10 000 korun a nabídka jednotlivých modelů, včetně těch dražších je skutečně bohatá.

Všechny lednice Gorenje

Co se týká provedení, máte na výběr americké, jednodvéřové, kombinované i monoklimatické, a to jak vestavné, tak volně stojící. Lednice Gorenje mají velmi dobrá hodnocení a disponují mnoha zajímavými a hojně vyhledávanými funkcemi a technologiemi, které pomáhají udržet potraviny dlouho čerstvé, chutné a prodlouží i jejich trvanlivost.

Výhodou je, že lednice Gorenje nabízí také možnost změny otevírání dveří, takže se hodí i do méně prostorné kuchyně, kde je problém s otevíráním dvířek do určitého směru. Úspora elektrické energie je samozřejmostí, neboť většina lednice patří do nejvyšších energetických tříd A+, A++ atd. V neposlední řadě potěší i vnitřní užitný prostor a různé vychytávky, jako je např. zásuvka Crisp Zone, Fresh Zone, držáky na velké lahve a podobně.

Značka Gorenje je původem ze Slovinska a specializuje se nejen na produkty velké bílé techniky, kam patří nejen lednice, mrazáky, pračky, sušičky, myčky nádobí či varná technika jako sporáky, digestoře, varné desky atd., ale zabývá se také výrobou malých domácích spotřebičů, mezi kterými můžete najít i Retro kousky.

Z malých spotřebičů jmenujme například ruční šlehače, rychlovarné konvice, sendvičovače, sušičky na ovoce, topinkovače, kávovary, domácí pekárny, mikrovlnné trouby, mlýnky na maso či kávu, odšťavňovače, jogurtovače, kuchyňské roboty, lisy na ovoce, žehličky, výrobníky ledu, ponorné mixéry, vodní i tyčové vysavače a mnoho dalších.

O značce

U značky Gorenje je samozřejmostí, že dbá o šetrnost vůči životnímu prostředí, k čemuž je určený program ECO CARE, který se stará o nízkou spotřebu energie u každého spotřebiče tohoto výrobce.

Kromě toho se Gorenje zabývá vyvíjením stále nových technologií, které nám usnadní každodenní činnost jako je péče o prádlo v podobě technologie StemTech, což v praxi znamená, že po vyndání je prádlo díky proudící páře jemné, vyhlazené a často se ani nemusí žehlit, a pokud už musí, pak to jde naprosto bez problémů a rychle.

Lednice Gorenje můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.czExpert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo