Test lednic

Pokud má být domácnost dokonalá, nesmí vám chybět správná lednice. Přestože si spousta lidí myslí, že se bez chladničky obejde, protože si přece mohou dát jídlo do chladu za okno, tak je to omyl. Možná v zimních měsících, kdy rtuť teploměru klene pod nulu to možné je, ale dovedete si představit, dát si za okno například uzenou makrelu, když je venku 40 stupňů nad nulou?

Ať se nám to líbí nebo ne, lednička je zkrátka nepostradatelným domácím spotřebičem, který musíme vybrat opravdu velmi pečlivě. My jsme si dali tu práci a otestovali desítky lednic, které se těší největší oblibě. Zároveň s tím si můžete přečíst i jednotlivé recenze, kde se každým testovaným modelem zabýváme trochu podrobněji.

Porovnat ceny lednic

Oblíbené značky

Co si budeme říkat, jakmile se začneme zajímat o novou lednici, snažíme se o ní zjistit co nejvíc a hlavně sondujeme, jaké funkce a vychytávky námi vybraný model nabízí. Každý výrobce přidává něco specifického, co jeho výrobek dělá zajímavější a celkově atraktivnější, jako je tomu například u spotřebičů Whirlpool a jejich šestého smyslu.

Je dobré, když si o vybraném modelu přečteme recenze, případně názory uživatelů, kteří již takový spotřebič zakoupili, a nedělá jim problém podělit se o své zkušenosti s ostatními. Všichni máme své favority, ale občas se stane, že narazíme na značku, kterou jsme dříve využívali, poté přešli na jinou, ale zase se vrátili k té původní, protože najednou přišla s výrobkem, který má vlastnosti, co zrovna hledáme. Mezi nejoblíbenějšími značkami najdete Gorenje, LG, Bosch, Candy, Samsung či Zanussi.

Výběr lednice

Mezi spotřebiči, je to právě lednice, která je tím nejdůležitějším z celé domácnosti. Vybírat je potřeba opravdu pečlivě, protože si musíme uvědomit, že je to jeden z mála spotřebičů, který běží nonstop a pokud pořídíme energeticky náročnou lednici, projeví se to na spotřebě elektrické energie. Když si nebudete vědět rady s výběrem správného spotřebiče, poslouží vám k tomu náš návod či chcete-li manuál, který jsme zpracovali formou článku – jak vybrat lednici.

Jak se vám líbí náš test lednic?

4.7/5 (109 hodnocení)

 

 


Test lednic 2022

Recenzer.cz
Logo