Gorenje NRK 6192 MW

Gorenje NRK 6192 MW je elegantní 185 centimetrů vysoká volně stojící chladnička, která dostala do výbavy spoustu funkcí, díky kterým bude veškeré jídlo déle chutné a plné výživných látek. Díky druhé nejlepší energetické třídě A++ do které patří, je zajištěna dostatečná úspornost, přestože běží nepřetržitě. Odhadovaná roční spotřeba energie činí 235 kWh, což je velice slušné.

Vzhledem k tomu, že hlučnost nepřesahuje hodnotu 42 dB, nebude Gorenje NRK 6192 MW patří k rušivým elementům, i když existují samozřejmě i tišší modely. Vnitřní prostor dostal LED osvětlení, které rovněž šetří energii.

Celkový objem chladničky činí 307 litrů, přičemž na mrazák připadlo 85 l, zatímco chladicí část dostala 222 l. Objemem se hodí do středně velké domácnosti s maximálně pěti členy. Mrazicí výkon je 5 kilogramů za 24 hodin, zatímco akumulační doba pří výpadku proudu je 18 hodin.

Zjistit cenu

Vybavení a funkce

Vnitřní prostor chladničky Gorenje NRK 6192 MW je rozdělen na 4 skleněné police, z čehož jsou tři výškově nastavitelné, dále držák na lahve, zásuvku s automatickou regulací vlhkosti a také tři police ve dveřích. V mrazničce jsou standardně tři mrazicí boxy (šuplíky), z toho jeden XXL SpaceBox pro uložení velkých potravin, například masa.

Nechybí systém MultiFlow 360°, který zaručuje rovnoměrnou cirkulaci chladného vzduchu do každé části chladničky. Technologie IonAir garantuje uvnitř chladničky přírodní klima, čehož dosahuje pomocí distribuce záporných iontů do chladicí části. Tyto ionty obsahují přirozené čističe vzduchu, takže je uvnitř pocit vzduchu jako v lese. Bonusem této technologie je i eliminace téměř všech bakterií a zápachů, zároveň s tím dokáže monitorovat optimální vlhkost.

Další zajímavou technologií je AdaptTech, ta po dobu jednoho týdne sleduje každodenní zvyky uživatele a těm pak přizpůsobí samotný provoz. Zajistí, aby byla spotřeba energie co nejmenší, stejně jako teplotní výkyvy a tím prodlužuje životnost uložených potravin i jejich čerstvost. Potěšující je speciální box CrispZone, ten je spravován systémem HumidityControl, jež umožňuje upravit vlhkost uvnitř boxu a tím zajistit, že ovoce i zelenina, které do boxu uložíte, zůstanou plné minerálů i vitaminů.

Zásluhou funkce NoFrost Plus není nutné Gorenje NRK 6192 MW odmrazovat ručně a spolu s tím je i zabráněno vysychání potravin. Speciální prostor Multibox uvnitř chladničky, umožňuje uložení aromatických či specificky vonících potravin tak, aby k nim byl omezen přístup vzduchu a jejich pach se nedostal do prostoru lednice. Police na lahve ve dveřích je díky své hloubce schopná pojmout i lahve o objemu 2 litry, aniž by hrozilo jejich vypadnutí či převrácení.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Gorenje
Zařazení:kombinovaná chladnička
Způsob umístění:volně stojící
Hlučnost:42 dB
Počet kompresorů:1
Zaměnitelné otevírání dvířek:ano
Mrazák:ano
Energetická třída:A++
Čistý objem chladničky:222 l
Čistý objem mrazáku:85 l
Spotřeba el. energie:235 kWh
Výška:185 cm
Šířka:60 cm
Hloubka:64 cm

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Gorenje NRK 6192 MW

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9 Hodnocení

Závěrem je nutné podotknout, že značka Gorenje je často podceňována, ale v tomto případě to rozhodně neplatí. Chladnička Gorenje NRK 6192 MW může díky inovativním technologiím a slušné výbavě hravě konkurovat lednicím od jiných výrobců. Je velmi prostorná, má tichý chod, pěkný design, nízkou spotřebu a navíc je bezúdržbová díky systému No Frost. Vnitřní uspořádání je praktické i přehledné a potěšující je také přijatelná cena. Chcete-li porovnat s jinými chladničkami, přečtěte si recenzi Samsung RB33J3209WW nebo také LG GBB59PZJZS.

Design
9.5
Ovládání
9
Údržba
9
KLADY
 • prostorná
 • celkem tichá
 • samoodmrazovací
ZÁPORY
 • po počátečním podivném zvuku už se během dalšího týdne žádné pochybné zvuky neozvaly
 • menší šuplíky v mrazáku
Napsat hodnocení

Více o této lednici Gorenje najdete na oficiální stránce výrobce.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohli zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz