Mopy Leifheit

Mopy Leifheit jsou všestrannými pomocníky, díky kterým nemusíte přijít do kontaktu se znečištěnou vodou. Hravě vytřete dlaždice, parkety, linoleu, ale i kamennou podlahu. Výhodou je i možnost vyměnit návleky na vytírání.

Každý návlek je vyroben ze speciálních mikrovláken, která zvládnou bez problémů zachytit veškeré nečistoty. Potěší i fakt, že perfektně absorbují vodu, navíc po použití je můžete vyprat, takže jsou znovu připravené k vytírání.

Všechny mopy Leifheit

Na trhu najdete mopy ploché, s třásněmi, ale i oboustranné mopy na skla, zrcadla i samotná okna. Mopy Leifheit zajistí rychlý a efektivní úklid s maximálním pohodlím.

Skvělé je, že mopy disponují špičkovým systémem ždímání, navíc máte na výběr více typů. Nechybí ani bohaté příslušenství i příznivá cena každého produktu, která odpovídá kvalitě. Kromě klasických ždímacích mopů, se na trhu vyskytují také stříkací mopy.

O značce Leifheit

Značka Leifheit vznikla v roce 1959 v německém Nassau. Na začátku se sice věnovali prodeji čističů na koberce, ale v současnosti je špičkou mezi pomocníky na úklid, zejména pak mopy. Ovšem nejpopulárnější je jednoznačně sušák na prádlo. U nás působí značka Leifheit působí od roku 2008.

Mopy Leifheit můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz, Expert.cz a Alza.cz

Podobné články, co by vás mohli zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo