Motorové pily Hecht

Motorové pily Hecht mají řadu bezpečnostních prvků a jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Mezi klasiku patří bezpečnostní řetězová brzda, automatické olejové čerpadlo a pevná zubová opěrka. U některých modelů najdete lištu a řetěz od značky Oregon, což je americký výrobce, který je jedničkou na světovém trhu řezacích systémů.

Všechny motorové pily Hecht

Benzínové motorové pily Hecht, vyjma těch jednoručních, se řadí do farmářské kategorie, ale disponují prvky profesionální konstrukce, což je třeba kovový blok motoru, antivibrační systém s gumovými silentbloky, kovové olejové čerpadlo s dlouhou životností a možností regulovat mazání řetězu, ale i mnohé další prvky.

Podle toho, o jaký typ pily se jedná, může mít ve výbavě značkový karburátor Walbro. Motorové pily Hecht jsou perfektně vyvážené díky kvalitním plastovým a kovovým částem, což snižuje únavu při práci. Jsou vhodné pro příležitostné, náročnější i profesionální využití, díky čemuž se dají rozdělit na hobby, farmářské a profesionální motorové pily.

Hobby benzínové motorové pily Hecht

Pokud existuje kategorie, kde najdete pily, co jsou vhodné pro příležitostné použití, pak jsou to jednoznačně hobby pily. Mají motor s objemem do cca 40 cm3. Tento druh pil je ideální pro každého, kdo si chce občas nařezat dřevo do krbu, pracovat s řezivem a podobně. Rozhodně to není typ pro profesionální používání.

Farmářské benzínové motorové pily Hecht

Jejich minimální objem motoru je 45 cm3, což zajistí dostatečně vysoký výkon pro zpracování dřeva s větším průměrem. Dá se dokonce využít pro příležitostné kácení stromů, ale je vhodná také pro přípravu palivového dřeva na zimní měsíce. Je to velmi silný pomocník.

Profesionální benzínové motorové pily Hecht

Tato kategorie motorových pil je dokonale vyladěná pro profesionální použití, ať už jde o kácení stromů, nebo tomu podobné činnosti. Všechny produkty jsou velmi robustní, mají motor s velkým objemem, dosahují vysokého výkonu a pyšní se velmi komfortní, až nadstandartní výbavou.

O značce Hecht

Značka Hecht vznikla roku 1994 v České republice. Od samého začátku patří mezi lídry v kategorii se zahradní technikou, a to nejen u nás, ale rovněž na Slovensku. Mezi oblíbené produkty patří právě motorové pily Hecht.

Motorové pily Hecht můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz a Hecht.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo