Electrolux EEM48210L

Dnešní doba je stále hektičtější, máme méně času, než bychom chtěli. Málo jsme s rodinami a s přáteli, a proto různí výrobci nám nabízejí stále nové produkty, které nám pomáhají nejen v domácnostech ušetřit více času.

Mezi tyto produkty patří stále více oblíbené myčky na nádobí, které nejen umyjí, usuší, ale i vyleští zašpiněné nádobí. Dnes vám představujeme jeden z řady těchto produktů – moderní myčku na nádobí Electrolux EEM 4810 L. S tímto modelem bychom vás rádi seznámili a vyzkoušeli jej pro vás.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Tato myčka patří do řady vestavěných spotřebičů, které jsou čím dál více v oblibě. Myčka je plně integrovaná (skrytý ovládací panel). Záleží jen na vás, jaký design si zvolíte, jako kryt tohoto přístroje. Nejčastěji to bývají dvířka ve stejném vzhledu, jako je vaše linka. Ovládací panel s textem a symboly je v šedé barvě na horní straně dvířek.

Myčka disponuje dvěma drátěnými koši, které jsou dva – horní je nastavitelný a skládací. Dolní košík má 4 rozložitelné poličky na talíře. Myčka disponuje jako jiné nové modely speciální zásuvkou v horní části myčky, a to na příbory a nože. Tato zásuvka se nazývá MaxiFlex. Myčka Electrolux EEM 48210 L má posuvné závěsy PerfectFit, které se přizpůsobí se vaší vestavbě. Doporučený prostor pro tento přístroj je 818 x 600 x 550 mm.

Funkce

Myčka Electrolux EEM48210L má prostor pro 14 sad nádobí a je energetické třídy A++. Myčka disponuje šesti programy a čtyřmi volitelnými teplotami vody. Myčka rovněž disponuje funkcí AirDry, která otvírá automaticky dveře, a tak přirozeně suší nádobí. Tím se snižuje spotřeba energie. Účinnost sušení je zařazeno do třídy A.

Programy myčky jsou – AutoFlex 45-70, péče o sklo 45, intenzivní 70, rychlý Plus 60, opláchnutí a čekání. Vodní senzor detekuje úroveň zašpinění vody a upravuje spotřebu vody. Spotřeba vody je 11 až 15 litrů dle programu nastavení i dle senzoru. Myčka má ochranu proti přetečení. Hlučnost výrobce udává 44 dB.

Náš test

Rozhodli jsme se vyzkoušet program – rychlý Plus. Do myčky jsme naskládali středně zašpiněné nádobí, hlavně příbory, hrnky a talíře. Použili jsme gelovou tabletu jako mycí prostředek a spustili program. Po hodině bylo nádobí čisté, suché a lesklo se. Samo-otvírání dvířek nám přišlo velmi zajímavé, až vtipné. Roztomilé jsou světélka ukazující čas, teplotu a druh programu.

Parametry

Výrobce: Electrolux
Způsob umístění: vestavná myčka nádobí
Hlučnost: 44 dB
Účinnost mytí: A
Počet programů: 6
Spotřeba vody: 10,5 l
Energetická třída: A++
Roční spotřeba el. energie: 266 kWh
Displej ne
Výška: 81,8 cm
Šířka: 59,6 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnost: 35,75 kg
Aqua Stop: ano
Auto program: ano
Intenzivní program: ano
Odložený start: ano
Automatické otevírání: ano

Fotografie

Electrolux EEM48210L

Electrolux EEM48210L

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení

Tento výrobek vám vřele doporučujeme. Cena za tento produkt je velmi příznivá – kolem 12 tisíc. Podle nás se jedná o kvalitní výrobek s výborným poměrem cena a výkon. Manuál k myčce je srozumitelný a v češtině.

Design
9.0
Ovládání
9.0
Údržba
9.0
Klady
  • tichý chod myčky
  • poměr cena/výkon
  • snadné ovládání
  • pěkný design
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nejprodávanější myčky nádobí

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo