Myčky nádobí Electrolux

Myčky nádobí Electrolux mají špičkovou kvalitu a zajistí efektivní mytí každého kousku nádobí. Nejen, že uspoří čas, ale dokonce jsou velmi šetrné vůči životnímu prostředí. Velkou výhodou je, že jsou tyto myčky schopné umýt nádobí s maximální šetrností a zachovat tak jeho původní vzhled.

To vše i při stovkách mycích cyklů. Zvládnou připálené nádobí, ať už velké hrnce či kastroly, porcelán i sklo. Myčky nádobí Electrolux mají velmi tichý provoz a nízkou spotřebu elektrické energie. Skvělá je technologie AirDry, díky které je nádobí perfektně umyté a do puntíku usušené.

Všechny Myčky Electrolux

Principem této technologie je to, že se dvířka myčky pootevřou ještě dříve, než skončí sušicí cyklus, aby vyšla pára a lépe mohl cirkulovat vzduch. Sušení je tak mnohem účinnější a myčka spotřebuje méně elektrické energie.

Nádobí tak bude suché, lesklé a nebudou na něm nežádoucí zaschlé kapky. Podobně jako u jiných výrobců, poskytuje také Electrolux záruku 10 let na invertorový motor, s jehož pomocí je myčka tichá a má delší životnost.

O značce Electrolux

Přestože historie této společnosti se začala psát již v roce 1901 pod jménem AB Lux, oficiálně vznikla značka Electrolux až v roce 1919 ve švédském Stockholmu. Jejím zakladatelem byl podnikatel a zároveň i vynálezce Axel Wenner Gren.

Výrobky této značky si našly cestu do milionů domácností. Na počátku byl největším favoritem vysavač, ale postupně se sortiment rozšiřoval, až se přidala například kategorie praček, sušiček, ale také myček nádobí.

Myčky nádobí Electrolux můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.cz, Mall.czExpert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (120 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Od Electroluxu máme vysavač a je skvělý, tak jsme se rozhodli, že zkusíme i myčku nádobí. Pořídili jsme Electrolux EEG48300L, kterou jsme vybírali podle recenzí a hodnocení. Byla to dobrá investice, myčka nádobí splnila naše očekávání.

Přidat komentář

Recenzer
Logo