24MX

24MX je největší motokrosový a enduro online shop v Evropě. Naleznete zde širokou nabídku výrobků pro vaši motorku i pro vás, ať už jste začátečník nebo profesionál. Obchod nabízí zboží nejlepších značek v oboru i své vlastní značky.

24MX

Představení e-shopu

E-shop 24MX provozuje švédská společnost Pierce AB. Obchod prodává zboží značek 24MX, AVG, Billet-X, Castrol, Daytona, Ermax, Fubuki, GMS, Honda, KOSO, Monster Garage, Psychic, Raven, Shark, Thermopad, UFC, V-Force, XPD a mnoha dalších.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Na e-shopu si pořídíte helmy (motokrosové, adventrure, trialové), motokrosové vybavení (oblečení, boty, brýle, ochranné pomůcky, hydratační systémy), plasty a polepy, pneumatiky a kola (motokrosové, enduro, s hroty, Supermoto), oleje a maziva, motokrosové díly (brzdy, rozety a řetězy, baterie a elektronika, filtry, řídítka, osvětlení, odpružení, výfuky), příslušenství (pomůcky pro transport a do depa, tašky, nářadí, zámky, chemie), horská kola (MTB oblečení, helmy a brýle) a životní styl a outdoor (kšiltovky a čepice, svršky, plavky, outdoorové vybavení, dětská elektrická kola).

Mezi nejprodávanější zboží na e-shopu patří helmy, řetězový sprej, závodní stan, sportovní taška, motokrosové boty, zvedací stojan a transportní systém. Jak můžete vyhledat součástky pro svou motorku? Stačí zadat značku, model a rok výroby. Následně se zobrazí pouze produkty vhodné pro váš model.

Služby a ostatní

Slevu 235 Kč získáte, pokud se přihlásíte k odběru newsletteru. Následně stačí zadat osobní 235 Kč slevový kód. Poté budete mít přístup také k exkluzivním nabídkám a kampaním. E-shop nabízí různé slevové akce, například outlet se slevou 40 až 90 % nebo letní výprodej s až 60% slevami. U objednávek nad 2 999 Kč máte dopravu zdarma. Avšak s výjimkou rozměrných či těžkých produktů. Zboží vám doručí společnost GLS nebo DHL. Zaplatit lze online kartou nebo online platební službou Trustly.

Slevový kód

  • Aktuálně nenabízí slevový kód.
  • Doprava zdarma při nákupu nad 2 999 Kč.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

Kariéra

  • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Motokrosový a enduro online shop

Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
Kvalita sortimentu
9.5
Klady
  • široký sortiment
  • rychlost doručení
  • přehledný web
  • kvalita zboží
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Jana Černá

Jana Černá

Psaní článků a recenzí se externě věnuji 13 let. Jinak pracuji jako terénní sociální pracovnice s lidmi bez domova. Ve volném čase si ráda zajdu na metalový koncert, k vodě, zahrát pinčes nebo někam vyrazím.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo