GLS

GLS je britská přepravní logistická společnost. Jde o úspěšnou firmu, která vybudovala celoevropskou síť balíkové a expresní přepravy. Služby kurýrů GLS vyhledává čím dál tím víc zákazníků jako alternativu k České poště. Kromě zásilek po Česku zajišťuje také přepravní služby po Evropě a částečně i ve Spojených státech a Kanadě.

1x1.trans - GLS

Logo – GLS

Představení dopravce

Společnost GLS byla založena roku 1989 pod jménem German Parcel panem Rico Backem. Ten ji následně rozšířil o dceřinou společnost General Parcel. Později obě prodal britskému Royal Mail a ujal se ujal název GLS. V současnosti vedení GLS sídlí v nizozemském Amsterodamu. GLS má pobočky ve 41 evropských zemích, osmi státech USA a dvou kanadských provincií. Přes oceán se dostala díky převzetí tamních společností.

zpět k obsahu ↑

Přehled služeb

GLS nabízí přepravu jak pravidelných, tak příležitostných zásilek. Pokud zasíláte pravidelně a ve větším množství, vyplatí se vám využít služby Pravidelné zásilky, kde najdete atraktivní cenové nabídky.

Příležitostné zásilky můžete jednoduše odeslat prostřednictvím sítě GLS ParcelShopů nebo depa GLS. Ty fungují také jako odběrná výdejní místa, kde si můžete zásilku vyzvednout, pokud nechcete balík doručit k vám domů (například kvůli časovému omezení). Cena přepravy se bude odvíjet od velikosti balíku a nebude vám účtováno nic navíc. Za zásilky můžete platit hotově nebo kartou.

zpět k obsahu ↑

Sledování zásilek

Přepravu balíku lze objednat online pomocí aplikace e-Balík. Vyzvednutí balíku lze zařídit také přímo na vaší adrese kurýrem GLS a to následující pracovní den.

GLS si zakládá na pružných distribučních službách, přijatelných poplatcích, rychlé dopravě, bezpečnosti a akčních cenách. Zákazníci mohou využít konzultaci s odborníkem nebo zákaznickou linku, na které jsou vám lidé z GLS neustále k dispozici. Zásilku lze sledovat přes online tracking. K tomu budete potřebovat referenční číslo, které je vygenerováno při předání zásilky kurýrovi.

zpět k obsahu ↑

Zajímavé odkazy

zpět k obsahu ↑

Kontakty

 • Zákaznický servis
 • Telefon: +420 567 771 111
 • E-mail: info@gls-czech.com
 • Sídlo společnosti: General Logistics Systems (Czech Republic) s.r.o., Průmyslová 5619/1, 586 01 Jihlava
zpět k obsahu ↑

Hodnocení

9.5 Hodnocení
Evropský leader v dopravě

9.5Naše hodnocení
Rychlost doručení
9
Jednání se zákazníkem
9.5
3.2Hodnocení uživatelů
Rychlost doručení
3.8
Jednání se zákazníkem
2.7
KLADY
 • rychlé doručení
 • široká nabídka služeb
 • rozšířený dopravce u mnoha firem
ZÁPORY
 • občas není dodržen termín pro doručení
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

239 komentářů
Zobrazit vše Nejpřínosnější Nejlepší Nejhorší Napsat hodnocení
 1. Reagovat
  Klára 19.11.2020 v 8:38

  Kurýr se ani nenamáhal mě nijak kontaktovat, přestože jsem byla celou dobu na uvedené adrese. Přišel pouze mail, že jsem nebyla k zastižení a zásilka je na úložně. Napsala jsem přes kontaktní formulář GLS stížnost, odpověděli sice rychle, ale naprosto arogantně s tím, že mám balíček na úložně, tak na co si stěžuju. Na jejich stránkách ani nelze zažádat o změnu uložení či opětovné doručení, jen o odmítnutí balíku – což samozřejmě nechci. Beru, že se může stát chyba, řidič si špatně opíše číslo… Ale arogantní přístup a jakákoliv absence omluvy mě odradila od jakékoliv další spolupráce.

  • Reagovat
   Petra 26.3.2021 v 21:17

   Mám také negativní zkušenost, ale jako odesílatel. Vulgární jednání kurýra, přepravené zboží po dodání příjemci v dezolátním stavu, neochota GLS převzít svou odpovědnost při reklamaci. Zkušenost po prvním a zároveň posledním využití této služby.

   • Reagovat
    Tomas 9.6.2021 v 16:25

    Objednávám pravidelně od různých dopravců a nikdy jsem se nesetkal s takovou arogantností jako dnes! Každopádně děkuji za zkušenost s vaší společností a už nikdy více.

    • Lenka 22.6.2021 v 21:57

     Dnes mi měli doručit balíček, nestihla jsem příchozí hovor, přišla mi sms : Dnes vám povezu balík mezi 9:30-10:30 budete doma nebo ho mohu nechat na PS, Nábytek pohoda? GLS . Hned jsem volala zpátky s tím že budu doma a jestli se dá platit kartou. Čekala jsem znovu volání . Po jedenácté hodině mi volala paní z práce ,ze je tam pan řidič a jestli má převzít nebo ať si to odveze? Ze prý se mi pan nemohl dovolat ( neměla jsem žádný zmeskany hovor) . Ptala jsem se ji jestli pan nepojede na sídliště – NE! Nechápu jak muže předat balíček úplně na cizi adresu , která nebyla zadaná a to jednání. V dnešní době je to ostuda. +420606094796 číslo kurýra .

   • Reagovat
    GLS 9.4.2021 v 16:20

    Dobrý den Petro, rádi bychom chování kurýra prověřili, můžete nám zaslat podrobnosti na e-mail info@gls-czech.com? Děkujeme a samozřejmě se za chování kurýra omlouváme.

  • Reagovat
   Martina 18.1.2021 v 15:40

   Dnes balík převzal syn, řidič sprostý, arogantní, měl vrátit synovi 25kc,na to řekl, že zpátky nemá a hotovo, vzal 500kc a jel.

   • Reagovat
    Klára 11.8.2021 v 21:01

    Před dvěma dny se mi stala taková drzost, vždy si nestíhám vyzvednout balíky už 3 roky objednavam do práce a posílám to k babičce (ona je vždy doma) pan kuryr normálně zavolal já brnkla babče vše v normálu, ale pak to přišlo..
    babička si spletla částku a dala mu o 1000 víc pan kuryr se šel kouknout do papíru a řekl ze je to v pořádku a peníze si vzal 🤦‍♀️ Po té co jsem to zjistila jsem mu 5x volala a bez odpovědi.. řešila jsem to přes linku GLS a tam nevyrešili nic takže pan babičce ukradl 900..
    Tuhle zkušenost nikomu nepřeju hlavně ta drzost okrást starší paní !!!o

   • Reagovat
    Stanislav 1.6.2021 v 12:48

    Na první doručení sem byl upozorněn půl hodiny předem… to sem vážně nestihl. Pak došla zprava že sem nebyl zastižen ze si mam přez odkaz v sms zamluvit další termín. Vybral sem si az pondeli mezi 17:00-19:00. v pondeli me v 10:15 došla zprava že mi balík dojde mezi 11:00 – 14:00. Volám kurýrovi ze sem v práci, vysvětlím mu časovou nesrovnalost a on ze mi to hodí do prace. Na to došla zprava ze sem nebyl zastižen. Volám mu a on mi vysvětlil že když sem změnil adresu tak sem na ni nebyl zastižen ale že na adresu do prace přijede….. nepřijel. S rezervování dalšího termínu sem měl v plánu počkat do úterý, abych věděl jak a kdy budu mít čas. V úterý mi došla v a pozor 11:08 ze mi zásilka dorazí mezi 7:30 – 10:30. ( pul hodiny a osm minut po a bez rezervace ale ok) Pak došla zprava ze sem nebyl zastižen a ze to byl poslední pokus…. hele nechcete raději zkusit sekat trávu?

    • Kurýr 12.7.2021 v 2:35

     Kurýra chápu. Vás vlastně také, ale mrzí mne, že hodně lidí neví co ta práce obnáší. Každá přepravní společnost má jinak nastavena pravidla. Pokusím se vám vysvětlit proč se tak stalo, protože jako kurýrovi se mi to stalo také, ale ve vašem tvrzení jsem byl na oné pozici kurýra.

     Kurýr při nezastižení skenuje balík. To odešle SMS o nezastižení. Ty SMS si chodí jak chtějí, posílá to systém automaticky. Některým lidem ani SMS nechodí, protože odesílatel nepřiplatil službu informování zákazníka pomocí SMS. Takže můžete být rád.

     Kurýr je také jen člověk, ráno vstává ve 4, na půl 6 do práce, první dvě hodiny skládá balíky na depu kolem sebe tak jak jdou přesně po sobě, někteří to zvládají i skládat podle čísla popisného. Ty balíky nejsou často vůbec lehký, přeci jen vozíme do 40kg a když je musíte rychle sundávat aby vám jich co nejméně ujelo a skládat balíky které mají 30kg a je jich klidně i 30 na jednu adresu není úplně snadné. Nejčastější mimo sezónu mám na autě 90 – 110 balíků a cca 80 adres. Musím je naskládat do auta tak aby se za celý den nepohly, aby to nebylo hala bala, často to připomíná TETRIS, až na to že jedna hra trvá 20 minut a za 20 minut můžete odnosit celkovou váhu okolo 700kg kurýr někde začíná a někde končí. Má stanovený rajón, mimo něj se nedoručuje pokud tama neprojíždí. Můžete být rád, že vám to nabídl do práce. Málo kdo to dělá. Pardon, ale když si nastavíte čas 17:00 – 19:00, tak to já si většinou nastavuji budíka a jdu spát. Žádný kurýr mimo sezónu nejezdí do 19:00 mnohdy ani ne do 17:00, časově placený není, kéž by… Navíc čas doručení si nastavuje kurýr ráno, nemůže lítat tam a zpátky jen protože to tak někdo chce. V takovém případě je k možnosti soused, příbuzný, známý, říct ať to nechá v práci na podatelně nebo recepci, nechat tam peníze, nebo máme výdejní místa pro balíky s váhou do 15kg a dobírkou 6000,-kč , tam si lze balík do 5 dní vyzvednout, přes centrálu lze prodloužit.
     Možná kurýr nepřijel protože mu mohl volat někdo po vás a prostě mu to vypadlo. Nebo si to nezapsal, a balík který naskenoval na nazastižení se mu popletl nebo zapomněl a dovezl zpátky na depo. Mohl to být jen kurýr co jezdí všechny trasy, konkrétně když někdo onemocní a jet někam kde byl člověk párkrát a rozvést 70 adres někde kde to nezná, kde běhá po firmách a hledá skladníky, nebo lidi často zdržují. Nechtěl bych to dělat. A vy určitě také ne. Představte si že máte 100 adres, na každé čekáte minimálně minutu, 100 minut je hodina a půl minimálně doba kterou kurýr za celou směnu pročeká. Mám nájezdy okolo 150km za den. V sezoně i 220 km a víc, pěšky podle krokoměru 15km za směnu. Jako kurýr musíte kmitat, volat každému, domlouvat se a to vše mezi přejezdem na adresu na kterou zrovna voláte. Někdy to jsou 3 minutové hovory, do toho máte další 2 příchozí ve kterých vám zákazník říká: “já mám u vás balík číslo 9033677blabla” však jasné, 100 balíků a když mi řeknete číslo balíku tak ten balíček se vzadu v autě rozsvítí, ne prostě potřebuju vědět kam a hodně lidí si myslí že mám věštící kouli🙃,
     zvládat s těmi lidmi komunikovat je někdy opravdu těžké. Za výnos do patra placení nejsme, kdyby jo, nosil bych to i do obýváku. Výjimkou jsou lidé nemohoucí, handycap, těhotné maminky. Za dobrotu na žebrotu, když schytáte prostředníčky a nadávky od ostatních účastníků provozu nebo pokutu, jen za to že jste je nějak zdržel, blokoval průjezd uličkou. No 6,5 metrů se těžko parkuje když není místo. Většina kurýrů tu práci nedělala déle jak půl roku, nebo už ve zkušebce utekli. Do telefonování řídíte a bohužel stát na místě prostě nejde. Kurýr za volantem jí, pije, volá, píše do papírů, za celý den se nezastaví, kolikrát není kam na záchod, nemá pestrou teplou stravu jako lidi co chodí na oběd ve fabrikách. Upřímně já se přiznám, že jsem přes Vánoce nejedl skoro nic jiného než studený kabanos, sladkosti, šunku a rohlíky, protože na velké nákupy nebyl čas. Dokonce ty fabriky musí stíhat do určité časové doby po kterou mají otevřeno. Zatímco tam lidé končili směnu já jezdil do 20:00 a rozvážel, čím víc jsem rozvezl tím méně jsem toho měl na další den. To že vám došla SMS až tak pozdě opět není chyba kurýra. Je to chyba na centrále. Možná bez rezervace protože váš balík opět špatně polepil, nebo to prostě hodil na další den nebo to mohl být vedoucí depa a chtěl to už doručit nebo se stala někde chyba. A ano poslední pokus to byl, tedy ze strany GLS. Doručuje 2x max. Po prvním nedoručení. Poslední den to šlo dát také na výdejní místo. Stačí mu zavolat a říct to, nebo k tomu poslat SMS. Mohl jste zavolat na centrálu a zjistit co se děje, ti vám mohli nějakým způsobem vyhovět a balík jste mohl mít. Také se mohlo stát že na tu trasu šel při každém doručení jiný kurýr, další co to tam nezná, nebo se zaučoval.

     Chápu kurýra i vás, ale proč jste i vy pro to něco neudělal? Zavolat na centrálu, depo, kurýrovi, odesílateli, aby se s nimi zkusil spojit. Vždycky je nějaké řešení.

     Snad si tohle přečte dost lidí, protože dopravní společnosti zachránili vánoce skrz Covida, byly vytížení, bylo 2x více adres než bylo za sezónu v minulých letech a sezóna skončila před 2 měšci. Půlroční Vánoce jsou docela dost. Teď když je vše otevřené, jsou kurýři nepodstatná věc pro okolní svět. Lidi ráno nevolají, že chtějí nějakou změnu, nedají vědět, nezvedají telefony… Všichni by si to měli zkusit. Kurýr který není blázen by tu práci nezvládal. Kolik lidí za ty Vánoce uteklo, nebo to nezvládlo.

     Nejsme koniny ani otroci, takže tu trávu si posečte sám. Děkuji 😇

 2. Reagovat
  Radka 23.11.2020 v 11:32

  20.11.2020(pátek) jsem dostala sms,že mi bude doručen balík mezi 15-18hodinou.Vůbec řidič nepřijel ani nezavolal.Dnes opět sms,že dovezou mezi 10.30-14.30.Řidič dojel v 11 a na mou otázku,proč nedojel v pátek,tak mi odpověděl,že mají nařízení končit v 17.A dotaz proč mi nezavolal,že nedojede,tak odpověď,že to nemá v popisu práce.Takže doporučuji,neobjednávat přes tuto společnost.

  • Reagovat
   Kurýr 12.7.2021 v 2:42

   Končit v 17:00 nebyla povinnost, ale pravomoc. Může ale nemusí. A ano také vám nemusí volat že už nepřijede. Chodí SMS a e-mail. Vy by jste obvolávala 30 lidí, že nedojedete? Bůh ví jestli 30 lidí, mě v 17:00 zbývalo 60 na doručení. A chodil jsem na 5 do práce. Nejsme placení za přesčasy.

  • Reagovat
   Marie 1.12.2020 v 19:39

   Ano. Přesně tohle dělají. To je k zbláznění. Člověk pak celej den trčí zbytečně doma a oni nakonec napíšou že balík nebylo možno doručit.

   • Reagovat
    Michaela 29.4.2021 v 9:15

    Mám negativní zkusenost. Balíček mi měl byt doručeny 27.4. Volal mi předem a řekla jsem ze nejsem doma jestli by to bylo možno za hodinu déle jelikož předpokládaný čas byl 14:00-17:00 a v tom časovým rozmezí to bylo, řidič neodpověděl a odepsal jen ze balíček nebyl doručen. Na e-mail mi bylo napsáno následující den bude doručen, nic nepřišlo. Je 29.4 a volala jsem na podporu a tam mi neochotně řekli ze je to uloženy na depu a ze to holt doručí až ten následující den. Už si od nich nic přepravovat nenechám, když nejsou schopni doručit v daný den, nebo jak napíšou a komunikace mizerná.

 3. Reagovat
  Aneta 23.11.2020 v 18:31
  1.5
  Rychlost doručení
  60
  Jednání se zákazníkem
  0

  Takové blbé kecy řidiče jsem doposud nezažila.

  KLADY: Žádné
  ZÁPORY: Velice arogantní přístup řidiče
  (6) (2)You have already voted this
 4. Reagovat
  Jana 26.11.2020 v 1:10

  Přišla jsem k řidiči, platila jsem kartou a terminál chtěl pin a řidič mi řekl: ,,Řekněte mi váš pin.” Prosím?! Pan řidič asi nechtěl, abych na terminál sahala a on ho pak musel vydezinfikovat. Jak si tohle může vůbec dovolit? Navíc řidič nepříjemný… Bohužel objednávam ze dvou e-shopů, kde mají jen GLS jako kurýrní službu. Zrovna tento řidič jezdí často a nikdy nebyl příjemný. Nespokojenost, kord potom, co chtěl můj pin.

  • Reagovat
   Kurýr 12.7.2021 v 2:38

   Ten terminál stojí 16000 také nemám rád když na něj někdo sahá, nepouštím ho z ruky.

 5. Reagovat
  Kristýna 1.12.2020 v 15:56

  Dopravce nezazvonil a poslal balík zpět a odesílateli napsal že příjemce zásilku odmítl. Když jsem volala na GLS tak mi operátor řekl že s tím nic neudělá a že to není jejich chyba. S GLS jsem neměla snad nikdy dobrou zkušenost, vždycky byl nějaký problém a nechápu, proč nedělají svojí práci a hned vše posílají zprávy ani nejsou k tomu domu aby zásilku předali. Neřeknu kdyby nikdo nebyl doma, ale ja na ten balík čekala celý den doma a nic.

  • Reagovat
   Kurýr 12.7.2021 v 2:47

   Jo a ten kurýr, je o vánocích na nohách od 4:00 jezdí od nevidím do nevidím, v 22:00 se vrátí z práce a je rád že se prospí aspoň těch pár hodin. Kdo je na tom hůř?

 6. Reagovat
  Marie 1.12.2020 v 19:37

  Nejhorší doručovací služba. Neumějí nic dovézt tak jak mají. Vždy mi pošlou miliony SMS zpráv o tom že můj balík nebylo možno doručit i přes to že mi kurýr volal že mi ho za chvíli doveze. Tahle čekám třeba i měsíc. Pak mi napíšou ať si to vyzvednu na poště. Tak na co teda platím za doručení domů? Tohle není normální. Příště si radši nic neobjednám pokud to bude ,,doručovat” GLS 😠 Za mě 0 *

 7. Reagovat
  Barbora 2.12.2020 v 15:48

  Nejhorší dopravce na doručení.
  Zaplatíte jsi doručení na adresu a místo toho ikdyž jste doma a čekáte příjde, že Vás nezastihly a dají Vám to na parcel shop kde bezpečně pěšky s miminkem téžko dojdete.
  A místo toho aby ochota něco udělat Vám dají radu tak tam někoho pošlete?
  Chápu vytížení, ale tohle by jsi neměl dovolovat nikdo.

  • Reagovat
   Kuryr 12.7.2021 v 2:48

   No jestli jste toho názoru a stěžujete si, tak jste to vytížení opravdu nepochopila.

 8. Reagovat
  Anna 3.12.2020 v 17:46

  GLS už nikdy, Člověk si platí za doručení domů!!!! Dojde mu SMS, že balíček doručí mezi 16 a 19 hodinou. Tak jste teda ještě doma jak ocas a 17:35 vám přijde SMS, že balíček uložili na jejich parcel shop? Já si ale zaplatila doručení domů, ne někde na parcelshop. A to že jsou přetížení? To mě prostě nezajímá….ikdyby měl balíček dojít o dva dny později, když se něco zaplatím tak to taky mám dostat!!! Na infolince mi na mou stížnost bylo jen několikrát opakováno že balíček bude na parcelshopu 5 dní. Jednání opravdu katastrofa. Zlatá Zásilkovnay kdy máte balíček za dva dny na místě a za třetinovou cenu!

  • Reagovat
   Kurýr 12.7.2021 v 2:57

   Ano, kurýr může v 17:00 ukončit rozvoz, není placený časově, taky proč ne, když musí být půl roku 12 hodin v práci, celý den nevidí rodinu, přátelé, nejedl a je zničený. Tak prostě vše hodil na parcel a jel domů. Kdyby tak neučinil, vezl by vám balík následující den, to by opět nestihl protože než by se k vám dostal a vše rozvezl tak by se nestihl vrátit na depo. takhle ještě jednou a vezl by se zpět odesílateli. U mě na trase nebylo možné se někam taky dostat. Co jsem měl dělat? Vedoucí je taky na depu o hodinu a půl dřív aby vše nachystal a tvrdne dokud nepřijede poslední kurýr z trasy, někdy i do 22:00 a to ve 21;00 odjíždí kamióny na třídící hub, kde se musí vyložit a nechat naložit a stihnout do 5:30 přijet zpět na depo aby mohla začít vykládka.

   • Reagovat
    Josef 13.7.2021 v 11:13

    Hezký den přeji! Pokud je tedy pravda, co zde popisujete, tak to znamená, že vaše služba přijímá více zakázek, než je schopna zpracovat. A to jen dvě možná řešení:

    1. buď zvýšit vaši přepravní kapacitu,
    2. nebo omezit počet vámi přijatých zakázek.

    Jinak bude, nejspíše oprávněně, velmi nespokojený jak kurýr, tak oba klienti služby (odesílatel i příjemce). Vaší firmě to značně pošramotí jméno… Dobré jméno se velmi těžko získává, ale velmi snadno ztrácí. Však to znáte, pokud je služba provedena tak, jak má, pochválí vás nejvýše 10 zákazníků, pokud tak provedena není, bude vás minimálně 10 zákazníků bude pomlouvat.

    Přiznám se, že v současné době máme doma na “černé” listině pár společností, pokud prodejce nabízí jen dopravce z této skupiny, raději použijeme jiný e-shop, pokud to není možné, vždy zvažujeme, jak moc to zboží chceme, a dost často nákup odložíme na později.

 9. Reagovat
  Markéta 4.12.2020 v 10:15

  Celkové hodnocení nula, naprostá liknavost dopravců aniž by informovali příjemce a to opakovaně!

 10. Reagovat
  Lenka 4.12.2020 v 11:59
  2.5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  0

  Dnes v 10.07 posla sms, že od 10 – 13 hodin mi bude doručen balík,s kontaktem na řidiče. V 10.10 telefon, že je řidič u baráku. Bohužel jsem v práci a tak jsem ho prosila, aby balík dal na zásilkovnu. Prý už tam byl a znovu tam nepojede a že jsem mu měla zavolat. Zasilkovna je od našeho domu celkem daleko, takže i kdybych volala, tak ty tři minuty by situaci nezachránily.. Do telefonu mi pán řekl, že balík mi doručí Teda z příští pátek.. Prý mi přišel email, ale jak na něj reagovat, když nemáte internet v mobilu? Je to tak těžké zaslat sms s předstihem? Balíky mi chodí celkem často a pokud nejsem k zastižení, vždycky volám. Jen musí být nějaký předstih…

  (2) (1)You have already voted this
 11. Reagovat
  Štěpanka 5.12.2020 v 5:41

  Myslím že všichni přede mnou popsali společnost dost výstižně…nedoručuji zásilky i přes to že sedíte doma a čekáte ….za mě nikdy více

 12. Reagovat
  Anna 5.12.2020 v 21:09
  2.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  90

  Pokud z nich chcete dostat balík musíte volat řidiči, doprošovat se ho, honit ho po trase, vyhrožovat, volat do e-shopu a stěžovat si. Pro mě jsou kurýrní služby poslední možností, když to jinak nejde.

  KLADY: 0
  (3) (1)You have already voted this
 13. Reagovat
  Anna 5.12.2020 v 21:14

  Tak jsem nedala ani jednu hvězdu a
  A při přidávání komentáře jich tam naskákalo no aspoň nějaká aktivita když doručování balíků Vás nebere

 14. Reagovat
  Viktorie 7.12.2020 v 15:13
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Nejhorší přepravní společnost. Ne mužů dostat svůj balík už týden. Každopádně mají problém buď s centrálou nebo s řidiče. Minulý týden měli moje telefonní číslo a tento “ztratili”. Jen dostávám dopisy “neúspěšně doručení”

  KLADY: Nic
  ZÁPORY: -Ne volají -Dopis, že řidič nemůže doručit balík dostáváte jen večer. Už nikdo nic s tím dělat nebude. Protože řidič na Depo. Centrála posila na zítra. A to se zopakuje každé doručení.
  (2) (1)You have already voted this
 15. Reagovat
  Barbora Loudova 7.12.2020 v 15:37

  Ma zkušenost nikdy nedoručili balík.
  Vše pokazili .Místo opětovného doručeni na adredu raději poslali odesílateli ?Jakože cožé?
  Kdyby na každého byla taková spolehlivost jako na služby GLS tak nikdo nic nemá.
  V teto nelehké situaci Covidove, by měli dopravci dbát na klientskou zonu a ne jen aby řidič hodil vše na parcelshop.
  Spolupravovat nedoporučuji.

 16. Reagovat
  Natálie 8.12.2020 v 15:35
  1.25
  Rychlost doručení
  40
  Jednání se zákazníkem
  10

  Napsali mi, že přivezou balík 11-13 h, byla jsem celý den doma, po 16 h mi napsali, že mě nezastihli doma. Asi jsou to kouzelníci protože, jak jsem se dívala na sledování zásilky, tak od mého domu k tomu ,,skladu” jim trvala cesta přes celé město jen pár vteřin. 🙃

  ZÁPORY: nespolehlivý
  (3) (1)You have already voted this
 17. Reagovat
  Pavla 15.12.2020 v 16:57
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Trochu jsem zkomplikovala dodání, ale řidič byl velmi milý a vstřícný. Číslo řidiče 36.

  KLADY: Trochu jsem zkomplikovala dodání, ale řidič byl velmi milý a vstřícný. Číslo řidiče 36.
  ZÁPORY: Žádný negativ
  (1) (6)You have already voted this
 18. Reagovat
  Václav 15.12.2020 v 22:13

  Absolutní katastrofa,žádná komunikace,zásilku se ani nepokusili doručit a vrátili ji odesílateli.
  Doporučil jsem firmě která mi zásilku posílala,aby si našla jiného přepravce.
  Pokud bude mít e-shop v nabídce přepravu GLS,objednám si raději jinde!

 19. Reagovat
  RADKA 16.12.2020 v 11:11
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Dopravce mi včas napsal informace ohledně doručení, v den doručování mi přesně napsal i (normální!!!) rozmezí času, kdy mi balíček poveze a tak bylo i splněno. Moc chválím i přes vytíženost řidičů přes svátky! Jelikož někteří dopravci se ani neobtěžují zavolat, že jsou před barákem a rozmezí času napíšou na celý den. Děkuji službě GLS :-)

  KLADY: Super komunikace se zákazníkem. 100% informovanost. Dodržení doby doručení.
  ZÁPORY: Žádné.
  (1) (2)You have already voted this
 20. Reagovat
  Alžběta 17.12.2020 v 16:19

  Dobrý den,

  objednala jsem si balík, který měla doručit Vaše firma až domů. Dnes ráno mi přišla SMS, s tím, že mám kontaktovat řidiče.(Dobry den,Vas balik 70655243 s dobirkou 1414.00 CZK dorucujeme dnes.Planovany cas:10:00-13:00.V pripade potreby kontaktujte kuryra +420774082046.Vase GLS). Řidiče jsem ihned kontaktovala a říkala jsem, zda je možné doručit balík před 13h, jeho odpověď byla ne není. Balík jsem musela nahánět po celém Třinci! Nevím zda Vám tohle přijde jako normální služba, za kterou jsem si nadstandardně zaplatila! Mě to teda moc nadstandard ne přijde, když musím projet ještě 30 Km abych konečně dostala svůj balík!

  • Reagovat
   Radek 27.2.2021 v 12:51

   Dobrý den, nic ve zlem. Napsal vám.13-15 vy voláte zda může před 13 hodinou? A když řekne ne tak se nastvete? Ten řidič má 120 adres. Co když by mu tak jako vy zavolalo 6 lidí? Ta trasa má nějaký smysl od nemusí vyjíždí. Chápu negativní komentáře k nedodání apod. Ale toto vaše mi přijde jako blbost. Nemůže prostě být před 13 hodinou na 10 místech najednou

 21. Reagovat
  Pavlína Večeřová 30.12.2020 v 13:49
  2.75
  Rychlost doručení
  80
  Jednání se zákazníkem
  30

  Dodali brzo, volali a kurýr působil normálně

  Ale! Lhali o váze mého balíku!

  KLADY: Informovali mě předem Napsali přesný čas kdy mi přijde balík Přišel za 2 dny od nákupu
  ZÁPORY: Lhali o váze balíku, do 20 kilo má být poštovné levnější, napsali mi že můj balík váží 160 kilogramů
  (0) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   Ondřej 17.3.2021 v 9:56

   Dvě hvězdičky za to, že se systém sekne v nule při vážení? Balíky nad 40KG přepravce nedoručuje, takže info ohledně 160kg je úsměvné a očividně chyba. Za to 1* při “Jednání se zákazníkem” to už je těžké se lidem zavděčit

 22. Reagovat
  Dagmar 30.12.2020 v 16:06

  Naprosto nespolehlivý dopravce,horší jak Česká pošta,zásadně nedoporučuji využívat jejich služeb.SMS oznámí dopoledne dvouhodinové rozmezí doručení zásilky a odpoledne další SMS,že je zásilka uložena v ParcelShopu na druhém konci města s tím,že si ji tam za draze zaplacenou dopravu mohu osobně vyzvednout.Neskutečné,neprofesionální jednání.

 23. Reagovat
  Václav 3.1.2021 v 18:13
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Balík odvezen rovnou na ParcelShop

  ZÁPORY: Balík odvezen rovnou na ParcelShop
  (1) (0)You have already voted this
 24. Reagovat
  Pavel 8.1.2021 v 7:05

  Nejsou schopni ani zavolat že se bude doručovat.
  Ve finále se ani neobtěžují k doručovací adrese dojet, rovnou na internet do sledování zásilek napíšou “nezastižen na adrese”.
  Nejhorší dopravka kterou jsem kdy zažil. Nemá cenu platit doručení domů když se ani neobtěžují na adresu dojet!

 25. Reagovat
  Hana 8.1.2021 v 13:20

  Snad nejhorší přepravní služba, která snad už konkuruje jen Česká pošta.

 26. Reagovat
  Jana K. 8.1.2021 v 13:24

  nejhorší přepravní společnost, tupí a arogantní řidiči.

 27. Reagovat
  Alois Vašků 13.1.2021 v 4:32
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Přijde mi, že sem recenze píší hlavně lidé kteří mají se službou nepříjemnou zkušenost. Proto bych sem chci také přispět.
  Moje zkušenost byla upravdu skvělá. Balíček byl doručen hned druhý den poté co byla zásilka připravena. Chvíli před dodání mi zavolal kurýr, že už se blíží. Dodávka proběhla bez problémů – řidič byl slušný a když jsem si v něčem nebyl jistý ochotně poradil.
  Věřím, že pokud nebudete mít vážně smůlu, můžete se na GLS spolehnout.

  KLADY: rychlost doručení, příjemný přístup, dobrá komunikace
  (1) (2)You have already voted this
 28. Reagovat
  Richard K. 13.1.2021 v 20:50
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Se společností GLS jsem nadmíru spokojený. Do doby, kdy jsem narazil na jeden e-shop, který mi nabídl vedle České pošty jako přepravce právě jen GLS, jsem se spokojil se službami PPL, na které taktéž nedám dopustit. Stačil mi však průběh doručení prvního balíčku přes GLS a nemůžu si tuto společnost vynachválit, od té doby ji volím opakovaně i na jiných e-shopech, které to umožňují. :)

  Trasování zásilky je přehledné, doručení do druhého dne od převzetí bylo doposud pokaždé dodrženo, je udržován opravdu vysoký standard. Řidič je vskutku příjemný, před příjezdem vždycky zavolal a u domu byl během chvilky či už během hovoru. Balíčky mi vždycky došly neporušené.

  Zkrátka naprostá spokojenost, vyhovuje mi, že je mi znám časový rámec, kdy mám zásilku očekávat, a na den doručení jsem se taktéž mohl pokaždé spolehnout. Bohužel, jak to tak bývá, častěji se ozývají ti nespokojení – proto mi přišlo fér uvést zde i kladnou recenzi. Kdybych s GLS zkušenost neměl, zdejší příspěvky by mě téměř jistě odradily, což je velká škoda.

  KLADY: rychlé dodání, vstřícné jednání, dlouhodobá spokojenost
  (1) (1)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 1.2.2021 v 13:41

   Dobrý den Richarde,

   velmi Vám děkujeme za kladné hodnocení a opravdu velmi si jej vážíme.

 29. Reagovat
  Lenka 14.1.2021 v 14:12

  Nezavolaji, prisla jen SMS nezastižen, pritom jste celý den doma.. Řidič navic ještě lže, zaplatite dopravu a on Vám to doveze do ParcelShopu, pritom jste celý den doma. Ještě jste navíc bez auta a on, že si mam rict sousedovi? Neskutečný jednani..

 30. Reagovat
  Natálie 14.1.2021 v 14:59

  Celý den jsem doma a v 7:10 ráno mi přijde email, SMS nic, že jsem nebyla k zastižení, takže to dali na parcelshop. Nejbližší parcelshop mám kolem 20 km. Rozhodně nedoporučuji.

 31. Reagovat
  L.N 15.1.2021 v 22:10

  Katastrofální!!!Sms i doručení balíčku od 13:30-17:00.Ridic byl tak drzý, že projel pod barákem,ale už se nenamáhal zavolat.Po 19:00 hod.prisla sms, že balik nebude doručen.Omluva, až v emailu a že si máme sami zajistit,kdy balik opět dovezou!!! Takový přepravce je ostuda a za mě již nikdy!

 32. Reagovat
  Nika 19.1.2021 v 11:52

  Totální katastrofa

 33. Reagovat
  Denisa Roučková 21.1.2021 v 14:34

  GLS služby už nikdy nebudu používat. Změnila jsem si adresu kam balíček mají doručit, druhy den přišla sms ze balíček doručí od 8 do 17:00 hodin.. v 9 hodin telefon a bylo mi oznámeno že kurýr je na místě , slušně jsem mu řekla ze ještě nejsem na adrese ze tam budu za 5 minut ze mi akorát přišla zpráva ze balíček bude doručen od 9:00-17:00 ze se mi neozvali včas předem, když jsem mu řekla tohle nemyslíte vážně 5 minut tady rozhodne čekat nebudu, kde jste jako?! Slušně jsem mu řekla ať je tak hodný se jde se podivat zda u nás v praci někdo je ze to tam muže nechat když není ochotný počkat. Na to mi opět řekl ze v žádným případě nebude vycházet z auta ze na to není placenej. Nakonec mi to přivezl před barák ( 1minuta cesta autem od práce ). Auto neoznačené jen mala bílá dodávka. Vylezl kluk s otázkou budete platit hotove nebo kartou? Já ze hotově ( balíček stal 678,- ). Dala jsem mu tisícovku a on mi odcekl ze budu platit kartou ze nemá zpatky ( nařídil mi jak já budu platit ) kartou jsem neplatila!. Vrátil mi peníze, balíček mi hodil ani mi nerekl nashledanou. Nezlobte se na mě , ale jak tyhle lidi můžete zaměstnávat, když nejsou ochotný dělat tuhle praci, co tady čtu tak nejsem první a ani poslední s takovou zkušenostní. Když to ty lidi nebaví tak ať to nedělají a sedí radši doma na prdeli!!! Strašný , GLS službě se budu vyhýbat velkým obloukem.

 34. Reagovat
  Adéla 25.1.2021 v 8:46
  2.5
  Rychlost doručení
  90
  Jednání se zákazníkem
  10

  Dobrý den,
  při první objednávce, se kurýr ani neobtěžoval zavolat, a nechal balík ve sněhu před brankou, kdybych nešla pro letáky, tak ani nevím, že už balík přivezli, nehledě na to, že balík si mohl kdokoli odnést, jelikož byl před tou brankou :)
  při ruhé objednávce kurýr hodil s obejdnávkou o zem za branku, zazvonil a ihned odjel :)

  KLADY: rychlé doručení
  ZÁPORY: házení se zásilkou o zem
  (2) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 1.2.2021 v 13:49

   Dobrý den Adélo,

   doručování, které popisujete, je zcela nepřípustné. Prosíme Vás o zaslání přepravního čísla balíku na náš e-mail: info@gls-czech.com , obratem prověříme, o jakého kurýra se jedná a zahájit tak opatření, aby se to neopakovalo. Děkujeme.

 35. Reagovat
  ANONYM 25.1.2021 v 12:30
  1
  Rychlost doručení
  30
  Jednání se zákazníkem
  10

  Veliká nespokojenost.
  Jedná se o GLS službu ve Veselí n./Luž.

  Bohužel objednávám z e-shopu, kde jediné doručení je přes GLS, takže s tím nic neudělám.

  KLADY: Nic
  ZÁPORY: •Řidič sprostý už do telefonu, absolutně nereprezentativní jednání ve stylu: “Dobrej, vezu balík, bude to dneska za prachy jo.”. •Nikdy mě nikdo nekontaktoval, že mi balík vezou. •POKAŽDÉ když mi vezou balík, tak řidič vystoupí z auta, zazvoní a položí balík před dveře a odejde a ani nepočká zda mu někdo otevře, aby balík převzal. Bydlíme ve městě v rušné ulici a takhle nám tam už několikrát nechal balíky, některé byly třeba za 4000,- !!!
  (4) (0)You have already voted this
 36. Reagovat
  Eva 27.1.2021 v 8:45

  Nedostala jsem e-mail ani SMS o doručení. Přišla mi zpráva ve stylu: vezu vám balík, zavolejte mi. Jako kdo, nebo co? Zavolala jsem a řidič mi řekl, že je před barákem. Oznámila jsem mu, že jsem v práci a žádná zpráva o doručení mi nepřišla, on mi řekl, že to není jeho problém. Následně mi volala paní, jestli opravdu chci své zboží, když jsem ho odmítla převzít. Vysvětlila jsem, co se stalo. Odpoledne jsem volala na GLS a paní mi řekla, že takové SMS neposílají a dokonce mi balík zapřela. Prý na takovou adresu tam balík nemají. Řekla, ať si zavolám za chvíli a co myslíte, nikdo to nebral. Po 20 minutách jsem to vzdala. A to nebyla jediná špatná zkušenost. Dnes mi SMS přišla, ale řidiči se na uvedené číslo nelze dovolat, tak čekám, co zase bude. Jsem znechucená.

  • Reagovat
   Monika 8.2.2021 v 16:23
   3
   Rychlost doručení
   100
   Jednání se zákazníkem
   20

   Já se teď GLS snažím co nejvíce vyhnout. Avšak ne vždy to je možné. Již nějakou dobu k nám jezdí velice neochotný řidič a je mi velice nepříjemné s ním komunikovat. Už několikrát se stalo, že mne do telefonu přemlouval,aby mohl balík nechat v Parcelshopu. Vždy je k tomu nějaký důvod…po těch všech zkušenostech je evidentní, že k nám nechce zajíždět. Bydlíme asi kilometr od města, osamocený dům, avšak vede k nám normální silnice. Žádný jiný přepravce problém nemá. Nejsem stěžovací typ, ale dnes už mě to opravdu naštvalo. Opět telefonát, že by to chtěl nechat v Parcelshopu, protože sníh. Slušně jsem ho požádala, jestli by to k nám alespoň nezkusil, že silnice je normálně sjízdná. Chvíli jsem pak poslouchala, jak mi něco naštvaně vysvětluje (je to Slovák a ve spojení se špatným zvukem v telefonu mu často nerozumím). Nakonec přijel, ale vůbec semnou nekomunikoval. Pozdravila jsem ho, poděkovala za balík a rozloučila se a on nepromluvil ani slovo….když opomenu to, že dovoz domů je mnou placená služba a mám nárok na to, aby mi balík dovezl, velice mě mrzí, že se ani nesnaží pochopit, že je pro mě Parcelshop velký problém. Nemám řidičák a doma malé miminko. Bydlíme na prudkém kopci a dostat se s kočárkem do města je nemyslitelné. Přítel jezdí z práce pozdě odpoledne a otevírací dobu parcelshopu by nestihl. Tedy nemám jak se pro balík do města dostat. Dovoz je jediná možnost. Snažím se mu to vysvětlit pokaždé, ale stejně je vždy naštvaný. Tedy pokud je možnost, raději volím jiné přepravce, kteří s dovozem nemají problém.

   (3) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 1.2.2021 v 13:48

   Dobrý den Evo,

   Vámi popsaná situace je velmi zvláštní, protože dle adresy nedokážeme balík vyhledat. Prosíme Vás, pošlete nám přepravní číslo na náš e-mail: info@gls-czech.com , abychom prověřili, kdy jsme doručovali, který kurýr a proč Vám nepřišly avizace. Děkujeme

   • Reagovat
    Hana 4.2.2021 v 10:48
    5
    Rychlost doručení
    100
    Jednání se zákazníkem
    100

    Veliká spokojenost.
    Míle chování. Rychlé doručení v předem daném termínu. Kurýr mi zavolal 10 minut před doručením balíku. Vše proběhlo v pořádku.

    KLADY: Rychlost doručení Chovaní
    ZÁPORY: Nic
    (0) (0)You have already voted this
 37. Reagovat
  GLS 1.2.2021 v 13:39

  Dobrý den,

  doručování, které popisujete, je pro nás nepřípustné. Prosíme Vás proto, pošlete nám přepravní číslo balíku na náš e-mail: info@gls-czech.com Obratem prověříme, o jakého kurýra se jedná a podnikneme další kroky, aby se toto již neopakovalo. Děkujeme.

 38. Reagovat
  Pavla 10.2.2021 v 13:32

  Včera mi přišla SMS, že mezi 9.30 – 12.30 mi kurýr přiveze Zásilku. Čekám na telefon, že je před domem, ale místo toho přišla zpráva, že jsem nebyla k zastižení. Volám na telefonní číslo toho kurýra, protože to byla naprostá lež. Pán byl naprosto arogantní a drzý, že na to nemá čas.
  Myslím, že firma, pro kterou pracují zaměstnanci s takovým jednáním, moc dobrou reklamu nemá. Jsem z Liberce a služby GLS už radši nikdy nepoužiju.

  • Reagovat
   GLS 11.2.2021 v 9:55

   Dobrý den Pavlo, mrzí nás Vaše zkušenost s GLS, prosíme Vás, kontaktujte nás na e-mail: info@gls-czech.com s přepravním číslem balíku, obratem prověříme, o kterého kurýra se jedná a zajistíme, aby se situace neopakovala. Děkujeme.

 39. Reagovat
  Honza 11.2.2021 v 7:37

  Myslel jsem , ze už horší dopravce než…. není, ale GLS ukázalo, že je a ještě ho s přehledem přeskočil. Nebudu zde psát svůj dlouhý příběh, ale z jejich strany chyba, chybu přiznali, ale náprava žádná i když jsem jim dal několik návrhů. S tímto dopravcem už NIKDY. To raději poštovní holub.

 40. Reagovat
  Laura 11.2.2021 v 10:46
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Naprostá neochota cokoliv řešit nebo prověřit, co se se zásilkou stalo, arogantní a strojový přístup.

  (0) (0)You have already voted this
 41. Reagovat
  Martin 15.2.2021 v 13:41

  Divím se že jsem to s GLS znova zkusil. Objednal jsem si akrylové barvy, ale kvůli tomu že vůbec netopíte v autě tak zamrzly a vyschly. Tohle se mi u žádné jiné služby nestalo. Rozhodně nedoporučuji

  • Reagovat
   GLS 25.2.2021 v 16:09

   Dobrý den Martine, dle našich Všeobecných obchodních podmínek negarantujeme stálou teplotu v našich autech, ani v kontejnerech. Zboží, které je tedy citlivé na teplotu, je zcela vyloučeno z přepravy. S tímto faktem je odesílatel vždy srozuměn, takže nás udivuje, že takové zboží poslal přes GLS.. Obecně barvy jsou vyloučeny z přepravy. Prosíme Vás proto o zaslání informace na náš e-mail info@gls-czech.com , jaké bylo číslo balíku, vyřídíme celou situaci s odesílatelem. Děkujeme

 42. Reagovat
  Daria 16.2.2021 v 12:25
  2.5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  0

  Bylo by moc fain, kdyby GLS si poridilo normalni system informovani zakazniku na priblizny cas dodani zasilky. To bych vasim kuryrem moc ulevilo, vznikalo by min stresovych situaci a oni by min na zakazniky rvali. Dnes bez predchozi sms a mailu kuryr se snazil vyzvednut u me zasilku, volal hned od baraku, a odmitl pockat 2 min, az zalepim zasilku paskou. Zacal rvat a rekl ze on SMSky neposila a cekat nemusi.

  (1) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 25.2.2021 v 16:06

   Dobrý den Dario, velmi se za chování kurýra omlouváme. Velmi intenzivně pracujeme na tom, aby byli všechny balíky avizovány příjemcům a své balíky tak očekávali. Tyto případy by se tak již neměly opakovat.

 43. Reagovat
  Vendula 17.2.2021 v 10:11
  2.75
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  10

  Za mě GLS už třikrát špatná zkušenost! Když je možnost jiného dopravce GLS bych nikdy nevybrala.
  Jeden den došel email, že zítra doručí balík, jednalo se o koberec. Chtěla jsem nastavit termín doručení, ať je doma manžel. Mám doma miminko a bydlíme ve čtvrtém patře bez výtahu. Balíček nešel vyhledat. Další den napsali v osm hodin, že ho mezi 8.15-10.30 doručí. Vedla jsem staršího syna do školy, tak jsem musela spěchat domů kdyby dojeli. Manžel už si to nemohl zařídit v práci.. potom chlap zavolal, vůbec nešel v telefonu slyšet a začal vysvětlovat kde je, ať si dojdu. Řekla jsem mu, že je to koberec a mám doma miminko.. tak s odporem odvětil, že teda dojede. Došla jsem dolů, od telefonánu to bylo 5 minut a chlápek tam nechal balík za 4 tisíce a odchází. Uviděl mě, tak se vrátil a začal nadávat, že nemůže na každýho čekat a že si teda nemám objednávat balíky. Strašný! Už nikdy, raději i jinýho prodejce. U PPL jsou vždycky všichni milí. Taky nebyl jediný slušný řidič..
  Abych jenom nehatila, tak balíček byl nepoškozený a dorazil brzo. Až na to, že ho chlápek dal do kaluže. Asi naschvál..

  KLADY: Abych jenom nehatila, tak balíček byl nepoškozený a dorazil brzo. Až na to, že ho chlápek dal do kaluže. Asi naschvál..
  (1) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 25.2.2021 v 16:04

   Dobrý den paní Vendulo, mrzí nás, že opakovaně máte špatnou zkušenost s GLS a rádi bychom znali jméno kurýra, který k Vám jezdí. Proto Vás prosíme o zaslání e-mailu na adresu: info@gls-czech.com s číslem balíku, zjistíme si sami a sjednáme nápravu. Děkujeme.

 44. Reagovat
  Honza 17.2.2021 v 11:47
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Nechápu,že je tato firma ještě na trhu…..Neochota,arogance nedoručování v jimi udaných dnech,hodinách….Souhrně: všechno špatně.

  KLADY: Žádný
  ZÁPORY: Nedodržení dohodnutého,arogance.Nechápu,že jsou ještě na trhu...
  (0) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 25.2.2021 v 16:02

   Dobrý den Honzo, rádi bychom prověřili Váš případ, prosíme, kontaktujte nás na adrese info@gls-czech.com s přepravním číslem balíku. Děkujeme

 45. Reagovat
  Petr 18.2.2021 v 15:09

  Nevím jaké řidiče zaměstnavatele včera měl dojít balík řidič zavolal že nedojde špatná Cesta cesta byla upravená a průjezdná a bydlíme hned u cesty tak výmluva a ještě když jsme řekly že společnost PPL sem jede bez prodlemu a řídí paní tak arogantně řekl ať nám to dovezou oni záleží který řidič asi má služeb

  • Reagovat
   GLS 25.2.2021 v 16:00

   Dobrý den Petře, prosíme Vás o kontakt na náš e-mail info@gls-czech.com s přepravním číslem balíku, prověříme, co byl na adrese za problém a zajistíme nápravu. Děkujeme.

 46. Reagovat
  Radka 18.2.2021 v 17:52
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Opět, záleží od rajonu a od kurýra. Tady u nás je kurýr naprosto top, jezdí tady už několik let, pamatuje si lidi, vždycky volá, je s ním perfektní domluva. Celkově když to vezmu co s nima řeším potom jako za naši firmu, tak po česku zase tak reklamace nemáme, celkem bych řekla že fungujou dobře, perfektně funguje i služba Slovesnko do 24 hod. Jo občas se něco poškodí, ale jejich ZS i reklamační funguje perfektně, snaží se to řešit asap. To samý obchodní oddělení, když mám problém komunikují, pořeší atd.

  (0) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 25.2.2021 v 15:59

   Dobrý den Radko, velmi Vám děkujeme za kladné hodnocení, velmi si jej vážíme. Jsme potěšeni, že jste s GLS spokojena.

 47. Reagovat
  Michaela 18.2.2021 v 20:47

  Dnes jsme celý den čekali na vyzvednutí balíku. V podstatě mohu napsat to samé co většina zde. Nikdo se ani neobtěžoval zavolat nebo napsat. Kdybych nezadala trasování tak se ani nedozvím, že jsme byly údajně nezastiženi :-( To je mazec…..V době kdy jsem mohla jít ven s dětmi jsem seděla na zadku a čekala na kurýra, který ani nepřijel. A podotýkám že jsem asi 3x volala na číslo dopravce a nikdo mi to nezvedal. Moc vám děkuji.

  • Reagovat
   GLS 25.2.2021 v 15:58

   Dobrý den Michaelo, prosíme Vás o kontaktování na náš e-mail info@gls-czech.com s přepravním číslem balíku. Rádi prověříme a obratem Vás budeme informovat. Zajímá nás, proč nebylo vyzvednutí včas. Děkujeme

 48. Reagovat
  paul 25.2.2021 v 15:01
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  arogantní jednání řidiče volal zě jsem si objednal balík tak jsem nevěděl o co jde, a když jsem se zeptal od koho je balík tak mi arogantně řekl že musim vědet co jsem si objednal bavil se se mnou jako normalní křupan

  KLADY: žádné pokaždé nějaké problémy
  ZÁPORY: ochota a jednání s lidmi kdybych mohl tak nedám ani pul hvězdu
  (2) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 10.3.2021 v 12:38

   Dobrý den Paule, rádi bychom toto chování kurýra prověřili s jeho nadřízeným, takové chování je naprosto nepřijatelné. Prosíme tedy o zaslání přepravního čísla balíku na e-mail info@gls-czech.com Děkujeme.

 49. Reagovat
  Jaroslava 25.2.2021 v 17:23
  2.5
  Rychlost doručení
  90
  Jednání se zákazníkem
  10

  Arogantní neochotný řidič, který ani nedal vědět že přijede.

  KLADY: Rychlé doručení
  (1) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 10.3.2021 v 12:36

   Dobrý den Jaroslavo, zpětná vazba je pro nás důležitá, pošlete nám, prosím, přepravní číslo balíku na e-mail: info@gls-czech.com, prověříme, proč Vám nepřišly avizace a chování kurýra. Děkujeme.

 50. Reagovat
  Andrea 27.2.2021 v 10:36

  6.2. sms ze přepravce převzal balík a bude ho následující dny doručovat. Dnes 27.2. a pořád nic.

  • Reagovat
   GLS 10.3.2021 v 12:35

   Dobrý den Andreo, pokud byl balík předán dne 6.2. do přepravy, není možné, že ještě nebyl doručován do tohoto data. Prosíme Vás, abyste nám poslala přepravní číslo balíku na adresu info@gls-czech.com, obratem prověříme. Děkujeme.

 51. Reagovat
  Zuzana 3.3.2021 v 13:01
  2
  Rychlost doručení
  80
  Jednání se zákazníkem
  0

  Poměrně pozdní informace o orientační době dodání, 30 min. předem. Odměřený řidič, který nedodal balík ke dveřím, nýbrž cca 100 m od domu. U 60 kg zásilky to je dost závažné… Příště volím radši jiného dopravce.

  KLADY: rychlost doručení
  ZÁPORY: nedoručení zásilky přímo na adresu
  (1) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   Veronika 7.4.2021 v 13:00

   Dobrý den, mohu psát jenom kladní hodnoceni, balík dovezen včas, pani nebo slečna velice ochotná, milá, vstřícná děkuji za vaše služby

  • Reagovat
   GLS 10.3.2021 v 12:24

   Dobrý den Zuzano, GLS vozí balíky pouze do 40 kg, takže se mohlo jednat o jiného přepravce nebo váha balíku je jiná. Pošlete nám, prosím, číslo balíku na e-mail: info@gls-czech.com, obratem prověříme celou situaci. Děkujeme.

 52. Reagovat
  Mo 8.3.2021 v 23:32
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Naprostá spokojenost s kurýrem Dominik Purchart-ochotné jednání, milá komunikace. Moc děkuji a doporučuji

  KLADY: Ochota
  (0) (1)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 10.3.2021 v 12:33

   Dobrý den, velmi děkujeme za kladné hodnocení, velmi si jej vážíme…

 53. Reagovat
  Klára 11.3.2021 v 12:08

  Takže dnes 11.3 my psali že balík dovezou mezi 9-12 do 12 nikdo nepřijel tak jsem tam zavolala kde jsou a pan řidič arogantně řekl že tam byl v půl osmé a že se nám nedovolal přitom nám nikdo nevolal… takže nám to prý doveze v pondělí hrůza tohle…

 54. Reagovat
  Kateřina 12.3.2021 v 12:11

  Dnes mi ráno přišla sms, že mi balík budou doručovat mezi 13-16 hodinou. V 11 dopravce volal ale kdyz jsem to vzala vzápětí zavěsil. Přijela jsem domů a přítel mi řekl že se dopravce dobyval do baráku, a ještě měl problém s tim ze to přebíral chlap a ne ten kdo byl napsan na doručovaci adrese. Když jsem mu zpětně volala jak mohl dát balík někomu cizímu a mě zavěsit telefon, řekl mi at si to doma laskavě dáme do pořádku a že on chybu neudělal. A v jakém přišel balík stavu ani nemluvim. Od této společnosti už si balík nikdy nenechám doručit.

 55. Reagovat
  Andrea 14.3.2021 v 9:32

  Poničená krabice při dodání (otevřená, možná se někdo chtěl podívat co je uvnitř), jelikož jsem nemohla hned zkontrolovat úplnost před řidičem – zapomnělo se díky dlouhé době dodání co všechno v objednávce mělo být, nebyla jsem informována dopředu, abych se připravila. Nicméně v balíku chyběla 1 položka a věci v krabici špinavé. Bylo by fajn dávat si na tohle pozor. Bohužel s GLS jsem nespokojená pokaždé.

 56. Reagovat
  Lenka 15.3.2021 v 11:03

  Naposled jsem si něco nechala poslat přes GLS , nejsou schopni doručit balíček! Už po druhé se mi stalo že se na to vykašlali nenapsali, nezavolali, ani nenechali na výdejním místě i když sem na balíček čekala doma a poslali to zpět. Nespolehlivá firma, měli by si zaměstnance hlídat jak pracují!!!

 57. Reagovat
  Lenka 15.3.2021 v 12:46
  0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  Příšerný dopravce tohle! Nepříjemní kurýři, neochotní – no prostě hrůza!
  Vůbec se nedá srovnávat například s PPL. Už nikdy u GLS neobjednam. To si raději dam práci a najdu si produkt jinde, kde bude jiný dopravce. Cokoliv, jen ne GLS.

  KLADY: Žádné
  ZÁPORY: Spoustu, byla bych tu ještě zítra, když bych to měla všechno vypsat. Jsem maximálně nespokojena!
  (0) (0)You have already voted this
 58. Reagovat
  Jana 16.3.2021 v 11:50
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Domluva s kurýrem opravdu skvělá, kam se hrabe PPL. Žádný problém neshledán.

  (0) (1)You have already voted this
 59. Reagovat
  Lenka 21.3.2021 v 21:46
  2
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  80

  9.3. – Oznámení (email, SMS) o uložení balíku v mnou u prodejce objednaném ParcelShopu v Jungmannově ulici v Praze
  11.3. – Jdu si pro balík a nudící se obsluha mi oznámí, že tam už GLS ParcelShop neprovozuje a že si všechny balíky odvezli. Jdu domů.
  12.3. – Dopoledne – Píšu rozhořčený eamil na GLS, jak si tohle můžou dovolit, aniž by dali vědět lidem, kterým dva dny předtím oznámili, že mají v provozovně uložený balík a to pouze 5 dnů. V odpovědi se dozvím, že tam skutečně GLS ParceShop neprovozuje a že mi doručí balík na jinou provozovnu, kterou si vyberu. Takže odpovídám, že jsme si vybrala provozovnu v Kořenského ulici v Praze na Smíchově. Následuje ujištění, že balík tam v pondělí 15.3. bude.
  12.3. – Odpoledne – Obdržím email, že můj balík byl uložen v provozovně v Čelákovicích a že si ho musím do 5 dnů vyzvednout. Více než rozhořčeně volám operátorovi GLS a žádám vysvětlení (Fakt nepojedu do Čelákovic!!!). Slečna mi řekne, že to spletl kurýr a že se s ním domluví, aby balík převezl na Smíchov. Poté mě ujistí, že v pondělí 15.3. bude můj balík v provozovně v Praze na Smíchově.
  15.3. – Dopoledne – Obdržím SMS, že můj balík je uložený v provozovně v Jungmannově ulici (to je ta zrušená) a že si ho mám jít vyzvednout. Předpokládám, že je to nějaký drobný omyl a balík bude na Smíchově, takže
  15.3. – Odpoledne – Jdu si pro balík do provozovny do Kořenského ulice na Smíchově a od obsluhy se dozvím, že tam žádný takový balík není ani nebyl. Volám, nikoliv už rozhořčeně, ale neskutečně n****** do GLS a od slečny se dozvídám, že můj balík stále čeká k vyzvednutí v původní provozovně. Na můj dotaz, zda v té zrušené, se dozvím, že nikoliv, že v Čelákovicích! Takže poté, co celou tu anabázi znovu od začátku zopakuji, slečna mě ujistí, že se domluví s kurýrem a můj balík bude zítra na Smíchově. Jdu domů
  16.3. – Přichází email, že moje zásilka je v Kořenského ulice na Smíchově.
  18. 3. – Vzhledem k tomu, že 17. 3. jsem neměla možnost odejít z bytu (mám poměrně náročnou práci ve formě home office), tak toto je konečně den, kdy 14 dní po zaplacení se dostávám k mému objednanému zboží v Kořenského ulice na Smíchově.

  KLADY: Možná fakt, že zásilku nakonec po 14 dnech cestování mám a neporušenou. A velmi korektní jednání operátorů, kteří vlastně za nic nemůžou.
  ZÁPORY: Radši nepsat.
  (0) (0)You have already voted this
 60. Reagovat
  Lucka 23.3.2021 v 12:03
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Balík mi dovezlo už hodně kurýrů z GLS a nemůžu si stěžovat. Každý ráno zavolal/poslal SMS, kdy bude balík doručený. I když třeba někdy nestihnu zvednout telefon a zavolám o pár minut později, je to naprosto bez problémů, nezlobí se a poděkují za zavolání. Při předání vždy hezky pozdraví a jsou velmi milí. Za mě teda spokojenost obrovská!

  (0) (0)You have already voted this
 61. Reagovat
  Monika 23.3.2021 v 13:57

  Žádná sms nebo e-mail o doručování zásilky.
  Řidič neochotný až hrubý.

 62. Reagovat
  Michal 26.3.2021 v 10:43
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Super doručovací společnost, za mě jedna z nejlepších, které lze snadno využít v ČR.

  KLADY: Vždy vstřícný přístup při komunikaci s řidičem. Rychle dodání. Možnost převzetí zásilky jinou osobou
  ZÁPORY: Nemůžu na žádný přijít
  (0) (0)You have already voted this
 63. Reagovat
  Petra 27.3.2021 v 20:57
  1.5
  Rychlost doručení
  50
  Jednání se zákazníkem
  10

  Vulgární jednání kurýra, znehodnocený obsah balíku po přepravě a neochota přepravce GLS převzít odpovědnost při reklamaci. Služby přepravce využity poprvé a naposledy.

  KLADY: Žádné.
  (0) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 9.4.2021 v 16:35

   Dobrý den Petro, velmi nás mrzí Vaše zkušenost s GLS. Prosíme Vás o zaslání přepravního čísla balíku, abychom mohli obratem prověřit. E-mailová adresa je info@gls-czech.com
   Děkujeme.

 64. Reagovat
  Ivana 28.3.2021 v 9:48
  2
  Rychlost doručení
  80
  Jednání se zákazníkem
  0

  Obecně proti společnosti nic nemám, chyba byla na straně řidiče – vůbec se nesnažil balík doručit

  KLADY: Standardní komunikace firmy o zaslání a doručení balíku
  ZÁPORY: Řidič se neobtěžoval mě vůbec kontaktovat přesto, že jsem v uvedeném čase čekala doma u telefonu, rovnou odvezl balík do ParcelShopu
  (0) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 9.4.2021 v 16:34

   Dobrý den Ivano, za jednání kurýra se velmi omlouváme, pokud nám zašlete na e-mail info@gls-czech.com číslo balíku, zpětně s kurýrem sjednáme nápravu, aby se situace již neopakovala. Děkujeme

 65. Reagovat
  Lukáš 31.3.2021 v 11:23
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Využíváme GLS a za ty leta max jednotky zpoždění zásilek, ztráty minimální.

  KLADY: Jediný dlouhodobě opravdu spolehlivý přepravce
  ZÁPORY: Zpoždění a to zcela výjimečně v řádu max 1-2 dnů, což se nedá o jiných např. DPD vůbec říct.
  (0) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 9.4.2021 v 16:32

   Dobrý den Lukáši, velmi Vám děkujeme za toto kladné hodnocení, vážíme si toho.

 66. Reagovat
  Veronika 1.4.2021 v 11:15

  Koukám, že se na vaše kurýry opravdu nedá spolehnout! Škoda, že jsem si ty recenze nepřečetla dřív, telefonické domluvě s kurýrem, že balík zadá na náhradní doručení druhý den, bych ani za mák nevěřila. Mockrát mu děkuji, že jsem si brala volno úplně zbytečně a mám díky němu zkažené – už tak zkažené – Velikonoce. A omlouvám se paní na zákaznické lince, byla jsem nepříjemná, ale její laxní přístup mi moc nepomáhal.

  • Reagovat
   GLS 9.4.2021 v 16:31

   Dobrý den Veroniko, mrzí nás, že jste nedostala svůj balík včas, vynasnažíme se tuto chybu neopakovat.

 67. Reagovat
  Lucie 6.4.2021 v 12:24
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Musím říct, že teď objednávám velmi často. Od doby, kdy objednávám na Brno 2 (Bratislavskou), tak jsem s GLS velice spokojená, tuto trasu jezdí jeden moc příjemný a spolehlivý dopravce. Vždy když objednávám v nějakém obchodě, tak doufám, že pro obchod rozváží GLS, protože mám zatím s tímto dopravcem velice dobré zkušenosti. Takže určitě doporučuji.

  KLADY: dobrá domluva s dopravcem, dobrý přístup, dopravce se snaží pokaždé vyhovět.
  (0) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 9.4.2021 v 16:29

   Dobrý den Lucie, děkujeme Vám, velmi si Vašeho hodnocení vážíme.

 68. Reagovat
  A. 7.4.2021 v 13:12

  Pomaly strácam nádej, že existuje kompetentná kuriérska služba. Prvýkrát zásielku nebolo možné doručiť, pretože boli potrebné “upresňujúce informácie” – po telefonáte som zistila, že to znamená iba toľko, že kuriér nie je schopný zavolať na slovenské číslo, čo je zaujímavé, pretože pri predchádzajúcich dvoch doručeniach s tým žiaden problém nebol. Teraz čakám na druhý pokus o doručenie a nemôžem sa pohnúť z bytu, nakoľko absurdnú dobu doručenia od 8:00 do 17:00 sa kuriér ani len nenamáha upresniť ďalšou smskou. Hrôza, človek si už radšej všetko pošle do zásielkovne a peši si po to sám zájde, pretože i to je rýchlejšie než využiť akéhokoľvek kuriéra.

  • Reagovat
   GLS 9.4.2021 v 16:28

   Dobrý den, při doručování není nutné čekat na kurýra, v ČR máme několik stovek našich výdejen, pokud tento způsob preferujete. V den doručování rovněž upřesňujeme časové okno pro doručení, čas 8-17Hod je vždy v komunikaci den předem a vždy v den doručení upřesňujeme. Pokud se Vám stalo, že jste neobdržela upřesňující e-mail, prosíme Vás o zaslání detailů na adresu info@gls-czech.com , individuálně prověříme. Děkujeme

 69. Reagovat
  Jiří 8.4.2021 v 12:15

  Již po několikáté se mi (u zásilky ze zahraničí) stalo, že GLS zaevidoval do přepravy pouze moje křestní jméno jako adresáta, načež zásilku nedoručil z důvodu chybějících adresních údajů. Musel jsem pak psát na podporu, kompletní jméno+příjmení jim doplnit a čekat další den na opakované doručení.

  Cca po 2 letech, kdy jsem opět objednával s dopravou GLS, došlo ke stejné chybě znovu. Evidentně v systému vůbec nic neopravili.

  • Reagovat
   GLS 9.4.2021 v 16:26

   Dobrý den Jiří, za kompletně poskytnuté údaje o příjemci odpovídá vždy odesílatel. Přepravce vždy nakládá s daty, které od odesílatele obdrží, dovolíme se tedy informovat, že chyba není na straně přepravce. Můžete nám poslat detailní informace na e-mail info@gls-czech.com , abychom mohli prověřit? Děkujeme.

 70. Reagovat
  Pavel 8.4.2021 v 15:30

  Nejhorší společnost co jsem poznal. Už i Česká pošta je lepší.
  Nulová komunikace, nulové doručeni zboží, výmluvy pouze přes email.. ” nedovolate se kurýrovi ani společnosti. Jejich odpověď proč zboží nebylo doručeno: . .pravděpodobně kurýr volal, a byl tam” …Nemají ponětí kde jim kurýr jezdi a jak NE-komunikuje se zákazníkem, neschopnost dodat zboží a spojit se se zákazníkem. Naprosté selhání neschopného managementu a kurýrů. Základ úspěchu je komunikace , tady není žádná, ani snaha. NEDOPORUČUJI TUTU FIRMU GLS,
  NELZE HODNOTIT JINAK NEŽ NAPROSTÁ NULA a i to je moc !!!!

  • Reagovat
   GLS 9.4.2021 v 16:24

   Dobrý den Pavle, velmi nás mrzí Vaše špatná zkušenost s GLS a rádi bychom prověřili detaily. Prosíme Vás o zaslání detailů na adresu info@gls-czech.com , sjednáme nápravu. Děkujeme.

 71. Reagovat
  Ema lapkova 9.4.2021 v 13:21
  3.75
  Rychlost doručení
  60
  Jednání se zákazníkem
  90

  Ať je tu i nějaká kladná recenze :D — Kurýr se mnou komunikoval, byl milý, balíček doručil v perfektním stavu. Měl dorazit mezi 9:30-12:30 a dorazil ve 13:00 což je docela ok:)
  Byla jsem spokojená.

  (1) (1)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 9.4.2021 v 16:21

   Dobrý den Emo, děkujeme za kladné hodnocení, velmi si jej vážíme.

 72. Reagovat
  Bubu 9.4.2021 v 16:13

  Nejhorší přepravní společnost.Už nikdy?!!!!!

  • Reagovat
   GLS 9.4.2021 v 16:22

   Dobrý den, rádi bychom znali podrobnosti, abychom mohli sjednat nápravu. Prosíme Vás tedy o zaslání detailů na adresu info@gls-czech.com Velmi děkujeme.

 73. Reagovat
  Marcela 9.4.2021 v 17:39
  0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  Totální h**** tato společnost !! Dnes měl být doručeno balíček mezi 8-17 hod.a nikde nic ani SMS prostě žádné reakce už nikdy více s touto společností GLS = Česká pošta možná někdy dorazí, a to sedím celý den doma a čekám na řidiče.

  KLADY: Žádné fck GLS
  ZÁPORY: Hrůza již nikdy neobednam přes tuto společnost !!!
  (0) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 19.4.2021 v 11:16

   Dobrý den Marcelo, mrzí nás, že jste měla zpoždění v doručení Vašeho balíku, pošlete nám přepravní číslo, prověříme, proč jste o doručení nebyla lépe informována. Děkujeme

 74. Reagovat
  Jana 9.4.2021 v 19:11
  0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  V úterý sms balík u přepravce.
  Ve čtvrtek sms zítra vám bude doručen.
  V pátek sms dnes od 17:00-20:00 doručení.
  V určenou dobu čekám a místo balíků sms.
  V 17:45 mi zdělili že kamsi uložili mé balíčky a vyzvednout si je můžu až v pondělí. Telefon mi řidič samozřejmě nebral 😏
  Za ten týden, mi ty sazenice jahod, co jsem
  si objednala asi uschnou😠😡😢

  (0) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 19.4.2021 v 11:20

   Dobrý den Jano, mrzí nás zpoždění v doručení Vašeho balíku, pošlete nám přepravní číslo balíku, prověříme, proč ke zpoždění došlo a budeme Vás informovat.
   Zároveň sdělujeme, že živé rostliny, či podobné zboží, který vyžaduje jistou teplotu, je náchylné na převoz atp, jsou zcela vyloučeny z přepravy GLS.

 75. Reagovat
  Pavla Novotná 9.4.2021 v 19:29
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Už podruhé v krátké době špatná zkušenost. Dnes přebíral balíky syn, jeden balík bez dobírky byl avizovaný, druhý s dobírku 290,- avizovaný nebyl. Kurýr si řekl o 800,-, syn zaplatil a až po odjezdu se podíval na lístek strčený mezi balíky, kde stálo pouze 299,-.
  Druhá negativní zkušenost – byl doručován balík bez dobírky z cca 3000,-, nebyli jsme doma a kurýr se balík snažil skrýt před domem v předzahrádce, jako, že nám ho tam nechá, při čemž ho přistihl můj muž.

  (0) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 19.4.2021 v 11:21

   Dobrý den Pavlo, situace, které popisujete, jsou zcela nepřípustné. Prosíme Vás, kontaktujte nás na náš e-mail, obratem vše prověříme a budeme Vás dále informovat. Velmi děkujeme.

 76. Reagovat
  Dominika 12.4.2021 v 17:17

  Spousta známých má se službami GLS špatné zkušenosti, přesto jsem si ji vybrala, ale jen proto, protože slibovala opravdu nejrychlejší dodání balíku. V pátek mi přišla SMS že budou doručovat balík 9-12hod. Balík nikde. Cca v 13.30 telefon od řidiče…(to už jsem byla v práci a nemohla jsem hovor přijmout). Když jsem volala zpět, setkala jsem se pouze s arogantním jednáním řidiče. Odbyl mě s tím, že zvonil u domu a nikdo mu neotevřel, tak že to přiveze v pondělí. V pondělí večer balík stále nikde…
  Babička, která byla v pátek celou dobu doma a na balík čekala, potvrdila, že stála před domem dodávka, ale nikdo se neobtěžoval z ní vylézt. (Nejspíš když se nedovolal, tak se víc neobtěžoval) Chápu, že se z jakéhokoliv důvodu může stát, že má kurýr zpoždění, ale uvítala bych alespoň slušné chování. Každopádně tohle bylo poprvé a naposledy, co jsem vaše služby využila. Mockrát děkujeme.

  • Reagovat
   GLS 19.4.2021 v 11:23

   Dobrý den Dominiko, velmi se omlouváme za toto pochybení kurýra, které popisujete. Prosíme Vás o zaslání přepravního čísla balíku na e-mail, zajistíme nápravu. Děkujeme.

 77. Reagovat
  Linda Ryšlavá 12.4.2021 v 20:18

  Dnes mi měl být doručen balík a to po poměrně dlouhé době. V pořádku, nejsme roboti ale lidé a přeci jen teď objednává daleko více lidí takže chápu
  zpoždění. Co ale nechápu je chování paní řidičky. Po obdržení sms s časem doručení jsem se ji marně snažila kontaktovat vzhledem k tomu, ze jsem byla v tu dobu v práci. Když mi následně po dvou hodinách zavolala, ze mi jako veze balík a kde jako jsem (už to mě docela dostalo) požádala jsem ji, zda by balík nemohla ve stejném městě dovést na jinou adresu, to byl problém, ok. Požádala jsem ji tedy, jestli by mohla mít 5 minut strpení, ze pro balík vyrážím. Po mé žádosti na mě do telefonu začala ječet, jestli jsem jako nedostala zprávu, že ji mám dnes čekat. Moje odpověď byla, ze jsem zprávu dostala a snažila se ji kontaktovat pro změnu, jak mají uvedeno ve zprávě, ale nebyla jsem úspěšná, protože mi nezvedla telefon. Její odpověď byla, ze není její povinnost mi mobil zvednou když ji volám. To byla tedy pro mě poslední kapka a hovor jsem ukončila. Minutu po hovoru mi ještě od Vaší řidičky přišla sms zprava, že jsem a ní jako fakt nemusela být nepříjemná. Jako pardon? Chápu, že jsme lidi a občas nemáme svůj den, ale chování řidičky bylo i na můj vkus dnes velmi přes čáru a byla to moje poslední objednávka touto společnosti. Stalo se mi to již podruhé a tedy pokaždé řidička žena, nevím, co má za problém, ale asi by měla hledat jiné zaměstnání.

 78. Reagovat
  Dominika 13.4.2021 v 8:28
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Spousta známých má s touto službou špatné zkušenosti. Přesto jsem si GLS vybrala, ale jen proto, že slibovali opravdu nejrychlejší doručení balíku. (Byl to dárek k narozeninám, který jsme potřebovali na víkend). V pátek mi přišla SMS, že budou doručovat balík 9-12hod. Cca 13.30 mi volal kurýr (to už jsem ale byla v práci a nemohla jsem hovor přijmout ihned). Když jsem volala zpět setkala jsem se pouze s arogantním chováním. Prý se snažil zvonit a klepat na dům ale nikde nikdo, tak že prostě balík doveze v pondělí. V pondělí večer balík stále nikde. Babička, která byla v pátek doma a na balík čekala, potvrdila, že před domem byla dodávka, ale nikdo z ní nevylezl. (Nejspíš když se nedovolal, tak se víc neobtěžoval) Chápu, že se může z jakéhokoliv důvodu stát, že má kurýr zpoždění, ale uvítala bych alespoň slušné chování. Každopádně to bylo poprvé a naposledy co jsem službu využila. Mockrát děkujeme.

  KLADY: Žádné
  ZÁPORY: Doba dodání Chování kurýra
  (0) (0)You have already voted this
 79. Reagovat
  Jaromir Hanus 13.4.2021 v 11:03

  Nespolehlivy dopravce, davam prednost PPL, Ceske poste, DPD

  • Reagovat
   GLS 19.4.2021 v 11:24

   Dobrý den pane Hanusi, rádi bychom znali detaily, k čemu došlo, prosíme Vás proto o zaslání více informací na info@gls-czech.com Velmi děkujeme.

 80. Reagovat
  Andrea 13.4.2021 v 17:52
  0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  Bohužel musím se také přidat s negativním hodnocením.
  Když se to stalo poprvé mávla jsem rukou pan Kurýr neměl asi svůj den, ale když už se to stalo po druhé a teď po třetí a to mi pán už teda hnul žlučí a musím se o tom už zmínit!
  Jednání naprosto katastrofální!
  To že Kurýr neovládá dobře češtinu to u cizince chápu ale to že pán není schopný balík doručit na přesnou adresu a když mu do telefonu říkám ze stojí úplně jinde jeho odpověď byla, že je to můj problém a ze si z nej dělám akorát legraci a ze odjíždí, tak to mě dostalo.
  Za druhé to byl dnešní případ když mi pan vlastně naznačil, že pokud mu nedám platbu přesně nasedá do auta a odjíždí. Řekl mi ze mám minutu na to abych zabehla do nejbližšího krámu a rozmenila, jinak mám proste smůlu. Pro peněženku jsem narychlo skočit bohužel nemohla protože pan zaparkoval opět úplně jinde a ne u mého čísla popisného!
  A ještě jsem vlastně dostala vynadáno ze nemam peněženku u sebe 🙈
  Chování teda za mě neuvěřitelné s GLS končím a doufám že pán brzo zkonci!

  (0) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 19.4.2021 v 11:26

   Dobrý den Andreo, chování kurýra, které popisujete, je zcela nepřípustné. Prosíme Vás, zašlete nám alespoň jedno přepravní číslo balíku na náš e-mail: info@gls-czech.com s krátkým popisem, jako zde, obratem prověříme a sjednáme nápravu. Děkujeme.

 81. Reagovat
  Ildikó Vácziová 15.4.2021 v 11:10
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Dobrý den, dnes jsem obdržela balík č. 000661842314, od stejné firmy objednávám produkty, již několikrát. Vždy mi balíky doručí kurýrka paní Magdaléna Šmejdová od GLS. Mám moc pozitivní zkušenosti s paní Magdou, je spolehlivá, ochotná a milá. Precizně vyřizuje předání balíku, předem mi zavolá a za chvilku už dorazí. Myslím si, že svoji práci vykonává profesionálně a proto si zaslouží velikou pochvalu. Doporučuji, aby GLS firma měla více podobných zaměstnanců. Jsem velice spokojená a vždy se těším, kdy mi dorazí paní Magda s balíkem.

  KLADY: jen samé jedničky a hvězdičky
  ZÁPORY: -
  (0) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 19.4.2021 v 11:14

   Dobrý den paní Vácziová, velmi Vám děkujeme za tuto kladnou recenzi a také kurýrce předáme. Jsme rádi, že jste s GLS spokojená a těšíme se na další kontakt s Vámi.

 82. Reagovat
  Anonym 16.4.2021 v 21:12
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Nespokojenost s GLS

  KLADY: Žádný
  ZÁPORY: Spousta Nejsou schopni dodržet termín dodání balíčku Nepíšou už ani emaily, ze převzali zásilku, ale pouze napíší zprávu, ze se omlouvaji, ze zásilku nemůžou doručit z kapacitních důvodu a to ani nevím o jakým balíčku to mysli.. Dříve jsem s GLS byla opravdu spokojena, ale teď? Hruza I česká pošta dokáže balíček doručit včas
  (0) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 19.4.2021 v 11:13

   Dobrý den, je nám líto, že Váš balík měl zpoždění, omlouváme se. Pošlete nám přepravní číslo balíku, zajistíme doručení co nejdříve.
   Co se avizačních e-mailů týče, posíláme je automaticky, pokud odesílatel službu zvolí a uvede Vaši e-mailovou adresu správně. Po zaslání čísla balíku vše prověříme a zašleme Vám další detaily. Děkujeme.

 83. Reagovat
  Anna 16.4.2021 v 21:39
  0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Kurýrní služba měla doručit balík od 13 h do 16 h. Po čtvrté hodině mi pak tedy volala paní, že je ve městě ale, že to nestihla doručit jestli nevadí, že přijde balík později. Po celém dni čekání mi přijde sms, že mi balík nedoručí ten den vůbec. A nejbližší možný termín je až za 4 dny. Nejhorší kurýrní služba, nebo spíše ta paní co zrovna doručovala, ale alespoň tedy poslali sms.

  KLADY: Nic
  ZÁPORY: nedodržení termínu
  (0) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 19.4.2021 v 11:10

   Dobrý den Anno, je možné, že kurýr již na Vaši adresu nestihl dojet z důvodu velkého množství balíků, které ten den musel rozvézt, za zpoždění se samozřejmě velmi omlouváme. Pošlete nám přepravní číslo balíku, obratem prověříme a samozřejmě zajistíme doručování co nejdříve. Děkujeme.

 84. Reagovat
  Hermína Koudelková 17.4.2021 v 8:14
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Za mě nejhorší dopravní společnost. Už nikdy víc. Teď mi zase dělají “radost” s balíčkem, který měl být doručen už ve čtvrtek. Doručen bude možná až v pondělí. Nevím. Nepustí mě to ani do systému. Když zadávám heslo a č. balíku, nechce mě to pustit dál. Nejvtipnější je, že heslo pro změnu termínu a místa doručení mi přišlo až v pátek odpoledne, že jsem nebyla zastižena. Ale nemám se tam absolutně jak dostat. Telefonní číslo na stránkách mi vždy spadne do hlasové zprávy.
  Je to fakt super. V zásilce mám květiny, které měly být u mě druhý den. Takže přes víkend budou někde bůh ví kde a já ani nevím, zda to v pondělí doručí, protože to nemám jak zjistit. Balík za téměř 1600 Kč. No přebírat to nebudu. Odmítám platit za chcíplý květiny, když je na vině dopravce. Mrzí mě to vůči eshopu, který dělal maximum, aby vše proběhlo v pořádku. Možná by z tohoto důvodu měli i uvažovat o vyškrtnutí GLS ze svého seznamu dopravců, protože na ně vážně není spolehnutí. Není to můj první problém s GLS, bohužel pokaždé když využiji jejich služeb jsem vždy nepříjemně překvapena, jak je to příšerná služba.

  KLADY: Většina kurýrů jsou fajn chlapi, ale mají za šéfy de****.
  ZÁPORY: Není spolehnutí. Nedodržování termínů doručení. Nefunkční telefonní linka. Nefunkční přihlašovací údaje (nebo systém, co já vím - nechce mě to vpustit na změnu termínu a místa dodání) = tzn. nelz zjistit, kde se balík nachází. Pokud chcete změnit termín a místo dodání, zapomneňte, že by se Vám to povedlo ještě před tím, než Vás kurýr "nezastihne" a ani pak to není tutovka.
  (1) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   LUCKA 21.7.2021 v 22:53

   Dnes mi přišel balíček a byla jsem spokojená. O dopravě a veškerých informacích o manipulaci se zbožím jsem byla informovaná. Řidič GLS byl milý. Možná je někdo nespokojený ale mluví jen z mé zkušenosti.

  • Reagovat
   GLS 19.4.2021 v 11:08

   Dobrý den paní Koudelková, mrzí nás, že Váš balík měl zpoždění, pokud je to opakovaně, pošlete nám, prosím, přepravní číslo balíku na náš e-mail: info@gls-czech.com Prověříme, proč jste měla problém se zadáním nového termínu a proč bylo zpožděno. Velmi děkujeme.
   Dovoluji však zároveň upozornit, že živé rostliny jsou zcela vyloučeny z přepravy GLS. Odesílatel tedy takové zboží přes GLS nemá vůbec posílat, protože tím porušuje přepravní podmínky.

 85. Reagovat
  Svačinová 21.4.2021 v 12:21

  Ráda bych chtěla touto cestou, vyjádřit tu největší pochvalu, pro pana Kurýra GLS, který jezdí pro region Jirkov, ul. Dvořákova. Bohužel nevím příjmení, ale je velice ochotný, rychlé předání balíku a za mě milé jednaní. Vždy balík doručí i za cenu, že musí přijet, ještě jednou.
  Neznám lepšího kurýra…..za mě velikánská pochvala a moc děkuji.
  Doufám, že se pochvala dostane i k němu.

  • Reagovat
   GLS 27.4.2021 v 13:15

   Dobrý den paní Svačinová, velmi Vám děkujeme za tuto pochvalu. Kontaktujte nás, prosím, na náš e-mail info@gls-czech.com s přepravním číslem balíku, následně velmi rádi kurýrovi předáme :-)
   Děkujeme.

 86. Reagovat
  Lubomír 21.4.2021 v 13:04

  Dobrý den

  První zkušenost s tímto dopravcem dopadla neslavně. Udaly mi termín kdy mi doručí balík ale ten jsem z důvody směny v zaměstnání nemohl dodržet. Kurýr mě poslal do h***. Vůbec mi nebyl ochoten vyjít vstříc a došlo jen k tomu, že jsem údajně balík jen odmítl převzít.

  Ano To jsem v té chvíli kurýrovi napsal, protože mě prostě dostal svými Slovy do stresu.
  Žádná alternativa k uložení někam. Absolutní nezájem se domluvit.

  Myslím, že pokud bude mít prodejce tuto dopravní firmu u svého zboží. Raději si zboží neobjednám abych podobnému incidentu předešel.

 87. Reagovat
  Lubomír 22.4.2021 v 9:30
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Dobrý den

  po včerejším textu. Jsem si uvědomil.

  Firma GLS mi v podstatě pomohla Tím, že mi nedoručila něco co jsem si já bez rozmyslu koupil.
  Díky nedoručení jsem si uvědomil, že musím o nákupech na internetu více přemýšlet a neplatit za něco co vlastně vůbec nepotřebuji.
  Tím pádem nemusím utrácet za tu věc a ani nikomu dalšímu.

  Proto kurýrovi a dopravci GLS děkuji. Vyléčila z nákupů z nudy.

  KLADY: Dobrý léčitel
  ZÁPORY: Žadné
  (0) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 27.4.2021 v 13:18

   Dobrý den pane Lubomíre, kurýr nemůže upravit čas doručení, tedy konkrétně hodinu, kdy je na Vaši adrese. Trasu si tvoří pokaždé tak, aby byla co nejvíce efektivní, nemusel přejíždět či vracet se. Nicméně nabízíme mnoho alternativních možností, jako je např. změna adresy, doručení v jiný den, doručení balíku do ParcelShopu, sousedovi atp., opravdu nás tedy zaráží, proč Vám kurýr jinou možnost nenabídl. Poprosíme tedy o zaslání přepravního čísla balíku na adresu: info@gls-czech.com, abychom mohli postup kurýra prověřit. Velmi děkujeme.

   • Reagovat
    Lubomír 30.4.2021 v 15:48

    Dobrý den

    Nebudu se omlouvat za To, Že chodím do práce a dělám odpolední směny. Nebudu řešit ani To, že jsem o doručení dozvěděl prakticky dvě hodiny do předu a To tam nebyl ani uvedený ten přesný čas.
    Alternativu mi nikdo nenabídl a kurýr mi v sms jen odsekával a zdravit tedy neuměl.
    Teď už je mi To jedno. Ovšem vydělávat peníze jen sliby a omluvami by mě tedy nebavilo.
    Vás To asi baví:-)
    Číslo balíku si už nepamatuji. Křivdy nepočítám a beru je jako zkušenost do budoucna.

    s pozdravem přeji hezký den

    Lubomír Holer

 88. Reagovat
  Tereza Oliveriusová 26.4.2021 v 14:35
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Dobrý den,
  ráda bych touto cestou poslala pochvalu panu Zbožínkovi, který jezdí Loštice. S panem kurýrem je vždy dobrá domluva a vychází mi vstříc. Jako všechny balíky i dnešní 0006 6453840 5 mi přišel včas a nepoškozen.
  Děkuji za něj.
  Hezký den :-)

  KLADY: Nejen, že přijde sms o doručení, ale pan kurýr i oznámí doručení telefonicky a na předání se domluvíme.
  (0) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 27.4.2021 v 13:22

   Dobrý den paní Terezo, velmi Vám děkujeme ta tuto pochvalu a milá slova k panu kurýrovi. Informace jsme předali přímo na depo, kde kurýr jezdí. Prosíme jen, uvádíte citlivá data, jako je např. jméno kurýra a také přepravní číslo balíku, doporučujeme v rámci ochrany osobní dat příspěvek poupravit. Děkujeme.

 89. Reagovat
  Vendula Mazuchová 29.4.2021 v 11:27
  2.5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  0

  Dobrý den, musím velice pochválit dopravce a hlavně kuryra za dnešní milé jednání. V čase doručení nemohu být doma a po telefonní domluvě naprostá ochota a milý přístup. Více takových fajn lidi. Celé jméno pána nevím ale křestní je Vlastimil. 29.4.2021 Most

  (1) (0)You have already voted this
 90. Reagovat
  Veronika 3.5.2021 v 14:18

  Nejhorší kurýrní služba – v pondělí přišel email, že převzali zásilku. Očekávala jsem doručení druhý den, kdy jsem nebyla doma, nechala jsem si změnit doručení na parcel shop. Od té doby se nic nedělo. Následující pondělí mi kolem poledne bez předchozího emailu nebo SMS zavolal kurýr, že mám jít dolů hned pro balíček, i když jsem měla změnu doručení. Byla jsem doma, takže jsem šla. U domu jsem na něj čekala 10 min a kurýr nikde. Volám mu zpátky, on že je u domu, že ho někdo zdržel, takže předal balíček, bez roušky jen tak. Jako celkový dojem katastrofa. 5 min na to, mi ještě přišel email o tom, že můj balíček čeká na parcel shopu.

 91. Reagovat
  Lucie 5.5.2021 v 19:59

  Už po druhé se mi stalo že napíšou SMS že mi dnes doručí balík , já na ně celý den čekám. A pak to nestihnout. Bez komentáře , už nikdy přes ně neobjednam.

 92. Reagovat
  Klaudie 9.5.2021 v 6:30
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Naprostá spokojenost s dodáním zásilky a s chováním řidiče Davida.
  Vždy je milý a ochotný.
  Není problém dovézt zásilku z Jablonného v Podještědí do Cvikova.

  KLADY: Dodání v domluveném čase Veliká ochota řidiče
  (1) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 10.6.2021 v 16:14

   Dobrý den Klaudie, velmi Vám děkujeme za toto kladné hodnocení, velmi si jej vážíme.

 93. Reagovat
  Eliška 10.5.2021 v 15:00

  Nejhorší dopravní společnost, rozhodně nedoporučuji.

  • Reagovat
   GLS 10.6.2021 v 16:16

   Dobrý den Eliško, moc rádi bychom prověřili Váš případ, pošlete nám, prosím, přepravní číslo balíku do e-mailu na info@gls-czech.com Děkujeme.

 94. Reagovat
  Lenka Tauschová 13.5.2021 v 8:55

  Příšerné chování řidiče, arogantní a nepříjemný. Když jsme mu říkaly, ze ve stanovený čas nebude nikdo doma, jestli to nemůže doručit jindy nebo někam jinam, reagoval, že to doručí tedy jinam, kde si to budu moct vyzvednout a když jsem se ptala, jestli mi může říct kam, řekl, že ne. Naprosto otřesné chování. Raději s touto společností a především s tímto kurýrem ne.

  • Reagovat
   GLS 10.6.2021 v 16:18

   Dobrý den Lenko, kurýr má hned několik možností, které může nabídnout, pokud nejste přítomna. Např. může doručit do ParcelShopu, pokud tak koná, pak Vám přijde SMS o všech informacích, tedy, kde přesně balík je a také PIN pro jeho vyzvednutí. Pokud Vám kurýr neřekl tyto informace, pak se omlouváme. (Iveta)

 95. Reagovat
  Danka 13.5.2021 v 15:34
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  GLS To je nejhorší přepravce v Děčíně. Ani se nenamáhá zavolat, jen prozvoní mobil a pak ho záměrně nezvedá a hodí velkej balík na výdejnu,kde musím pak hradit pouze hotovostí. Doma jsem tedy na něj čekala zbytečně.Auto nemám.

  KLADY: O
  ZÁPORY: Nedodržel postup. Navíc smska ,že si mohu změnit termín je mi k ničemu. Ten řidič nic nepřiveze a rovnou hodí do výdejny.
  (0) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 10.6.2021 v 16:19

   Dobrý den Danko, kurýr nemůže jen tak balík ponechat v našem ParcelShopu, pokud to nemá předem domluveno s příjemcem. Prosíme Vás o zaslání přepravního čísla balíku na adresu: info@gls-czech.com, rádi prověříme zpětně a vyvodíme důsledky pro kurýra. Děkujeme

 96. Reagovat
  Klára 14.5.2021 v 22:36

  Chování řidiče, jenž je schopný zákazníkovi velmi vulgárně nadávat jen proto, že nedokáže seběhnout schody dostatečně rychle. Posléze ani své nevhodné chování není schopen přiznat a omluvit se za něj. Firma si svých zákazníků neváží. Tohoto dopravce nedoporučuji pokud se nechcete nechat urážet.

  • Reagovat
   GLS 10.6.2021 v 16:21

   Dobrý den Kláro, pošlete nám, prosím, na e-mail: info@gls-czech.com přepravní číslo balíku. Kurýr nemůže nikomu nadávat samozřejmě a takové chování netolerujeme. Děkujeme.

 97. Reagovat
  Jana 20.5.2021 v 13:54
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Hodnocení po několika zkušenostech s touto firmou jednoznačně negativní. SMS ani avízo mailem nezasílají , přestože je od odesílatele mají. Řidič nezanechává informaci o nedoručeném balíku, na zpětný telefonát nereaguje. Až si dáte vyhledat na internetu telefonní číslo, zjistíte, že se jedná zřejmě o balík doručovaný GLS. Pak si musíte zjistit u odesílatele číslo balíku a zavolat na dispečing GLS, kde chcete domluvit náhradní termín doručení. Tam se dozvíte, že řidič vám není povinnen dávat žádné avízo o doručovaném balíku, a to že nenechá ani lístek s oznámením je vlastně vaše vina. Takže za řidiče i za neslušnou ženu na dispečinku jednoznačně palec dolů. Od dodavatelů s přepravou GLS už nebudeme objednávat.

  KLADY: žádné
  ZÁPORY: V současnosti nejhorší dopravce, chování řidiče i dispečinku otřesné. Slovo omlouváme se v jejich slovníku nehledejte.
  (0) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 10.6.2021 v 16:23

   Dobrý den Jano, avizace rovněž posíláme, zatím však u balíků, u kterého je avizace předem zvolena přímo odesílatelem. Již nyní však pracujeme na tom, aby avizace dostali všichni zákazníci, pokud budeme mít jejich kontakty. Rádi bychom prověřili, proč Vám avizace nepřišly, prosíme Vás tedy o zaslání přepravního čísla balíku na adresu: info@gls-czech.com . Velmi děkujeme.

 98. Reagovat
  Jaroslava 24.5.2021 v 13:12
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Naprosto nedoporučuji služby tohoto dopravce. Naprostá nespolehlivost.

  KLADY: Vůbec žádné.
  ZÁPORY: Již nikdy více služby GLS. Nedoručí z kapacitnich duvodu, zajisti doruceni na jinou adresu a pak, bohuzel, nebylo mozne doručit a balik je v parcelshopu. Neuvěřitelné. Kdokoli jiny bude doručovat, i kdybych měla kvuli nim objednavat jinde.
  (0) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 10.6.2021 v 16:26

   Dobrý den Jaroslavo, mrzí nás Vaše negativní zkušenost s GLS, může se někdy stát, že se balík zpozdí, z kapacitních důvodů. Doručení do ParcelShopu může kurýr pouze dle dohody s příjemcem, takže pokud tak konal bez Vašeho schválení, pak porušil pracovní postup. Kontaktujte nás případně na e-mail info@gls-czech.com, abychom mohli prověřit. Děkujeme.

 99. Reagovat
  Petra V. 3.6.2021 v 8:24
  1
  Rychlost doručení
  40
  Jednání se zákazníkem
  0

  Jsem nespokojená jak s kurýrem, tak s výdejním místem. Volal mi kurýr, že je na adrese. Byl na stejné ulici, ale o několik domů dál. Nadiktovala jsem mu znovu adresu, řekl že je tam hned a zavěsil. Kolegyně tedy běžela ven a čekala. Milý pan kurýr se však neobjevil, ani neozval. Po určité době mi přišla sms, že se balík nepodařilo doručit. Dobře, budiž. Asi je hrozně těžké najít dle gps správnou adresu…Šla jsem tedy druhý den na výdejní místo, kde byla tak neskutečně protivná prodavačka, že kdybych balík nepotřebovala, otočila bych se na podpatku a už by mě tam nikdy nikdo neviděl. Kód tam paní nešel zprvu zadat, takže se její protivnost značně stupňovala, a když jsem vytasila kartu, myslela jsem si, že přeskočí pult a prohodí mě dveřmi. (výdejní místo nebere karty) Když jsem pak doma balíček rozbalila, 3 věci byly vevnitř poničené. Takže suma sumárum, děkuji za doručení balíčku. Nechala jsem si jej od Vás doručit poprvé a naposledy.

  KLADY: + žádné
  ZÁPORY: - strašné jednání se mnou, jakožto zákaznicí - poničené zboží v balíku - neschopný řidič - neskutečně protivná prodavačka na výdejním místě
  (0) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 10.6.2021 v 16:29

   Dobrý den Petro, rádi bychom Váš případ prověřili, určitě toto není standardem GLS. Prosíme Vás o zaslání přepravního čísla balíku na náš e-mail: info@gls-czech.com . Děkujeme

 100. Reagovat
  Jitka 4.6.2021 v 20:26

  Nedoporučuji. Neochota mi balík přeložit na jiný den, tak jsem svolila, když je to teda problém, ať balík uloží. Řidič spletl místo uložení, když jsem volala, že mám balík jinde řekl, že ho na druhý den přiveze na adresu. Manžel ho marně čekal do čtyř hodin odpoledne. Když jsem pak volala řidiči kde teda mám balík byl sprostý, řekl mi, co je za problém si ho vyzvednout na jiném místě. Bohužel firma u které objednávám využívá jen GLS,, jinak bych si určitě tuto přepravní společnost nevybrala.

  • Reagovat
   GLS 10.6.2021 v 16:31

   Dobrý den Jitko, prosíme Vás o zaslání přepravního čísla balíku, abychom mohli prověřit. Nevidíme důvod, proč by kurýr nemohl doručit balík v jiný den a pokud se takto chová, sjednáme okamžitou nápravu. Děkujeme.

 101. Reagovat
  Richard 7.6.2021 v 9:26
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  GLS je nejlepší 😁 ale chtěl bych vědět jak se jmenuje ten kurýr co mi to donesl 😁to ale asi není možný🙊

  KLADY: Je to skvělý
  ZÁPORY: Taky je to skvělý 😃😁ale chtěl bych zjistit jak se jmenuje ten kurýr
  (0) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 10.6.2021 v 16:33

   Dobrý den Richarde, velmi nás těší Vaše spokojenost s kurýrem, bohužel přímo jméno sdělit nemůžeme, příště se ho můžete přímo zeptat :-)

 102. Reagovat
  Arsen 7.6.2021 v 12:45
  0.25
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  0

  Nejhorsi sluzba doruceni

  (0) (0)You have already voted this
 103. Reagovat
  Karin 8.6.2021 v 18:18
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Tato služba žádné klady nemá. Za dopravu jsou to zbytečně vyhozené peníze.

  KLADY: Klady žádné z mojí strany.
  ZÁPORY: Celý den čekám na kurýra (s prominutím chodím s mobilem i na WC), kdyby volal. Balíček mi měl být doručen od 8.00 do 12.00. V 15.00 SMS, že mě nezastihl doma. Volám, nikdo mi to nezvedá. Naštvaná volám na zákaznické, kde mi paní nebyla schopna říct nic jiného, než že s tím nemůže nic dělat. Pak volám kurýrovi znovu, tel už zvedá. Mluvil se mnou nějaký mladý cápek. Říkám mu jak se věc má. On že se na to podívá a dá vědět. Nikdo nevolal, jen mi přišla SMS, že si mám balíček vyzvednou ve výdejně... Klučina byl celkem dost vysmátý a jak se zdá, vše měl na háku. Hlavně aby byl brzy doma. Nechápu jak tato služba může zaměstnávat lidi tohoto typu. Smutný... Radši ty peníze dejte lidem, co fakt pracují. Děkuji. Příště už radši ne. PS reputaci si kazíte sami.
  (1) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 10.6.2021 v 16:35

   Dobrý den Karin, kurýr může balík ponechat na výdejně pouze po dohodě s příjemcem. V tomto případě tedy porušil pracovní postup. Velmi nás to mrzí a velmi se omlouváme, pokud byste nám poslala přepravní číslo balíku na e-mail: info@gls-czech.com, obratem prověříme a sjednáme s kurýrem nápravu. Děkujeme.

 104. Reagovat
  Tomas 9.6.2021 v 14:32
  2
  Rychlost doručení
  80
  Jednání se zákazníkem
  0

  Objednávám pravidelně od různých dopravců a nikdy jsem se nesetkal s takovou arogantností jako dnes! Každopádně děkuji za zkušenost s vaší společností a už nikdy více.

  KLADY: Žádné.!
  ZÁPORY: Snad všechno, neochota, arogantnost.
  (1) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 10.6.2021 v 16:36

   Dobrý den, případ bychom rádi prověřili, prosíme Vás tedy o zaslání přepravního čísla balíku na náš e-mail: info@gls-czech.com. Děkujeme.

 105. Reagovat
  Barbora 9.6.2021 v 15:33
  0.5
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  0

  Dnes jsem přebírala balík na dobírku pro tátu. Kurýr mi měl vrátil 1640,- Kč, a i přes to, že se jednalo o mou chybu, že jsem si nezkontrolovala vrácenou částku, tak mi dotyčný vrátil pouze 640,- Kč – hned jsem o situaci kontaktovala tátu s tím, že pokud má číslo na kurýra, ať mu zkusí zavolat, že mi vrátil míň než ve skutečnosti měl. Marně, kurýr tvrdil, že mi vrátil přesně tolik kolik měl. I přes to, že se jedná o mou vlastní blbost, a bez žádných důkazů nelze situaci řešit, mrzí mě toto lidské jednání a neférovost. Snad si kurýr “užije” tu tisícikorunu pro svůj lepší život.

  (0) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 10.6.2021 v 16:44

   Dobrý den, mrzí nás celá tato situace, ale něco takového pak později nelze prokázat, pokud není kamerový záznam. Je skutečně nutné si kontrolovat peníze vždy hned, bohužel a je to vždy tvrzení proti tvrzení…

 106. Reagovat
  Andy 10.6.2021 v 15:00

  Už nikdy více

 107. Reagovat
  Veronika 16.6.2021 v 18:56

  Nedoporučuji, řidič nezvedl telefon, pak si pro jistotu vypl mobil a balík mi nebyl doručen v daný den a termín. Tři hodiny čekání na nic.

  • Reagovat
   GLS 17.6.2021 v 12:57

   Dobrý den Veroniko, mrzí nás, že jste nedostala svůj balík včas, pošlete nám, prosím, číslo balíku na e-mail: info@gls-czech.com, obratem prověříme, kde se balík nachází a zajistíme nápravu. Děkujeme.

 108. Reagovat
  Lukáš Turek 17.6.2021 v 11:11
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  V životě jsem nezažil horší jednání člověk má bydliště 5 minut od práce a přes to ze jsem laskavě poprosil jestli by mi to nemohli zavézt do práce tak hned s tím mají problém a že to je úplně z ruky přitom je to cesta necelých 5 minut -_- arogantní v telefonu jak nevím co… Tak proč takové lidi zaměstnáváte když pak mají nechuť k práci kterou odvedenou stejně na p**u hlavně že mi měli balík přivézt už včera a kvůli tomu jsem zůstal doma a nic a teď další den mají problém se vším…

  KLADY: Žádné
  (1) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 30.6.2021 v 13:01

   Dobrý den Lukáši, ne vždy může kurýr vyhovět se změnou adresy v tentýž den, i 5 min může být prokurýra velký problém, protože musí objet silnice, nemůže navázat na svou trasu atp. Změnit adresu možné je, ale v takovém případě je potřeba počítat s doručením v jiný den. Omlouváme se, že jsme Vám nevyhověli, pro více detailů nás můžete kontaktovat na e-mail: info@gls-czech.com Děkujeme.

 109. Reagovat
  Joštová Zuzana 19.6.2021 v 11:54

  – balíček mi posílají s depa do depa po celé ČR a nejsou schopní to doručit.
  – balíček mám zaplacený předem. Měli ho už jen dovézt.
  – provedla jsem pro jistotu kontrolu mé adresy v objednávce, protože nechápu co dělají furt s tím balíkem.
  – Už začínám být pěkně naštvaná, protože depo Jihlava. Tak ti chytráci , nenapadlo je nic lepšího než poslat balíček zpět odesílateli.
  – To by mě zajímalo jaký k tomu jako mají důvod.
  – Teď budu muset nahánět balíček ve Firmě kde jsem ho objednala.
  – Jedním slovem úplná katastrofa. Takže tu jejich omluvu v SMS, že omylem balíček špatně nařídili.
  – Tak to by mě fakt zajímalo. Co mají za omluvu, že nejsou schopní balík ani doručit.
  Velmi, velmi nespokojený zákazník.
  Do pondělí asi vychladnu. Jinak by to na zákaznické lince fakt tóčo.

  • Reagovat
   GLS 30.6.2021 v 13:05

   Dobrý den Zuzano, kontaktujte nás s přepravním číslem balíku, abychom ověřili, co se stalo. Samozřejmě s balíky pracují lidé, takže může nastat lidské pochybení, ale rádi bychom to ještě ověřili. Děkujeme.

 110. Reagovat
  vera 21.6.2021 v 9:34
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Klady absolutně žádné, nejhorší doručovací spol. Balík poslán do zahraničí. Na stránkách uvedeno balík doručen, nicméně příjemce balík neobdržel. Po tel. urgencích stále arogantně sdělováno, že je nutné doložit faktury k přepravovanému zboží, což bych pochopila v případě ztráty, ale ne k dosledovaní balíku a kde se stala chyba, proč stopa balíku končí v Rize, když doručovací adresa je Adazi. Příště bude snad jistější poslat po holubovi než s GLS. Nikdy více.. Neochota na lince taky neskutečná..

  KLADY: Klady nula bodů
  ZÁPORY: Arogantnost, neochota
  (0) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 30.6.2021 v 13:22

   Dobrý den, pokud je v systému balík doručený, a příjemce uvádí, že ho nemá, pak musíme vše prověřit. To by totiž mohl uvést každý, proto potřebujeme znát, co bylo obsahem, a následně prověřujeme s příjemcem, dále GPS kurýra atp.
   V systému uvádíme vždy GLS lokace, tedy město, ve kterém se nachází překladiště nebo depo, např. depo JIHLAVA může doručovat balík např. v Humpolci či Havl. Brodě, ale v systému bude uvedeno GLS lokace JIHLAVA, ač v Jihlavě doručeno nebylo. Podobně jako Riga a Adazi, jedná se o depo v Rize, ale doručujeme vždy na adresu.
   Je nám líto, že jste nebyla s GLS spokojená a věříme, že se jednalo o mimořádné nedorozumění.

 111. Reagovat
  Lenka 22.6.2021 v 22:08

  Ostuda mezi dopravci .

  • Reagovat
   GLS 30.6.2021 v 13:09

   Dobrý den Lenko, máte nějaký konkrétní případ, co se nepodařilo? Velmi děkujeme za zaslání na e-mail: info@gls-czech.com

 112. Reagovat
  František Milt 24.6.2021 v 17:52

  V životě jsem nechtěl psát recenze na dopravce, ale GLS mě dojalo takovým způsobem, že prostě musím.
  Pominu, že se pokouší vyzvednout zásilku, jejíž přeprava je již týden zrušená, a při příští zásilce suverénně použijí informace z té zrušené.
  Ale určitě nepominu, že zničí zásilku v hodnotě cca. 10,000 Kč, k ničemu se nemají, natož náhradě škody, a ještě s vámi reklamační oddělení jedná jako s gaunerem, co se chce obohatit – určitě jsem si rozmlátil funkční televizi za desítku abych dostal 6000 z pojistky?! Vše co bylo možné doložit bylo doloženo, včetně fotodokumentace, ale prostě nestačí.
  Takže pro ostatní – pokud něco posíláte, GLS se raději vyhněte. Pokud to nejde, udělejte si kompletní dokumentaci (foto, video), ideálně včetně svědků. Pokud od nich něco přijímáte, buďte nesmlouvaví a jakékoliv poškození ihned reklamujte.

  Ode mě za nula bodů.

  • Reagovat
   GLS 30.6.2021 v 13:29

   Dobrý den Františku, u každé reklamace především posuzujeme způsob balení, na který klademe opravdu velký důraz a nijak se tím netajíme, naopak. Je to základ všeho a pokud je zboží nedostatečně zabaleno, pak je většinou reklamace zamítnuta. Mnohdy nestačí ani originál balení od výrobce, protože výrobce zboží balí pro paletovo přepravu, nikoli pro balíkovou a v tom je obrovský rozdíl. Pokud jsme se pokoušeli vyzvednout zrušenou objednávku, zřejmě nebyla zrušena správným způsobem a jevila se jako aktivní, věřte, že nemáme zájem jezdit pro zrušené objednávky
   Mrzí nás, že jste byl s GLS nespokojen, postupujeme však dle platných předpisů a přepravních podmínek.

   • Reagovat
    František Milt 8.7.2021 v 0:49

    V tom případě na vašich stránkách postrádám upozornění, že vaše služby zásadně nejsou vhodné pro posílání čehokoliv jen trochu citlivějšího, zejména elektroniky – jmenujte mi jediný kus kompletní spotřebitelské elektroniky, co přežije bez úhony pád z jednoho metru a bodový tlak (protože poškození u mého balíku bylo bodové) pětinásobku své váhy (u dnešních televizí to dělá 75Kg a více).
    NIKDE na vašich stránkách nepíšete, že by balení od výrobce mohlo být nevhodné, a jsem si jistý, že naprostá většina balíků je tak i odesílaná – je to jenom váš alibismus pro případ škod. Všude máte jenom “vhodně” a “dostatečně” zabalené – pod čímž si každý může představit ledacos. Informace pro konkrétní kusy/případy samozřejmě žádné. Nemluvě o tom, že váš zaměstnanec v tom případě neměl zásilku převzít (dokument https://gls-group.eu/CZ/media/downloads/Prvodce_sprvnm_balenm~1.pdf, strana první, odstavec 4 – “GLS nepřijímá do přepravy zásilky, pokud by se zboží uvnitř mohlo na cestě poškodit nebo ohrozit bezpečnou manipulaci s jinými zásilkami. Patří sem zboží, které je zabaleno nedostatečně nebo způsobem nevhodným pro pohyb po válečkové dráze…”). Navíc skutečné zatížení (pád z 1m, 5x hmotnost) je na webu šikovně skryto – ono to tam je, ale zobrazí se to až po najetí kurzorem na patřičný panel. Zkrátka to schováváte, aby se lidi nelekli.
    Z přístupu a jednání vašich zaměstnanců je mi na zv…..í, protože ještě než jsem poslal kompletní fotodokumentaci mi bylo suše sděleno, že reklamace NEBUDE – čas budoucí! – uznána, a to z naprosto stejných důvodů (v podstatě slovo od slova), ze kterých nakonec nebyla. Odvoláváte se tu na své obchodní podmínky, ale sami se jich nedržíte, resp. se držíte jen toho, co se vám hodí (viz paragraf 16.3, který jste naprosto ignorovali, jako by neexistoval).
    Zrušení zásilky nekomentuji, to nebyla moje práce, neměl jsem na to čas, ale stejně si o tom myslím svoje.
    Že tady ze mě děláte hlupáka, co neumí zabalit televizi je už do nebe volající! Jste nadnárodní multimiliardová společnost, a taháte se o pár korun.
    A mimochodem, nemrzí vás to, to je jenom PR mířené na ostatní, ne vůči mě, a osobně to beru jako urážku. Nejspíš z vás nic nedostanu, ale aby bylo jasno, já nejsem nějaký trouba co tu přijel na tříkolce.

    • GLS 23.7.2021 v 10:01

     Dobrý den pane Františku. Televize byla nevhodně zabalena pro balíkovou přepravu a za tím si stojíme. Do polystyrenu byla zabalena pouze spodní část TV a celá její plocha nebyla nijak chráněná vnitřním výplňovým materiálem, pouze kartonem. Mezi TV a kartonem byl pouze vzduch a prázdné místo. Karton byl pouze lokálně poškrábaný (od toho tam právě balení je), ale nebyl proražený skrz. Pokud by byla TV obalena po celé své ploše výplňovým materiálem, k poškození by nedošlo. Ve vyjádření našeho reklamačního oddělení je vše podrobně zdůvodněno a vysvětleno, pokud Vám můžeme ještě nějak pomoci, obraťte se na náš e-mail info@gls-czech.com Děkujeme.

 113. Reagovat
  Jana 1.7.2021 v 12:38
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Přišla SMS, že přijali objednávku a o doručení mě budou informovat..3 dny nic (nebyl to víkend) a pak v 8:30 SMS, že mezi 8 a 11 budou doručovat balík. WTF? Kdyby mě informovali předchozí den, jak to bývá zvykem u jiných kurýrů tak bych byla doma. Po půl hodině od SMS mi volali. V práci u sebe nemůžu mít mobil a tak jsem to nezvedla. Když jsem se pak podívala na sledování zásilky, bylo tak doručeno…Říkám si, že je to omyl. No ale když mi pak přijde SMS od nejaké paní že má můj balík nestačím se divit. A GSL se ani neobtěžovalo mě informovat že balík darovali někomu jinýmu…Příště když nebude na výběr jiný dopravce, tak si radši nic neobjednám.

  (0) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 22.7.2021 v 16:17

   Dobrý den Jano, mohla byste nám poslat přepravní číslo balíku na náš e-mail info@gls-czech.com ? Rádi bychom prověřili toto doručování a obratem Vás budeme informovat. Děkujeme.

 114. Reagovat
  Radek Kudrna 6.7.2021 v 12:49

  Balík byl doručen jinam,pak za tři dny bez upozornění mi přišla ve 21hodin sms,že je v Parcelshopu. Tato firma je velice nespolehlivá v doručování.

  • Reagovat
   GLS 22.7.2021 v 16:16

   Dobrý den Radku, mohl byste nám poslat přepravní číslo balíku na náš e-mail info@gls-czech.com ? Rádi prověříme, protože SMS neodchází v tuto hodinu a rovněž bychom prověřili, proč byl balík doručen na jinou adresu. Děkujeme

 115. Reagovat
  Tereza 19.7.2021 v 10:46

  Bohužel již podruhé terminál nefungoval tak, jak by měl a již podruhé mi bylo řečeno kurýrem ať si tedy skočím vybrat a sejdeme se jinde. Tak bezvadný, obléct sebe, dítě, naložit do auta a jet si do města vybrat a nahánět kurýra po městě. Jako fakt? 😳 Tak jsem vybrala dceři kasičku a zaplatila nakonec hotově, za velice “příjemného” jednání kurýra, kdy jsem ho zdržovala. Bohužel již objednávám z  e-shopů s jiným přepravcem.

  • Reagovat
   GLS 22.7.2021 v 16:10

   Dobrý den Terezo, platba kartou je pro kurýra vždy výhoda, nemusí mít peníze u sebe, platba probíhá rychle atp. Pokud nefungoval terminál, mohlo to být z mnoha důvodů, často je to signál atp. GLS však není vlastníkem terminálů, každou závadu pak hlásíme a čekáme na opravu nebo dodání nového od našeho dodavatele, což nemusí být okamžitě. Samozřejmě je pak každé další zdržení pro kurýra problém, protože na něj čekají další zákazníci, pokud se choval nevhodně, omlouváme se.

 116. Reagovat
  petr 21.7.2021 v 16:42

  maximalni nespokojenost…kuryr neochotny,drzy az vulgarni…na kontaktnim centru obe brigadnice arpgantni neochotne a absolutne nevedely ani co po nich chci…protom cely ten velky problem spocival v tom balik predat o 2 km dql od uvedene adresy-nevyresitelny problem.tuto firmu uz v zivote nevyuziji a vam.doporucuji to same

  • Reagovat
   GLS 22.7.2021 v 16:14

   Dobrý den Petře, změnit adresu možné je, nicméně ne vždy je to možné hned v ten den, kdy je balík doručován. 2km se mohou zdát směšné, pro kurýra to ale mnohdy znamená zdržení až 15-20 minut (vrátit se, najít místo na zaparkování, vrátit se na trasu, nová adresa není na jeho trase atp), takže se může stát, že odmítne. Pak takový balík doručí následující pracovní den. Mrzí nás, že jsme Vám nevyhověli.

 117. Reagovat
  David 21.7.2021 v 23:37
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Všichni tady GLS jen haníte. Ale je to vždy o řidiči. Ke mě jezdí slušný řidič, se kterým jsem domluven, máme na sebe kontakt a vše běží jak po másle. Musím ho tu opravdu pochválit! Vy ostatní, co tu jen brbláte – nestěžujte si tady, ale rovnou na GLS, když máte s určitým řidičem problém – pak to za vás odnáší celá společnost, což neni uplně fér :)

  KLADY: Perfektní domluva s řidičem, vždy mi vyjde vstříc
  ZÁPORY: u ostatních řidičů bývával problém, nyní vše OK :)
  (0) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 22.7.2021 v 16:11

   Dobrý den Davide, velmi děkujeme za Vaše hodnocení, velmi si jej vážíme a jsme rádi, že jste s GLS spokojen.

 118. Reagovat
  Jan Štýbr 29.7.2021 v 22:09
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Objednal jsem postel pro dceru. Nejprve mi byl doručen nesprávný počet balíků s tím, že je to správně a platbu dobírku si spokojeně dopravce odvezl. Při komunikaci s odesilatelem jsem zjistil, že balíky odeslal v pořádku a že neví proč GLS nedoručilo kompletní zásilku. Po dalších hovorech jsem zjistil že GLS balík poškodili a proto doručili jen 2/3 kusů. Navíc GLS odesílateli nedodal žádné informace o incidentu a nebyla žádná snaha napravit chybu. Poškozené bylo i cca 90% obsahu balení.
  Vysvětlení bylo takové že byl můj balík v blízkosti poškozeného balíku s kapalinou proto se poškodil. Nechápu jak může kapalina nalomit prkna, zlámat rohy a zničit lak!
  Kdybych balík nepotřeboval tak nutně vše vracím na reklamaci. Ovšem dcera už postel potřebovala nutně a nebyl čas čekat další měsíc na doručení reklamovaných dílů. O možnosti finanční kompenzace nepadlo ani slovo ze strany dopravce. Nechutné chování jak k zásilkám tak k zákazníkům.. Jen těžko soudit, k čemu se chovají hůře!!!
  Už nikdy nezvolím GLS jako dopravce a raději si počkám pár dní na Českou Poštu!

  KLADY: Klady bych nenašel ani kdybych se snažil!
  ZÁPORY: 1) První předání byly doručeny 2/3 balíků a bez oznámení této skutečnosti si nechali zaplatit celou částku dobírky 2) Třetí balík dorazil poškozený o den později 3) Dopravce balík opřel o dům směrem do ulice bez jakéhokoli informování a odjel 4) Dopravce nekomunikoval s odesílatelem kvůli poškození balíku 5) Poškozený balík byl pouze omotaný lepící páskou s logy GLS 6) Balík mělo GLS odeslat zpět dopravci na vlastní náklady, na kontrolu a případnou výměnu poškozených dílů ale neučinil tak a balík přes to všechno bez problému a beze slova doručili na mou adresu
  (0) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 16.8.2021 v 11:12

   Dobrý den Jane, mrzí nás Vaše zkušenost. V případě poškození zboží je nutné vždy nejprve posoudit, jak k poškození došlo, jak bylo zboží baleno atp, nicméně následné kompenzace dopravce řeší vždy s odesílatelem, resp. s plátcem přepravy vůči přepravci. Jako příjemce musíte vždy reklamovat u odesílatele. Odesílatel by Vám měl poslat chybějící zboží a u nás to poškozené následně reklamovat. Děkujeme za pochopení a omlouváme za tyto nepříjemnosti.

 119. Reagovat
  Komárek 2.8.2021 v 20:08

  Je nenormální chování vašich kurýrů ,plno telefonátů jak balík přivezou a nakonec nic .My chodíme taky do práce a když mi přijde SMS že mi přivezou balík v hodinu kterou vím že nejsem doma tak hned volam a snažím se domluvit.Aleeee slyším jen kéci a nic ,člověk ceka doma a pak nereagují ani na telefon.A přesně jak tady píše mnoho lidí,tak přijde jen SMS BALÍK NEMOHL BÝT DORUČEN!!!!!

  • Reagovat
   GLS 16.8.2021 v 11:13

   Dobrý den pane Komárku, pošlete nám, prosím, přepravní číslo na náš e-mail info@gls-czech.com. Obratem situaci prověříme a budeme Vás informovat. Děkujeme.

 120. Reagovat
  Zora Čuřiklová 5.8.2021 v 13:14

  Kdyz mi dosla SMS, ze mi bude dorucena zasilka mezi 10.30 – 13.30, byla jsem doma a čekala na telefon. Zadny nebyl, ale dosla SMS, ze zasilku nebylo mozno dorucit. Zavolala hsem tedy kuryrovi na mobil (+420773742112), ze jsem doma. Hned na me spustil, ze jsem napsala spatne cislo, ze volal a cislo neexistuje. Pritom na toto cislo mi prisla i zprava, ze zasilku nemohl dorucit… Ze to se mu stalo i minule. Z cehoz jsem usoudila, ze diky jeho neschopnosti mi nebyl dorucen ani jiny balicek.
  Nakonec mi tedy neochotne uvedl adresu zasilkovny, kde si muzu balicek vyzvednout. Vite, nemam ve zvyku si nekde stezovat nebo vypisovat. Ale toto me nadzvedlo ze zidle.
  Dorucovatele z PPL nebo České pošty – to je uplne jina liga!

  • Reagovat
   GLS 16.8.2021 v 11:16

   Dobrý den Zoro, chování kurýra, které popisujete, je zcela neakceptovatelné. Kurýr sice nemá povinnost telefonovat předem, nicméně musí se vždy pokusit balík na adresu doručit. Prosím, pošlete nám přepravní číslo balíku na e-mail: info@gls-czech.com , abychom mohli prověřit a zajistit nápravu. Děkujeme.

 121. Reagovat
  Nikola 10.8.2021 v 10:28

  Bohužel mám také několik velice špatných zkušeností se společností GLS. Již několikrát za sebou jsem dostala sms, že na adrese mě kurýr nezastihl, proto si mám zásilku vyzvednout v GLS ParcelShopu. To by nebyl až takový problém, kdyby to nebylo 30 kilometrů daleko… V případě, kdy jsem měla zásilky předem zaplacené, se kurýr ani neobtěžuje zavolat a balíčky vždy najdu před dveřmi. Toto už mě dokáže opravdu vytočit, jelikož já buď čekám celou dobu doma a kurýr není schopný ani zazvonit, a nebo přijedu z práce a vidím balíček na zahradě, o kterém jsem vlastně ani nevěděla, že ho mají doručovat. Dnes další perlička – objednala jsem si kurýra (jako odesílatel). Jednání bylo otřesné, neochota a arogance. Chápu, že je to náročná práce, ale já to taky v zaměstnání nemám úplně snadné a přesto se vždy snažím chovat slušně.

  • Reagovat
   GLS 16.8.2021 v 11:18

   Dobrý den Nikolo, rádi bychom vše prověřili, pošlete nám tedy, prosím, přepravní číslo alespoň jednoho z balíků, které kurýr takto nepřípustně doručil, obratem prověříme a zajistíme následnou nápravu. Děkujeme.

 122. Reagovat
  Dagmar 11.8.2021 v 9:33
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Dobrý den. Má zkušenost s prepravcem je skvělá. Musím vyzdvyhnout pana Jana Totha. Naprosto vždy s úsměvem a velikou ochotou předá balík, doveze na jinou adresu…. Děkuji Jane.

  KLADY: Pan Jan Toth je skvělý zaměstnanec této firmy
  (0) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 16.8.2021 v 11:23

   Dobrý den Dagmar, velmi děkujeme za tuto kladnou recenzi. Předala jsem ji také na vedení depa, aby se dostala přímo ke kurýrovi, bude zcela jistě potěšen :-)

 123. Reagovat
  Nela 15.8.2021 v 0:39
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Vždy když je možnost gls tak volim jen je i když tady vidím několik záporných recenzi já jsem s firmou gls spokojena vždy mě informují a kurýr je vždy v pohodě a beru ohled a dávám jakoze fakt velký respekt kuryrum můj táta rozvazi zboží takže jsem s nim parkrat byla v práci ale byla to fuška musí jet do několika obchodu a proste musí si tu trasu naplánovat tak aby mu dala nafta na týden nesmí překročit nějaký limit nafty a když ho překročí ztrhnou mu to z výplaty tak si vemte ze ten kuryr kvůli jednomu balíčku nebude zajíždět někam kde neví co je a nemá to na balíku a pak mu za to strhnou výplatu proste pochopte jak je složité dělat kurýra

  (0) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 19.8.2021 v 16:14

   Dobrý den Nelo, děkujeme Vám velmi za tuto kladnou recenzi a také za pochopení, opravdu si toho velmi vážíme.

 124. Reagovat
  Patrik 15.8.2021 v 1:18

  Dovolím si komentovat za e-shop. Patří mezi nejlevnější dopravce ve věci množství balíků, které vám svezou… Otázkou je ale jak a jestli svezou. Za poslední 4 roky jsme spolupracovali se čtyřmi dopravci… Jeden jediný byl top, jenže se zase lidem nelíbila cena balíků, jelikož byla dražší o 35 Kč na balíku ale koeficient doručování a kvality byl úchvatný. A my se k ní vracíme protože my chceme spokojené zákazníky. GLS nedisponuje pojistkou pro případ poškození balíků a reklamace z 99,9 procent ignoruje, jelikož ve věci reklamaci se jedná o externí firmu kterou GLS platí a která si nedá sáhnout na své peníze i kdyby vás měla odstřelit .. Dají vám jasné jak máte balit…vy to tak zabalíte, klientovi dojde zdevastovaný balík a vy nemáte nárok na nic, jelikož jste to špatně zabalili i když jste jeli 100 procent jejich pravidla a hlavně doporučení. Reklamačnímu jste jedno…K tomu přidám i to, že berou externisty a depa nepatří GLS, ale živnostníkům kteří jezdí pod jejich jménem… To je největší masakr. Jezdíme s nimi rok a tolik reklamaci nepamatujeme… Lidé jsou naštváni že jim došel zmrveny balík… Volají nám a nadávají nám… Že třeba kurýr nechal viditelné poškozený balík před dveřmi ani nevolal a takových je týdne i 8 klientů… A toto je opakovaně i u jednoho kurýra 4 krát šel stejný balík z reklamace a pokaždé zničeny…a klienti čekali a nikdo se neozval… Navíc pak po nás chtějí zápis o škodě ale kurýr se nevrátí ba naopak je sprostý a že toto nemá v popisu práce!!! Nyní k tomu podstatnému… Četl jsem recenze že neexistuje špatný kurýr ale špatně zabaleny balík tudíž jsem poslal samotný polystyren balíčkem 45 x 30 cm v bublině a strecove fólii sám sobě a kupodivu byl napůl…byl polepen nápisem pozor sklo a křehké a polepen na ohybech páskou GLS… Proč asi… Dáváme všude 2 krát stejnou nálepku a i přesto nanic…možná jsou v GLS proškolení na to že výstražné samolepky jsou ozdobou balíků!!! Nicméně tedy svozy nefungují, jelikož voláte v 10 ráno kurýrovi ať si přijede pro svoz a v 17:00 musíte co 3 dny jezdit 45 km s balíkama na depo, protože kuryr na svou práci zapomněl. A když to neuděláte tak vás klienti na heurece označí že nedodržujete termíny a že jste lháři!!! Reklamační GLS bije své právo, že balík položený dole má zvládnout 10-ti násobek své váhy položené na něm,
  Dělaj tam náctiletí brigosi, kteří váhu viděli při školním vážení na druhý stupeň ….. A že každý balík má vydržet pád z 1 metru…aniž by se poškodil…prakticky je to nemožné!!! Povím vám vtip… Doručuji paní, má 79 … Mikrovlnku… Hodím to po ní, rozbije se a jsem v právu… Jezdil k nám kurýr GLS… Jakmile otevřel zadní dveře, v autě to měl naskládané jako v šatníku první dámy… Za pořádek byl vyhozen a hlavně proto že si vážil každého balíků. Konverzace výše kdy kurýr obhajuje jak toho má moc neznamená že bude házet s tím co jemu nepatří…. Dojel k nám nový kurýr na svoz a začal s to házet po autě jak s odpadky načež manželka po něm vyjela a proč tak s tím hází??? Jeho odpověď: a proč ne? Vždyť s tím hází každý…
  Měl jsem možnost vidět depa a to jak to funguje… Ráno se nenakláda ale hází a když nevejde… Tak se to dokope aby se zavřely dveře… Nedej bože že kurýr má špatné ráno. Nejhorší co je…

  • Reagovat
   GLS 19.8.2021 v 16:27

   Dobrý den pane Patriku, neevidujeme takové množství reklamací, které zde uvádíte. Dále bychom rádi věděli, na kterém depu jste byl a viděl to, co popisujete.
   Netajíme se tím, že má být zboží řádně zabaleno, uvádíme to všude a také uvádíme, že nálepka “křehké” či “nekopit” nechrání zboží uvnitř balíku a vzhledem k tomu, že všechny balíky bez výjimky jsou přepravované stejně, tedy po stejných válečkových dráhách, ve stejném kontejneru (jinými slovy, nemáme speciální linku pro křehké balíky), pak tedy službu KŘEHKÉ nenabízíme a také negarantujeme stejný směr balíku po dobu jeho přepravy. Vše je uvedeno v našich VOP a také v manuálu balení.
   Rádi bychom všechny Vaše reklamace, od zničeného zboží po nesvezený svoz konkrétně ověřili, proto prosíme o zaslání konkrétních informací na adresu info@gls-czech.com Děkujeme.

 125. Reagovat
  Zuzana 18.8.2021 v 5:54
  0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Jako jediny dodavatel neni schopny zakaznikovi zavolat a mit snahu o doruceni zasilky. Temer vsechny balicky skoncilly v parcel shopu, prestoze jsem byla v dany cas na uvedene adrese – zadne zavolani, zazvoneni a to ani v mistech, kde je 24/7 hod recepce. Urcite nedoporucuji.

  (0) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 19.8.2021 v 16:15

   Dobrý den Zuzano, kurýr nemá sice povinnost volat, nicméně kurýři volají adresátům. Kurýr je povinen balík doručit na adresu, nikoli do ParcelShopu, pokud se tak stalo, prosíme Vás o zaslání přepravních čísel balíků na adresu: info@gls-czech.com , zajistíme nápravu. Děkujeme.

 126. Reagovat
  Anonym 18.8.2021 v 9:34
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Za mě pokaždé úplná spokojenost. Řidiči jsou příjemní a ochotní. Když jsem nebyla doma, tak jsem se jednoduše domluvila ať mi zaplacený balíček kurýr nechá před domem a nebo v garáži. Pokud se jednalo o balíček s dobírkou, tak jsem peníze kurýrovi nachystala, nechala mu tam pár kaček navíc a nebyl nikdy problém. Vše je jen o domluvě a o vašem přístupu. Den předem vždy dorazil mail a v den doručení ještě jeden i s předpokládaným časem doručení, takže to mi příjde jako naprosto dostačující na to, aby si člověk uvědomil, zda doma bude nebo nebude a nějak si to zařídil. Tuto společnost určitě moc doporučuji!

  KLADY: Rychlost doručení, komunikace, ochota, přístup
  (0) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 19.8.2021 v 16:17

   Dobrý den, děkujeme Vám za tuto kladnou recenzi, opravdu velmi si toho vážíme.

 127. Reagovat
  Petra M. 18.8.2021 v 10:13
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Mám velmi pozitivní osobní zkušenost, šlo o dovoz koberce, velmi příjemný a ochotný pan řidič, už i po telefonu a pak na adrese předání. Časově také vše podle plánu. Naprostá spokojenost.

  KLADY: rychlost dodání, komunikace řidiče/kurýra, ochota, příjemné vystupování
  (0) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 19.8.2021 v 16:18

   Dobrý den Petro, velmi děkujeme, kladné recenze nás vždy velmi potěší a velmi si toho vážíme.

 128. Reagovat
  Petra 19.8.2021 v 12:12

  Firma sama o sobě nevím, ale řidiči katastrofa, zrovna dnes, nějakej držen uječenej cápek, protože se mi nelíbilo, že zboží odvezl rovnou do Parcel shopu, bez volání.
  Vím určitě, že tuhle firmu už nikdy nezvolim, protože to není poprvé. To si radši dané zboží odpoustím. P.

  • Reagovat
   GLS 19.8.2021 v 16:19

   Dobrý den Petro, doručení do ParcelShopu kurýr může provést pouze se souhlasem příjemce, pokud toto kurýr nerespektuje, porušuje tím pravidla GLS. Prosíme Vás o zaslání přepravního čísla balíku na adresu: info@gls-czech.com , obratem zajistíme nápravu. Děkujeme.

 129. Reagovat
  Galina 27.8.2021 v 9:15

  Je to nejhorší dopravce co jsem zažila. Včera jsem dostala ráno správu že mi balík pride mezi 11:30-12:30. Už o 10:36 mi volal řidič že je u baráku, v ten čas si odskočila do obchodu. Požádala jsem jeho ať to nechá v zásilkovne nedaleko od baráku, tak mi nepříjemně rik že není pošta, že necha to kde se mu to bude hodit. (v té zásilkovne co jsem jeho požádala nechat balík ta to služba už mi je nechávala) teď musím utrácet peníze ještě na MHD a ject bůh ví do jaké prdele pro to že nějaký řidič neměl náladu. A to už není poprvé. Rozhodně už nikdy neviužiju tu to službu. Nejhorší!!!

  • Reagovat
   GLS 3.9.2021 v 11:22

   Dobrý den Galino, mrzí nás, že máte opakovanou nepříjemnou zkušenost s GLS. Chování kurýra, které popisujete, je opravdu nepřípustné a rádi bychom sjednali nápravu. Prosíme Vás proto o zaslání čísla balíku a krátkého popisu situace na náš e-mail info@gls-czech.com Děkujeme.

 130. Reagovat
  Gaba 31.8.2021 v 10:13

  Pan řidič byl naštvaný, neslušný. Seřval mě že tam nebude příště čekat dalších 10 minut, přitom kdyby zavolal, což by měl, byla bych tam na čas. Místo toho jen zatroubil před domem a kdo má jako to jeho troubení slyšet? Kdyby aspon zavolal, neřeknu ani slovo. Strašné chování…

  • Reagovat
   GLS 3.9.2021 v 11:24

   Dobrý den Gabo, kurýr by měl především zazvonit na adrese, případně až pak zavolat. Pokud troubí, není to správný postup. Prosíme Vás tedy o zaslání přepravního čísla balíku s krátkým popisem situace, rádi obratem zjistíme kurýra a sjednáme nápravu. Děkujeme
   e-mail: info@gls-czech.com

 131. Reagovat
  Semen Lembak 2.9.2021 v 14:09
  4.75
  Rychlost doručení
  90
  Jednání se zákazníkem
  100

  Dobrý den, moje zkušenost s touto rozvážecí společností je velice pozitivní. O zásilce jsem byl informovaný a i jsem byl informovaný že mají hodně balíku a tak mi ho přivezou druhý den což jsem byl zrovna pryč takže jsem ten den zavolal kurýrovi kdy měl přijet a normálně jsem se s ním domluvil, řekl mi kdy tam cirka bude což se i trefil ( To byl v Teplicích, já v Ústí) a v pohodě místo mě přebrala druhá osoba zásilku mnou pověřená. Stačí jen tomu kurýrovi zavolat a domluvit se s ním na situaci a řešení a nebude problém. Po telefonu byl velmi ochotný a byl to prostě hovor jaký má s dobrý den, nashledanou, děkuji a tak. Jedná se o kurýra z Depa v Teplicích. Ta ochotu jsem mu ještě dal dýško protože si to zasloužil.

  KLADY: Časté oznámení o stavu zásilky Komunikace s kurýrem při nečekané situaci
  (0) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 3.9.2021 v 11:26

   Dobrý den, velmi Vám děkujeme za toto kladné hodnocení. Jsme opravdu velmi rádi, že jste byl spokojen.

 132. Reagovat
  Bárat 2.9.2021 v 15:45

  Přístup řidiče který volá a vy nestihnete vzít telefon.
  To vám přece vezeme balík a vy to neberete. Tak si pro to skočte tamhle na výdejnu k vám já už nejedu. Proč ne? Je to daleko… Co?
  Autem asi dvě minuty. Ne to nejde! To je bezva přístup za ně co si platíte…do předu vám nedají vědět telefonem ani sms. Přístup společností i lidí v dnešní době je teda super.. Hlavně ze mají svoje prachy..

  • Reagovat
   GLS 3.9.2021 v 11:27

   Dobrý den, kurýr může balík doručit do ParcelShopu pouze se souhlasem příjemce. Pokud Vám uložil balík takto, bez toho, abyste souhlasil, porušil tak pracovní postup, za což se velmi omlouváme. Pošlete nám prosím přepravní číslo a krátký popis na náš e-mail: info@gls-czech.com , sjednáme nápravu. Děkujeme.

 133. Reagovat
  Lenka Doležalová 3.9.2021 v 10:29
  2.5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  0

  Dobrý den, moje zkušenost je až úsměvná. Srovnání GLS a České pošty. Jsem po operaci a pohyb prozatím zvládám špatně. Poprosila jsem proto kurýra, zda by mohl vyzvednout balíček k přepravě u mých dveří. Dostala jsem ráznou odpověď, že nikoliv. Nikam do patra nepojede, protože by mohl být přepaden :-). Vzápětí mi volal kurýr od ČP, která mi dnes balíček doručuje. ,Po odvyprávění mého problému, jsem dostala odpověď, JISTĚ, BALÍK VÁM URČITĚ PŘIVEZU. No není to paradox? A to na ČP každý nadává, já je musím pochválit za lidský přístup jejich kurýra….

  KLADY: Rychlé vyzvednutí pro smluvního zákazníka...vratka reklamace.
  ZÁPORY: Neochotný kurýr, žádné lidské smýšlení a ochota pomoci starým a nemocným lidem. Prý se bojí balíček vyzvednout, protože by mohl být na chodbě přepaden. Nic hloupějšího jsem zatím neslyšela :-). Žiji na Severní Terase ve slušném domě, kde jsou všude kamery a hlavně solidní nájemníci. Za mě palec dolů!!!
  (0) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 13.9.2021 v 10:35

   Dobrý den Lenko, již jsme Váš případ prověřovali z e-mailu. Kurýr pochybil a ještě jednou se Vám omlouváme za jeho postup.

 134. Reagovat
  Kateřina Šnapko 10.9.2021 v 14:56
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Poslední dobou nejlepší dopravce pro Písek. Fakt vše super! Kurýr je příjemný, ochotný, vstřícný, počká, pomůže, zavolá předem.

  KLADY: Ochota Pomoc s donesením ke dveřím Rychlost Komunikace Termín dodání
  (0) (0)You have already voted this
  • Reagovat
   GLS 13.9.2021 v 10:38

   Dobrý den Kateřino, velmi Vám děkujeme za tuto kladnou recenzi, opravdu nás velmi potěšila a vážíme si ji.

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz