Acetex

Acetex se zabývá obnovitelnými zdroji energií. Specializují se na fotovoltaické elektrárny a tepelná čerpadla. Pomohou vám s výběrem vhodných produktů, vyřízením dotací a postarají se i o servis.

Na webových stránkách firmy jsou k nahlédnutí recenze zákazníků včetně fotografií již hotových projektů. Pro slevy a akce se přihlaste k odběru newsletteru. Na vaše dotazy odpoví zákaznická podpora. Ale doporučujeme nahlédnout i do sekce Otázky a odpovědi, je přehledně vypracovaná. Společnost je aktivní na sociálních sítích.

Acetex

Představení společnosti

Společnost Acetex s. r. o. byla založená v roce 2021 v Praze. Podle recenzí a zkušeností z Google či portálu Firmy.cz se jedná o spolehlivou firmu s vysokým hodnocením (na Google 4,7 hvězdiček).

Přejít na web

Přehled sortimentu

Acetex navrhuje a implementuje tepelná čerpadla a fotovoltaické elektrárny pro soukromé osoby i firmy. Pokud máte zájem, pomohou vám s rozšířením stávajících fotovoltaických panelů. Tepelná čerpadla nabízí například od osvědčených firem Viessman a Stiebel Eltron.

Služby a ostatní

Mezi služby, které nabízí, patří také konzultace zdarma či vyřízení administrativy potřebné k získání dotací. Montáží to však nekončí. Acetex se stará i o záruční a pozáruční servis, vzdálenou optimalizaci a nastavení. Dále můžete využívat Virtuální baterii – jedná se o uschování přebytečné elektřiny do sítě, kterou potom využijete kdykoliv dle aktuální potřeby.

Poptejte si osobní schůzku a vypracování návrhu pro váš domov či firmu. Montáže firma zajišťuje po celé republice. Co se týče financování, část uhradí dotace. Zbývající poplatky lze hradit například pomocí úvěru, který vám pomůže firma Acetex sjednat u společnosti Essox.

Doprava

 • Osobní odběr
 • Doručení na adresu

Platební možnosti

 • Bankovní převod
 • Platební karta
 • Hotově

Pobočky

 • Lužná 591/4 160 00 Praha 6 – Vokovice
 • Plynárenská 499/1, 602 00 Brno

Zajímavé odkazy

Kariéra

 • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Specialista na fotovoltaiku a tepelné čerpadlo

10Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
10
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
9.3Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
9.3
Jednání se zákazníkem
9.4
Kvalita sortimentu
9.4
Klady
 • komunikace a ochota
 • přehledný web
 • kvalita služeb
 • reference
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Reply
  Roman Hrbotický 20.9.2023 v 18:27
  5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Po realizaci fotovoltaické elektrárny mohu Acetex doporučit ostatním.

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. Reply
  Stanislav Gábor 8.8.2023 v 18:37
  5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  V lednu 2022 jsem si vybral firmu acetex na montáž fve pro nejlepší nabídku na trhu. V únoru jsme podepsali smlouvu, první montáž byla v srpnu 2022, spuštění v listopadu. Během realizace bylo vše bez problémů, obchodní zástupce pozitivně reaguje na přání a dotazy. Elektrárna funguje bez problémů. Pozitivum- technik nad vzdáleným dohledem je vidět že tomu rozumí, zatím je spolupráce s firmou dobrá. Firmu doporučuji

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo