Aliexpress je internetové tržiště, které propojuje obchodníky a výrobce z Asie se zákazníky po celém světě. Funguje obdobně jako Amazon nebo Alibaba. Pro nákup můžete využít i mobilní aplikaci, díky které budete mít přehled o vašich objednávkách na jednom místě. V případě, že byste potřebovali poradit, můžete se obrátit na zákaznickou podporu. Je ale nutné hovořit anglicky.

1x1.trans - Aliexpress

Logo – Aliexpress

Představení e-shopu

Aliexpress byl založen v roce 2010 v Číně ve městě Chang-chou. Rozesílá po celém světě. Patří pod Alibaba Group, kterou založil podnikatel Jack Ma. Tato skupina spravuje také portál Alibaba a aukční server Taobao. Naprostá většina zboží z Aliexpressu pochází z Číny.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

Sortiment je rozdělen na Dámskou a Pánskou módu, dále Telefony, IT, Elektronika, Vybavení do domácnosti, Módní doplňky, Sport a zábava, Krása a péče, Auto-moto a Výbava pro kutily. Portál není lokalizovaný do češtiny, pro nákup tedy budete muset vystačit s angličtinou. Doporučujeme číst recenze u konkrétních produktů a přesvědčit se, že zboží skutečně odpovídá obrázku.

Zákazníci často přidávají reálné fotografie zboží, a vy se tak můžete snadno přesvědčit, jak na tom daný produkt je. Na eshop najdete zboží za velmi příznivé ceny. Často je navíc ve slevě, a vy tak můžete ušetřit o to víc. Slevy bývají časově limitované, a tak příliš neotálejte, pokud jste se pro koupi již rozhodli. Při nákupu je možné uplatnit slevový kód. Ty jsou k dostání na slevových portálech.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Na Aliepressu je potřeba platit předem. Lze platit pomocí internetové peněženky, dále s Western Union (pozor na přemrštěné poplatky za převod), klasickým bankovním převodem a kartou online přes zabezpečenou platební bránu. Berte na vědomí, že se zboží posílá z oblasti mimo EU.

Pokud tedy přesáhnete určitou sumu, nevyhnete se dalším nákladům – platbě cla a DPH (DPH od 22EUR, clo od 150 EUR, a to včetně poštovného). Navíc musíte zaplatit dopravci za to, že vás zastoupí v celním řízení. Doprava z Číny zabere nějaký čas, a tak se obrňte trpělivostí. Někdy to může trvat i týdny. A pokud váš balík uvízne v celním řízení, termín doručení se posune o to víc.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Doručení na adresu
zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Bankovní převod
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

9 Hodnocení
Prodejce elektroniky a doplňků

Přehlednost obchodu
9.0
Jednání se zákazníkem
9.0
Kvalita sortimentu
9.0
KLADY
 • komunikace
 • široký sortiment
 • přehledný web
 • příznivé ceny
Napsat hodnocení

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz