Vova

Vova je online nákupní centrum, který nabízí pánské, dámské a dětské oblečení, obuv, kosmetiku, elektroniku či doplňky pro domácnost a zahradu. Zboží nabízí za velmi nízké ceny, protože pochází z Číny, kde jsou velmi nízké náklady na výrobu. Doporučujeme hlídat kvalitu a číst uživatelské recenze.

vova

Logo – Vova

Představení e-shopu

Vova v České republice teprve začíná. Na platformě je uvedené sídlo ve Spojeném království, zboží se nicméně nakupuje a posílá z Číny. Zákazníci mají s tímto eshopem poměrně pozitivní zkušenosti i co se týče reklamací. Výhodou také je, že je platforma lokalizována do češtiny. Pro nakupování je nutné se registrovat.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Vova nabízí levné zboží z Číny. Nízké ceně odpovídá i kvalita. Sortiment je rozdělen do následujících kategorií: Tašky, Hodinky a doplňky např. (sluneční brýle), Obuv, Dámské oblečení, Pánské oblečení, Mobilní telefony a příslušenství, Elektronika, Dům a zahrada. Ve zboží často narazíte na napodobeniny originálů a různého merche, například šperků od Pandory, značkového oblečení atd.

Pokud hledáte slevy a akce, doporučujeme kategorii Bleskový výprodej, kde můžete nakoupit opravdu výhodně. Pro pohodlný nákup vyvinuli také aplikaci Vova, ve které najdete všechny informace o vašem nákupu pěkně na jednom místě. Pokud byste rádi ušetřili ještě o něco víc, můžete využít některý ze slevových kódů, které jsou k dostání na slevových portálech.

Služby a ostatní

Doba dopravy závisí na tom, odkud se zboží posílá. Čekejte ale delší dodací dobu v řádech týdnů. Pokud navíc posílají mimo země EU, hlídejte si limit, od kdy je nutné zaplatit DPH či clo a DPH. V případě, že zásilka bude muset projít celním řízením, bude vše trvat o to déle, a navíc se vám značně navýší náklady.

Cena pro celní řízení se vypočítává včetně poplatků za dopravu. Na eshopu je nutné platit předem. Můžete využít platbu kartou online přes zabezpečenou platební bránu nebo přes službu PayPal.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

 • Doručení na adresu

Platební možnosti

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

 • Email: service@vova.com
 • Sídlo společnosti: VOVA AD s.r.o., Cyprichova 710/8, Háje, 149 00 Praha
 • Facebook: VOVA
 • Instagram: vovashop
 • Pinterest: vova
 • Twitter: vova

Hodnocení

9 Celkové hodnocení
Prodejce módy a doplňků

9Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
9
Jednání se zákazníkem
9
Kvalita sortimentu
9
8.5Hodnocení čtenářů
Přehlednost obchodu
9
Jednání se zákazníkem
8.2
Kvalita sortimentu
8.3
Klady
 • komunikace
 • široký sortiment
 • přehledný web
 • příznivé ceny
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

34 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. No tak já tedy zkoušela aplikaci a momentálně mi vůbec nefunguje, i když předtím to normálně šlo. Tak přemýšlím, jestli je chyba jen na mé straně, nebo to skutečně nefunguje.

 2. Koupila jsem několik hezkých kousků pro prcky na zkoušku a vše přišlo v pořádku. Kvalita odpovídá ceně, ale rozhodně si není na co stěžovat. Oblečení je na dotyk příjemné, dobře se nosí, prckové jsou nadšení.

 3. Tak já tedy po přečtení článku a komentářů byla zvědavá, jestli to tak skutečně s tímto obchodem je. No před měsícem jsem si objednala sluneční brýle a zatím nic. Ale ještě neztrácím naději.

 4. Přes počáteční obavy mi nakonec dlouho očekávaný balíček dorazil. Objednal jsem si moc pěkné hodinky a přítelkyni pár šperků. Spokojenost byla na obou stranách.

 5. Objednala jsem si pár kousků oblečení, na které jsem čekala strašně dlouho. Už jsem ani nevěřila, že nějaké zboží dorazí, ale dorazilo.

  • Dobrý večer
   chtěla jsem se zep.jde vám aplikace vova.
   Protože mi to nejde.
   Prosím o radu.
   Děkuji moc

 6. Objednané zboží dorazilo s obrovským zpožděním, ale jsem ráda, že nakonec vůbec přišlo, když jsem si tu tak přečetla recenze ostatních nakupujících. Kvalita mohla být lepší, ale za ty peníze zase nemůže člověk čekat zázraky.

 7. 1.65
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  0
  Kvalita sortimentu
  0

  Obrátil jsem se na ČOI že Vova podvádí bere peníze a nic nedodáva, ale jejich reakce je, že s tím nemohou nic dělat.

  Klady: nic
  Zápory: Podvodníci a zloději.
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 8. Objednala jsem si zboží, konkrétně sako, které jsem uhradila. Mělo mi přijít v prosinci.
  Nepřišlo ani sako ani mi nebyly vráceny peníze.
  Navíc aplikace VOVA zmizela a nelze se do ní již přihlásit.
  Odpověď zřejmě nedostanu ?!
  Zajímalo by mě, na koho se obrátit?

  • Před časem jsem úspěšně nakoupil. Když jsem chtěl po nějaké době aplikaci otevřít chtělo to abych se přihlásil. Původně jsem se registroval přes Seznam, který mi ale přestal fungovat a nyní používám Gmail, ale při pokusu o přihlášení to chce abych obnovil stránku. Nevím jak. Poraďte prosím.

 9. 1.3
  Přehlednost obchodu
  60
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita sortimentu
  10

  Objednala jsem si zboží, konkrétně sako, které jsem uhradila. Mělo mi přijít v prosinci.
  Nepřišlo ani sako ani mi nebyly vráceny peníze.
  Navíc aplikace VOVA zmizela a nelze se do ní již přihlásit.

  Klady: Levné zboží
  Zápory: Horší kvalita
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 10. Můžete my laskavě zďelit jak budete pokračovat? Manželka si objednala nějaké zboží a do dnes nemá ani zboží ani peníze a ty už zřejmě nikdy neuvidí. Ze dne na den jste skončily a jako když se po Vás slehla zem Nikdo se už neuráčil ozvat a říct co se děje. To je jednání. Jde vidět že je Vám to jedno hlavně že lidi zaplatily dopředu a zbytek je fuk. To může být jenom v Čechách

1 2 3

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo