Banggood.com je internetový prodejce elektroniky, hraček a oblečení. Zboží nabízí za velmi příznivé ceny a k tomu i několik výhodných služeb. Zboží posílá ze skladů ze zahraničí. Výhodou je, že ač se balíčky posílají z ciziny, doručení netrvá příliš dlouho.

1x1.trans - Banggood

Logo – Banggood

Představení e-shopu

Pokud byste během nákupu potřebovali poradit, využijte FAQ popř. nákupní rádce. Tyto sekce jsou poměrně kvalitně zpracované. Bohužel je vše v angličtině. Pokud chcete získat přístup k zákaznické podpoře, je nutné se nejprve registrovat.

Při nákupu je možné uplatňovat slevové kódy. Ty jsou k dostání na českých slevových portálech na internetu. Mimo kupóny najdete na Banggood.com i spoustu dalších slev a akčních nabídek.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

Sortiment je rozdělen na několik hlavních kategorií – Telefony a příslušenství (telefony s Androidem již okolo 2000 Kč), Elektronika, IT, Auto-moto, Hobby: sněhové řetězy (ukulele, klarinety, digitální piana, činely, kapodastry), Doplňky, bižuterie a hodinky, Obuv a tašky, Zdraví, krása a péče o vlasy, Osvětlení, Sport, Nářadí, průmyslové nástroje (soustruhy), Dětské oddělení a sekce s dámským, pánským a dětským textilem.

Zboží je nabízeno za tak výhodné ceny proto, že je vyrobeno v Číně. Nemusíte se ale obávat, Banggood.com má velmi pozitivní zákaznické hodnocení. Přesto je dobré počítat s tím, že za danou cenu dostanete odpovídající zboží. Ne vždy inzerované obrázky odpovídají realitě.

Ač je portál poměrně neznámý, má každý den okolo 50 000 návštěvníků. To ho staví naroveň AliExpressu. Mějte na paměti, že reklamace se v mnoha případech nevyplatí z důvodu poplatků za dopravu. Doporučujeme proto číst recenze na konkrétní produkty. Vyhnete se tak pozdějším potížím.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Velkou výhodou Banggood.com je, že doprava je při každé objednávce zcela zdarma. Na adresu v České republice (a kdekoliv v Evropské unii) by se zásilka měla dostat během 30 dní od převzetí objednávky. Platbu je nutné udělat předem. Platit lze platební kartou online přes zabezpečenou platební bránu nebo přes službu PayPal.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Při nákupu je možné uplatňovat slevové kódy, které jsou k dostání na českých slevových portálech.
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Bankovní převod
 • Dobírka
 • PayPal
 • PayU
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

9 Hodnocení
Prodejce elektroniky, hraček a oblečení

Přehlednost obchodu
9.5
Jednání se zákazníkem
9.0
Kvalita sortimentu
9.0
KLADY
 • rychlost doručení
 • široký sortiment
 • přehledný web
 • mobilní aplikace
ZÁPORY
 • vyšší ceny
Napsat hodnocení

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz