V obchodě ANAREUS pořídíte nejrůznější vybavení pro airsoft, military a outdoor. Zboží nakoupíte online, nebo v kamenné prodejně v Praze. Na e-shopu najdete kromě kompletního sortimentu zboží také aktuální slevy a akce nebo novinky v sortimentu. E-shop Anareus.cz nabízí případným zájemcům velkoobchodní spolupráci, a je aktivní na sociálních sítích.

anareus

Logo – Anareus.cz

Představení e-shopu

Společnost ANAREUS CZ, s.r.o. vznikla v roce 2001. Tehdy jako první specializovaná prodejna na vybavení pro airsoft, military a outdoor v ČR. ANAREUS je přímým dovozcem mnoha světových značek military vybavení a za svou více než 20letou spolupráci navázal kontakty v Japonsku, Taiwanu, Dánsku, Číně nebo USA či Kanadě. Zákazníci, kteří zde již nakoupili, ve svých recenzích chválí především rychlost dodání a výběr zboží.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

V katalogu zboží si vyberete z množství airsoftových zbraní. S výběrem rádi pomohou přímo na prodejně. K dispozici jsou manuální a plynové zbraně, elektrické zbraně, odstřelovací pušky i granátomety. Jednou z nejdůležitějších součástí je samozřejmě střelivo. Náhradní zásobníky pro veškeré nabízené typy zbraní najdete v sekci Zásobníky a další.

Příslušenství a dodatečné vybavení jako jsou svítilny, lasery, tlumiče, rukojeti, baterie, nabíječky a redukce či kolimátory, vám nabídne kategorie Příslušenství zbraní. Na e-shopu Anareus.cz pořídíte i helmy, brýle a masky, taktické vesty, nože, hodinky, oblečení, pouzdra na zbraně a další potřeby a vybavení pro airsoft a outdoor. Pro nákup na e-shopu Anareus.cz využijete i slevové kódy, které jsou k dispozici na slevových portálech.

Služby a ostatní

Svou objednávku zaplatíte online platební kartou, bankovním převodem nebo v hotovosti. Platbu v hotovosti využijete při nákupu zboží v kamenné prodejně v Praze. Pokud chcete objednávku zaslat třeba do Brna, Plzně, Ostravy či Olomouce, dopraví ji k vám přepravní společnosti Česká pošta a GLS. Doprava je zdarma při nákupu nad 1 500 Kč.

Slevový kód

  • Aktuálně nenabízí slevový kód.
  • Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

  • Platební karta/Hotově
  • Bankovní převod

Kariéra

  • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Prodejce vybavení pro airsoft

Přehlednost obchodu
10
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
Klady
  • komunikace
  • kvalita zboží
  • příznivé ceny
  • široký sortiment
  • rychlost doručení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo