Avon je společnost, která se zabývá výrobou a prodejem kosmetiky a parfémů. Dříve se tato značka prodávala pouze formou katalogů, ze kterých se dělaly objednávky u tzv. Avon Lady nebo Avon Gentlemanů.

Dnes už ale můžete nakupovat také z pohodlí domova přes eshop avon.cz, kde najdete všechny produkty v online katalogu. Při nákupu se můžete obrátit na zákaznickou podporu v online chatu, po telefonu nebo emailem.

1x1.trans - Avon

Logo – Avon

Představení e-shopu

Avon pochází ze Spojených států. Jedná se o jednu z největších kosmetických firem na světě, kterou ale paradoxně nenajdete v drogerii. Vždy volili pouze přímý prodej, který měli na starost zaměstnanci společnosti.

Avon se angažuje v charitativních a osvětových činnostech, nejznámější jsou avon pochody, které podporují boj proti rakovině prsu. Pokud se registrujete na Avon.cz, získáte přístup do Zákaznického klubu. Za každý nákup se vám budou sčítat body, které můžete proměnit za slevy na produkty. Stav účtu zjistíte vždy po přihlášení do systému.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

Avon prodává parfémy pro dámy i pány z vlastních kolekcí, přičemž některé se staly skutečně ikonické (např. Little Black Dress). Výhodou je především skvělý poměr ceny a kvality vůní, i samotné kosmetiky. V nabídce najdete pečující i dekorativní kosmetiku a vše pro líčení.

Ať už hledáte přípravky pro večerní nebo denní make-up, na Avon seženete kompletní výbavu. Značka prodává také trička, především ku příležitostní Avon pochodu, dále hodinky, kabelky, deštník nebo sluneční brýle.

Ač se Avon hlásí k netestování na zvířatech, toto prohlášení je poměrně kontroverzní a mnoho zdrojů mluví o opaku. Společnost často pořádá slevy a výprodeje. Při nákupu je možné využít slevový kód, který najdete na stránkách slevových portálů.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Avon nemá žádné pobočky, kam byste si mohli zajít zboží prohlédnout, vyzkoušet nebo vyzvednout. Doručení probíhá kurýrem WeDo, na poštu s Českou poštou nebo přes Avon Lady/Gentlemana.

Pokud nakoupíte za více než 1300 Kč, doručení kurýrem a na poštu je zdarma. Toto doručení je také zpravidla rychlejší, objednávku přes Avon Lady můžete dostat až za 2 týdny. U Avon se platí hotově Avon Lady/Gentlemanovi, dále kartou online přes zabezpečenou platební bránu, na dobírku u kurýra nebo na poště nebo bankovním převodem.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.
 • Doprava zdarma při nákupu nad 1300 Kč.
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Bankovní převod
 • Dobírka
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

9 Hodnocení
Prodejce kosmetiky a doplňků

Přehlednost obchodu
9.0
Jednání se zákazníkem
9.0
Kvalita sortimentu
9.0
KLADY
 • komunikace
 • příznivé ceny
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
Napsat hodnocení

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz